Wij doen 5 december uit school meteen pakjes. Daarna kunnen we rustig eten. Maar mijn kinderen zijn jong en hebben geen zitvlees, dus een half uur aan tafel is echt al lang. En als we eerst eten en dan kadootjes doen, eten ze denk ik niks. We eten denk ik pizzarette of anders frietjes.
Ik ga met mijn dochter vanuit school gelijk naar mijn ouders heb daar namelijk ook al haar cadeaus gelegd. Eerst worden het wat kleine hapjes en dan denk ik nog iets van pizza? Ik weet namelijk dat ze meteen haar cadeaus wilt en tussendoor iets kleins eten doet ze dan wel.
Wij vieren het dit jaar alleen met ons vijven, de rest doen we dit keer pas met kerst. Ze zijn hier 5dec om 12.00 uit en 6dec studiedag dus ze boffen. Heb maar bedacht pannenkoeken te bakken, op tijd eten en dan om 18.00 sinterklaasjournaal en daarna de cadeautjes.
Haha nee. Maar ze waren toen wel al wat ouder.(8,10 en 13) En krijgen schandalig veel. En we zaten in een heerlijke coronabubbel. Er was veel vrede toen in huis
Ik vind Sinterklaas zoveel leuker dan kerst en dus vieren wij dat hier groot, ook al geloven ze niet meer. Wij vieren het dus ook echt op 5 december. Eten hapjes en tussen de hapjes door maken wij de pakjes open
Ondanks onze kinderen niet in de sint geloven, doen we wel pakjesmiddag we hebben een hapjes schaal besteld en een taart, en mijn ouders hopen te komen. De kinderen denken dat ze met kerst cadeaus krijgen, maar die krijgen ze dus zaterdag al savonds frietjes eten.
Allemaal prima natuurlijk. Ik deel alleen mijn eigen ervaring, zodat mensen kunnen bedenken: goh dat vind ik een leuk idee en dat kan wel of juist niet met onze kinderen. Maar..je hoeft toch niet zo negatief te doen? Dat iets voor jullie niet werkt, wil toch niet zeggen dan wij 500 euro extra aan stroomkosten hebben betaald, aangefikte kipfilet hebben gehad, we de hele avond bezig zijn geweest met alles op de tafel en van de tafel, we na 3 jaar nog inpakpapier moeten opruimen of dat t hier nog steeds stinkt? Ik zeg toch ook niet dat het voor iedereen een top idee is, alleen dat het bij ons wel werkte. (We hebben inmiddels een drukke peuter, dus dit jaar laten we de gourmet staan)
Wij vieren het met mijn ouders. Vaak ook broertje erbij maar daar gaat het wat minder mee dus doet niet mee dit keer. Kan de drukte niet aan. Echt lekker ouderwets met chocolademelk en wat lekkers en daarna zingen en wachten op gebons. We zitten in een airbnb, ik ga al aantal jaar met mijn moeder rond die tijd weekendje weg. De rest komt dan later. Daarna lekker omstebeurt een pakje voor iemand pakken dus niet voor jezelf en gedichtjes lezen. We eindigen met pannenkoeken en een lekker toetje.
Ik zeg toch ook alleen dat t voor ons niet werkt met de reden. Als jullie t leuk vinden vooral doen hoor.
Niks. Wij vieren het al op 1 december. Vieren het altijd in het weekend omdat we het met mijn hele familie vieren. Ze moeten dit jaar zelfs naar de BSO, omdat ik moet slapen ivm nachtdiensten.
Dat valt mee. Minipizza's, mini worstenbroodjes, snackgroenten met dip, gevulde eitjes, toastje met kaas of salade, fruitstukjes, strooigoed....
Kippenpootjes, gehaktballetjes, kaasplank. Hier ook regelmatig hapjes hoor terwijl ik echt grote eters heb
We werken allebei thuis op 5 december en stoppen lekker vroeg (+/- 16.00) met werken. We halen dan de kinderen van de BSO en laten wat eten van bijv. de snackbar komen. Dat zullen we voor de tv (en dat is zeldzaam en dus bijzonder voor onze kinderen ) eten met de Video van Sint aan. Daarin horen de kinderen ook waar de cadeaus zijn, dus de zakken moeten we tijdens het kijken stiekem neerleggen. Nu al zin in, heerlijk die blije koppies
Hier onze eerste echte pakjesavond ❤️ (vorig jaar was hij echt nog te jong). Ik stop wat eerder met werken. Opa & oma komen en ik zet rond 16u hapjes op tafel. Dan zetten we de zak van sinterklaas buiten,gaan we sinterklaasliedjes voor de kachel zingen en mag L de deur openmaken. We hebben 2 cadeaus en opa & oma zullen er ook nog 2 cadeautjes in stoppen. En dan gewoon rond 19u naar bed en de volgende dag lekker thuisblijven en spelen.
Man wil het toch graag op 5 december doen dus ik ga wat eerder stoppen met werken en haal dat de vrijdag weer in.. we gaan net als vorig jaar tapas en andere hapjes (en lekkers) op tafel zetten, sinterklaas muziek op de tv en zak met cadeaus voor de deur (we vragen de buurman om op het raam te kloppen haha).
Wij vieren geen sint want dochter is 14 jaar. Maar wij hebben de kerstboom al vol liggen met cadeaus.