Bitcoin zou ik persoonlijk niet meer kopen om te holden tenzij je voor een groot bedrag kan kopen. 400 euro kan 4000 worden in 2030 maar dat is echt de max, dan zou 1 bitcoin ongeveer 1 miljoen waard zijn. Dus ook met veel geluk. Ga je traden dan kan je ermee gaan spelen maar dat is mij veel te ingewikkeld en geen zin om er hele dagen mee bezig te zijn en wakker te blijven tot de beurzen open gaan in de Aziatische landen,... Je gaat wel winst maken op korte termijn denk ik maar denk een honderdtal euro max, maar dat is wat ik denk, kan meer of minder zijn Andere coins is nu ook beetje tricky omdat alles zo fel omhoog is gegaan. Ik verwacht dat het voorlopig nog blijft groeien met af en toe een down maar wel groeiend. Maar voor hetzelfde geld is het morgen gedaan en gaat het weer gewoon naar beneden. Persoonlijk denk ik dat het tot februari blijft groeien maar dat is mijn gok he. Mijn gok is dat Cardano 2,5 euro gaat halen en Solana 300 in december. Pure gok dus niet kopen omdat ik dat zeg
Ik verwacht dat er in januari nog een keer vuurwerk onder de crypto’s komt, wanneer Trump plaats gaat nemen in het witte huis. Ik wacht af met verkopen tot die tijd.
Dit is echt een heel leuk topic! Het onderwerp speelt al even bij mij en nu heb ik voor de probeer 25 euro uitgegeven. Om te kijken hoe het werkt, wat het doet etc. Edit.. ik zie het nu stijgen. Mijn investering is nu al 4 euromeer waard. Hahaha. Eens kijken hoe dat verder gaat.
Wij kennen mensen die hun huis hebben verkocht en hun overwaarde volledig in crypto hebben gestopt. Wij hebben een relatief klein bedrag geïnvesteerd en varen grotendeels op hun kennis (met volle verstand en 100% eigen risico). Zij halen hun kennis o.a. uit het winning team van Marvin Leenders (waar vast positieve en negatieve dingen over te zeggen zijn). We zien nu stijging, maar er is nog geen sprake van winst. Onze targets zijn ingesteld, dus we wachten af.
Ik denk dat dat wel een goede koop is. Mijn Cardano’s zijn al in waarde verdubbeld en ik heb ook al wat verkocht, maar nog steeds voor € 8500 staan. Dus laat ze maar lekker verder knallen!
Ja, dat is crypto. Het kan hard omhoog gaan en hard naar beneden. Ik kan het ene uur 1500 euro meer hebben dan het andere uur. Als je het hele topic nog eens leest zie je daar ook alle waarschuwingen voorbij komen. Het is echt een slecht moment nu om te kopen, want over niet al te lange tijd gaat alles heel erg, maar dan ook echt heel erg dalen. Crypto gaat een cyclus door, die ongeveer vantevoren te voorspellen is en nu zitten we al aan de pieken van deze cyclus. Dit is mijn tweede bullrun en ik heb dezelfde fouten gemaakt als meerdere mensen hier, instappen als alles heel hoog staat en niet op tijd verkopen. Gelukkig had ik genoeg financiële ruimte om de jaren daarna elke keer stukjes bij te kopen van verschillende crypto’s, waardoor mijn gemiddelden naar beneden gingen en ik nu in deze tweede bullrun op echt hele mooie winsten sta. Ik heb ook al een paar weken niks meer bijgekocht, maar juist veel verkocht, zodat ik deze keer op tijd met al mijn geld uit kan stappen Bepaal voor jezelf een reële winst en stel hem in. De komende weken en mogelijk zelfs maanden gaan we nog wel omhoog is de verwachting, maar hou de signalen op crypto nieuws pagina’s goed in de gaten en verkoop op tijd met winst
Kan morgen anders zijn. Voor de mensen die nog maar net ingestapt zijn is er maar weinig rooskleurigheid nu. Als je er al langer inzit valt het allemaal wel mee.
Ja dank je ach het is en blijft een gok die je niet weet. De helft had ik al eerder gekocht en verder laat ik het hierbij . ( koop niet meer ) Ik ben al blij met een kleine winst . Vanmorgen stond ik op 475 euro en nu op 450 euro.
Het is ook beter om niet iedere dag te kijken. Het gaat vaak op en neer. Je kan beter uitzoomen en per week kijken bijvoorbeeld. En het laatste half uur is het bij mij ook alweer flink gestegen