Jeetje wat een heftige uitslag na zo lang te hebben moeten wachten. Waar een voor onderzoek voor een operatie wel niet toe kan leiden. Heel erg veel succes en beterschap alvast!
Jeetje wat een rot nieuws! Vind je het nu extra vervelend dat het zo lang geduurd heeft allemaal of heb je dat gevoel niet? Heel veel sterkte met alles wat op je af gaat komen!
Ah nee wat een rot nieuws. Had gehoopt dat je toch een goede uitslag kreeg. Hoe ben je eronder? Hopelijk kan je wel snel terecht bij de hematoloog, duurt dit niet weer zo lang. Heel veel sterkte!
Hopelijk kon je deze week al bij de oncoloog terecht of heeft hij in elk geval al verdere onderzoeken voorgeschreven die hij nog wil voor er een behandelplan gemaakt kan worden en voor je kan starten met behandelen. Dat kan heel snel gaan, maar dan moet wel alles bekend zijn wat hij wil weten en daar horen mogelijk ook nog vervolg onderzoeken bij. Ik kan me voorstellen dat je nu niet veel hier online bent, maar weet dat er aan je gedacht wordt! *knuffel*
Bedankt voor alle berichtjes! Ja ik vind het ook allemaal langzaam gaan, ik woon niet in Nederland ,hier gaat alles veel langzamer. Ik heb op 7 november een schildklier punktie en op 8 november de eerste afspraak met de hematoloog.
ik was ook heel benieuwd en telkens aan het kijken - hopelijk is het mentaal allemaal te doen en heb je inmiddels duidelijkheid en een behandelplan.
Sorry voor de late reactie, ik ben ziek geweest griep met koorts. Daardoor nog niet kunnen starten met de chemo, ik begin aanstaande maandag.