Als de trainingen op een tijd zijn due jou goed uit komt dan is dat zeker wat. Goede begeleiding, dus je leert de juiste looptechniek aan. En oefeningen voor warming up etc. En gezelligheid van je mede-starters. Motivatie omdat je niet alleen bent.
Vandaag bijna gegaan. Toen ik op zolder kwam om m'n sport bh van de lijn te halen zag ik mijn hoorn, en toen ging ik eerst even spelen. En omdat er nog zo'n berg lag ook de wasmachine nog eens aangezet. En toen was het hal 4 geweest. En ik moet half 5 de deur uit om zoon van zijn werk te halen. Dus niet genoeg tijd meer. Morgen nieuwe kans. Kleren liggen nu netjes klaar op een stapeltje naast m'n bed
Kortste blokje om hier, had weinig tijd vanmorgen dus maar besloten te kijken of 2km aaneengesloten lukte. Het lukte Rustig aan gedaan. En hier woon ik
Haha. Anders ik wel. Hier was het vandaag lekker weer op te lopen. Begon mistig, maar ook zon gezien. En koud! Maar met zo'n en zonder wind vind ik dat niet erg Een op en neertje gedaan in het bos.
Ik had vanmorgen willen lopen, maar het was erg mistig. De rest van de dag druk met klussen in de nieuwe woning van een familielid. Morgenvroeg een nieuwe poging om te gaan lopen.
Nou, wat een triest weer he! Vanmorgen ging her voor mijn gevoel voor geen meter. 8 km met moeite, uiteindelijk wel 5.50 min/km, maar ik was op. We zijn op vakantie, en ik dacht dat het vlak was, maar bleek toch 80 hoogtemeters te hebben gehad, toen begreep ik mijn gehijg beter maar de combi in de ochtend rennen plus hoogtemeters, daar word ik gewoon niet blij van.
Ik heb vandaag niet gelopen. Heb sinds een paar weken een blauwe plek onder mn grote teennagel en woensdag weer 18 gelopen en daarna echt last gehad, pijn. Echt nog nooit last van gehad. Heb de foto maar klein gehouden voor als je het niet wil zien Morgen ga ik 5. Heb nieuwe schoenen die ik voor het eerst ga proberen.
Ik heb al heel wat keren een teennagel verloren door het hardlopen. Vooral als je langere afstanden loopt zetten je voeten wat meer uit. Dus best kans dat je voor de langere afstanden net een maatje groter nodig hebt.
Ja heb nu een half maatje groter. Toen ik rond de 17 kwam, gebeurde het voor het eerst. Misschien nog een paar met een volle maat groter kopen voor de lange afstanden.
Wie loopt er hier op Asics? Ik lees dat ze klein vallen. Heb normaal schoenmaat 38. Moet ik 39,5 of 40?
Ik ben een weekend weg, vanmorgen door een prachtig Fries landschap hardgelopen. 12 kilometer, was niet de bedoeling, maar ik liep verkeerd. Windstil, maar mistig… dat wel.
Ja klopt, ik begon met maat 43,5. Maar krijg echt het idee dat ze bij iedere opvolger van de Nimbus de maatvoering steeds net iets kleiner wordt. Gelukkig is deze maat ook in het damesmodel te krijgen, anders had ik een probleem, het herenmodel is vaak te breed voor mij.
Ik had dit ook, het is minder nu ik mijn veters weer vast maak door het achterste gaatje te gebruiken. Geen idee of je dat al doet, maar hierdoor wordt je hiel meer in de hak van je schoen gedwongen.
Verschrikkelijk he? Gister was het hier potdicht van de mist, vind ik echt helemaal niks aan. Had gelukkig nog een reflectiearmbandje met knipperlichtjes gevonden voor tijdens het rennen, want verlichting heb je hier ook amper.
Maar wel even gedaan he Knap dat je dan toch een mooi tempo hebt weten te behouden. Ik vind het lastig in de mist en wanneer het wat kouder is. Hier hebben ze dan allemaal de houtkachel aan en tijdens het rennen slaat dat enorm op mijn longen. Mist sowieso al, maar houtkachels zijn echt kl*te.