Ach ja ..dat droeg ik 30jr geleden ook, stond echt fantastisch en als ik eerlijk staat het nog steeds heel goed, mijn benen zijn mijn beste asset zeg maar maar ja dan zo'n rimpelhoofd ik ben nog 10jr ouder dan jij.
Waarom zou dat in hemelsnaam niet meer kunnen als je 34 bent? Dat is nog hartstikke jong en bovendien zijn leeftijdsgrenzen voor kleding zo achterhaald.
Weet je hoe vaak ik dat hier op ZP heb gelezen over witte legging, soms zelfs witte broeken en ik weet niet nog meer welk wit kledingstuk? Dat omdraaien is waarschijnlijk gewoon een reflex als je iets ziet dat opvallend is, hoeft natuurlijk niet per se negatief te zijn. Het kan het wel natuurlijk, maar dan zie je het ook aan de blik en vaak gevolgd door een nare opmerking, spreek uit ervaring
Dat was ook een beetje waar mijn man en ik het vanmorgen over hadden. Waarom vinden we het niet meer kunnen? Wat maakt het dat een 22 jarige het wel kan dragen en een 34 jarige niet meer. Maar ik weet het niet precies waarom dus, haha Misschien is het de uitstraling? Kniekousen wordt vaak in verband gebracht met jeugdigheid en speelsheid, en dat ben je als 34'er niet meer zo. Ik iig niet. Ik heb 3 kinderen en druk! Geen tijd om te spelen Het past niet bij de rol of zo. Zoals ik het niet helemaal vind passen dat een baby spijkerbroekjes draagt of een 16 jarige mantelpakken of pantsuits. Het past niet bij de ontwikkelingsleeftijd misschien? Hoe dan ook vind ik dat men moet dragen wat hij/zij prettig vind hoor. Je zal mij niet zien omdraaien omdat iemand een witte legging draagt of kniekousen als 30'er. Je kan iets niet mooi vinden, of zelfs lelijk, of niet passend bij jouw idee van iets, maar er bestaat ook nog iets als relativeren en gepast gedrag. ... vind ik dan
Ik het geval van een witte legging of witte kniekousen in laarzen is het bij mij wel negatief dat ik omkijk ja Maar ik zou zelf nooit een nare of negatieve opmerking maken naar die persoon, omdat ik wel van mening ben dat iedereen moet dragen waar hij/ zij zich prettig in voelt.
Ik ken de discussie ja. Heb hem altijd apart gevonden omdat een legging of sokken zulke normale kledingstukken zijn. Wit is ook een doodnormale kleur. Het zijn geen brandweer rode lederen vleugels of zo. Iets unieks waardoor je uit reflex omdraait omdat het zo'n afwijkend beeld is van de norm. Ik ken deze mening trouwens alleen maar van ZP en ik vind hem echt heel raar Ik ken serieus niemand in het echte leven die zo sterk reageert op een bepaalde kleur legging of sokken. Maar goed, whatever, haha
Een nare opmerking of beter gezegd iemand naar laten voelen hoeft natuurlijk niet alleen dmv woorden.
Ik denk dat als jij je omdraait je geen opmerking meer hoeft te maken hoor. Dan is de boodschap meteen wel duidelijk...
Wat denk je dat de jeugd tegenwoordig aan de voeten heeft ik word er vooral scheitziek van dat die krengen zo smerig worden en ik het weer schoon mag zien te krijgen, hahaha
Witte legging wordt wel actief gekoppeld aan Karens en Gerda’s op Social media etc Niet specifiek ZP. Maar ik draai me er niet voor om hoor. Ik zie dagelijks wel kleding dat ik denk: oké, zou ik zelf niet kiezen. Maar boeiend, ik loop er niet mee..
Oh? Ik heb dat nergens gezien.. of niet onthouden, kan ook, haha Ik moet vooral aan het typische kapsel denken. Ik ging even Google’en ( ) en ik zie het haar en zonnebrillen. Ook vaak een bodywarmer. Maar geen witte legging. Is dat ook niet van 10 jaar geleden trouwens, van toen met die kort en pittige kapsels fb groep. Die hadden misschien wel witte leggings? (Kan ik me niet herinneren hoor, maar misschien was dat wel zo.)
Nou maat 36 kan ik allang niet meer aan. Ik zou er lekker een koltruitje eronder aan doen met een panty en laarzen.
Er is zelfs een Facebook- pagina die helemaal gaat over de witte legging. Die is toen opgezet in de tijd dat de witte legging veel gecombineerd werd met een spijker rokje en ook wel eens gedragen werd als broek. Dus dit is zeker niet iets wat alleen heerst op ZP.
Maar even terug naar waar het eigenlijk over ging: TS, heb je al een oplossing gevonden voor je jurkje?
Ik vind dat witte ook niet mooi nee Nee heb nog geen tijd gehad om te shoppen, er zijn wel echt leuke oplossingen waar ik zelf niet aan gedacht heb dus hopelijk staat me dat ook..ben benieuwd