Wie kan en wil mij even helpen? Mijn huisarts is tot en met oud en nieuw dicht en ik heb net de waardes binnen gekregen van het bloedprikken. Nu ben ik erg nieuwsgierig wat die betekenen en of het wat klopt qua klachten die ik ervaar. Maar goed ik kan dus niemand bereiken en ik ken zo geen assistente die ik een berichtje kan sturen. Kan ik iemand de waardes via een pb sturen?
De normaalwaarden van bloedonderzoek | Labuitslag.nl Hier kan je misschien wat meer informatie vinden, maar de normaalwaarden kunnen per instelling verschillen. Jouw behandelend arts kan de waarden het beste interpreteren, beter dan een random iemand. Het zijn niet alleen de cijfertjes, maar het hele plaatje. Op de site van je ziekenhuis kan je over het algemeen wel kijken of de waardes afwijkend zijn.
Bij mij is het zo dat als ik bloedprik en er iets wat te hoog of te laag is dat het met pijltjes staat aangegeven dus pijltje omhoog of omlaag.
Hier ook aangeven. Afhankelijk van het labo is het met kleurtjes, pijlen of vetgedrukt. Dus goede tip om dit eens te bekijken. Bij ons stazn de normaalwaarden er ook wel altijd bij.