Even wat advies of herkenning gevraagd.. Ik heb sinds donderdag griep. En opzich gaat het al wel beter. Nja, in de zin van; de koorts is gezakt en onder controle met ibuprofen. Alleen nu heb ik dus een vreselijke rugpijn telkens wanneer de ibuprofen is uitgewerkt.. het is echt alsof m'n rug in 2en breekt en er is ook geen enkele houding wat dan helpt. Mijn lichaamstemp. stijgt dan ook weer, maar niet meer zo hoog als eerst. Is er iemand die dit herkent? Spierpijn bij griep ken ik wel, maar dit is echt een ander soort pijn en enkel in mijn (boven)rug. Ik had gehoopt dat het na 4 dagen ibuprofen wel over zou zijn
Zou een luchtweginfectie of long ontsteking kunnen zijn. Zeker ook omdat de verhoging/koorts blijft terugkomen bij uitwerking vd pijnstillers. Even longen laten luisteren en ontstekingswaardes laten prikken.
Ben je kort ademig of is je hartslag erg hoog in rust, dan zou ik langs de dokter gaan. Zelf heb ik elke keer nadat ik corona heb gehad, last van hoge rugpijn en mijn middenrif. Beterschap
Dankjewel. Nee geen last van kortademigheid of hoge hartslag. Het is echt mijn rug. Ook niet meer het idee dat mijn temp. nog omhoog gaat dus geen idee wat dit kan zijn.. ik ga morgen ochtend toch maar even de huisarts bellen want de pijn is echt niet te doen. Ben er nu ook weer wakker van geworden, wel gelijk pijnstilling ingenomen maar dat duurt even voordat het inwerkt natuurlijk.
Kan Tietze ook in de rug zitten? Dat wist ik niet. Mijn man heeft er af en toe last van op de borst, zo rond het borstbeen.
Zo ken ik het ook inderdaad.. Mijn ex partner had ook altijd longontsteking zonder koorts, enkel verkouden en vreselijke rugpijn. Maar de huisarts zal het zeker beter weten dan wij, dus hopelijk helpt die je snel vd pijn af!
Ik heb gebeld en moet het nog even aanzien inderdaad. De ibuprofen mag ik gewoon door blijven gebruiken met eventueel paracetamol daarnaast. Mocht het komende week niet verbeteren dan terug contact opnemen. Ik vind het ook lastig wat te doen met mijn werk. Echte koorts heb ik niet meer, wel snip verkouden nu en ja die rugpijn telkens. Ik dacht morgen weer aan het werk te gaan, maar weet niet of dat gaat lukken. Net de kinderen klaargemaakt en naar school gebracht, dat was al een hele opgave haha
Beter een dagje extra uitzieken dan ben je aan einde van de streep sneller opgeknapt. En je hebt minder kans iedereen om je heen aan te steken. Echte griep is pittig en te snel weer vol aan het werk kan in langdurige vermoeidheid resulteren. spierpijn en koorts passen erbij, wel in de gaten houden dat het hoesten en pijn rug langzaam aan af gaan nemen. Voldoende drinken en rust en inspanning goed afwisselen. Dus luister naar je lijf en wees lief voor jezelf. Ik blijf ook altijd doorwerken en heb het zelf ook nodig dat er iemand mij zegt even rustig aan te doen.
Je bent nog maar 5 dagen ziek. Bij griep lig je vaak een pak langer in de lappenmand dus doe rustig aan.
Ja klopt hoor, heb daar alleen altijd een hekel aan en voel me dan snel schuldig. Maar heb net mijn werk gebeld en moet vooral aan mezelf denken en uitzieken nu
Bij mij straalt het ook uit naar mijn rug, tussen mijn schouderbladen. Huisarts zei dat dat ook de tietze is. Op internet lees ik ook dat het naar de rug kan uitstralen.
Ik heb eerder dit jaar ook met pijn op de borst gelopen ja.. ben niet naar een dokter geweest overigens want het trok vanzelf weer weg na een aantal dagen. Hoe stellen ze zoiets vast dan? Nu ben ik sowieso lichamelijk nogal gammel Van mijn vader geërfd denk ik Die heeft al talloze spuiten en operaties aan gewrichten ondergaan in z'n leven.
Door middel van klachten eigenlijk. Ik ben een jaar of 6 geleden zelfs 's nachts een keer met de ambulance naar het zkh gebracht. Hap gebeld omdat ik echt dacht dat ik een hartaanval ofzo had. Helemaal gecheckt en alles was goed. Die klachten kreeg ik erna vaker, met ook die pijn in mijn rug dus. Uiteindelijk kreeg ik een nieuwe huisarts die toen ik bij haar kwam met weer diezelfde klachten eens verder vroeg naar klachten etc en die zei toen Tietze. Ik had er nog nooit van gehoord. Toen ik erover ging lezen gingen er bij mij wel belletjes rinkelen. Het komt en gaat bij mij.