Het ging gisteren gelukkig al een stuk beter, ze gaf weer voorzichtig een kopje en ze trok vanochtend een sprintje naar de deur. Ze valt nog wel wanneer ze haar kopje schudt.
De afspraak staat voor vanmiddag. Hoop dat het iets heel simpels is dat je met wat oordruppels kan oplossen. Gelukkig gaat het al beter.
Oh bah! Dat is hier niet het geval, ze is helemaal nagekeken en haar nagels heb ik ook gelijk laten knippen vrijdag.
Vanmiddag weer geweest. Dierenarts (had een andere) heeft heel lang in haar oren gekeken. In 1 oor was achter het trommelvlies wat afwijkends te zien. Waarschijnlijk wat viezigheid. Om alles te normaliseren krijgt ze antibiotica en prednison. Vandaag de eerste spuitjes laten geven en woensdag en vrijdag weer heen. Ik doe geen tabletjes want dat wordt een gevecht van leven op dood. Met de kans dat ze het alsnog weer uit gaat spugen een uurtje later. We gaan zien wat het doet, gelukkig gaat het al een stuk beter. Ik hoop dat de medicatie de rest doet. Van mij mag ze nog jaren mee zoals ze nu is. Iedereen bedankt voor de reacties ♥️
Niet zo goed. Ze leek wat mwah gisteren en vanochtend maar wij zijn ook wel eens mwah na medicatie. Ze was naar buiten, ze leek oké. Ze komt binnen en niet meer oké. Ze kijkt heel raar uit haar ogen en ze houdt haar kin tegen de borst gedrukt, ook tijdens het lopen. Vanmiddag maar weer heen....
Dierenarts vond het ook afwijkend gedrag. Er zit zeker iets niet goed in het koppie. Of het is een middenoorontsteking of ze heeft een hersenbloeding gehad. Medicatie die ze krijgt zou een oorontsteking moeten verhelpen of anders helpt het ook bij het herstel na een tia. Bloedonderzoek doen we eerst niet, dat zou op dit punt niet zoveel helpen. Dit is goed onderbouwd en overlegd hoor! Een CT-SCAN zou wel duidelijkheid bieden maar dan moet ze plat gespoten worden, plus de kosten. Het blijft afwachten. Kreeg ze bij de dierenarts nog een paniekaanval ook.... ze ligt nu bij te komen.
Heel zielig, ik zou de scan zsm doen voor het beestje.. Dan weet je wat en kunnen ze gericht iets gaan doen ipv afwachten
Wat triest. Onze hond had ook eens een hersenbloedinkje gehad, viel om en hield haar kop heel raar. Ik dacht dat dat haar einde was, ze was ook al wat ouder. De symptomen verdwenen en ze heeft nog een maand of 8 geleefd waarbij ze weer normaal bewoog. Wij hebben het toen ook niet verder laten onderzoeken (wel naar de dierenarts geweest), omdat ze al oud was en een hersenbloedinkje de meest logische verklaring leek. Ik hoop dat jullie kat ook weer opknapt.
Jeetje nou hopelijk knapt hij weer vlot op. Idealiter maak je een scan, maar met die leeftijd alleen al is platspuiten ook niet zonder risico nog los van wat er verder kan spelen
Ben ik het niet mee eens als het een oorontsteking is gaat het snel beter en dan weet je dat meteen verbeterd het niet is een cva zeer waarschijnlijk en daar kan je sowieso niks mee doen. Dus een scan heeft totaal geen toegevoegde gezien het ontstekingsbeleid al is ingezet en je met een cva niks kan doen.
Bedankt meiden. Nee, een scan gaan we niet doen. Dan moet ze onder narcose en hoewel ze verder gezond lijkt is ze hoogbejaard. Plus de stress, dat gaat veel meer kwaad dan goed doen. Ben een half uur met haar binnen geweest en alles is echt goed besproken. Het consult vandaag kreeg ik overigens gratis. Ik heb de kosten er zonder meer voor over maar dat was toch wel heel fijn en lief. Op dit moment lijkt ze redelijk in orde. Ze eet, drinkt en knort weer. Ze heeft buiten een plasje gedaan (ik was mee) en ze is rustig. Merk dat ze nog zeker niet helemaal oké is, hopelijk heeft zij zo ook een goede nachtrust.
Wat een knap beestje. Scan zou ik ook inderdaad niet laten maken. Hopelijk is het toch het oor en knapt ze op.