Mijn eerste cyclus na het stoppen was 27 dagen Nu zit ik op dag 31 en ben nog steeds niet ongesteld.. zwangerschap testen zijn ook negatief Ik maak me een beetje zorgen.. of is dit iets normaal na het stoppen met de pil? ik heb wel echt de krampen en pijntjes van een menstruatie. Denk al 3 avonden ja nu komt het, maar het komt maar niet.... Iemand tips? ik weet, moet er niet te veel mee bezig zijn, maar is zooo lastig..
Als je recent gestopt bent met de pil kan het de eerste tijd inderdaad wat onregelmatiger zijn. Niks om over zorgen te maken. Hoop dat het snel doorbreekt!
Oké! Ik heb op dinsdag 5 nov een positieve ovulatie test gehad. Maar is het dan ook wel normaal dat ik nog niet ongesteld ben en de cyclus langer duurt?
Dan denk ik dat de positieve test van 5 november toch nog niet echt positief was.Kan het natuurlijk niet beoordelen omdat ik er geen foto van heb gezien maar dat lijkt mij het meest waarschijnlijk. Normaal kan je 14 dagen na ovulatie namelijk je menstruatie verwachten en die zijn bij jou allang voorbij. Welke cyclus dag heb je de zwangerschapstest gedaan?
De ovulatie test was wel echt positief. Heb met CB getest, de paarse. Had vanaf die zaterdag ervoor knipperende smiley en toen op dinsdag 5 nov in de ochtend een vaste smiley. Als ik mijn vorige cyclus aan zou houden van 27 dagen dan had ik vanaf vrijdag ongesteld kunnen worden. had maandag (gisteren) getest had gisteren en vandaag wel met afvegen heel iets bloed. Afscheiding was ook wat witter (in onderbroekje) en bij afvegen na plassen was het allemaal wat " vochtiger " heb contact gehad met de HA. Die zei dat het normaal is, omdat ik pas heel recent ben gestopt met de pil. Moet eind deze week nog keertje testen, is nog steeds negatief, dan moet ik volgens de arts gewoon afwachten.