Oudejaarstrekking

Discussie in 'De lounge' gestart door Tuttebelleke, 1 jan 2025.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kramertje

    Kramertje VIP lid

    4 apr 2019
    7.269
    5.870
    113
    Vrouw
    Wij spelen hier nu een jaar in mee (vriendenloterij) en we hebben in 12 maanden tijd 12x iets gewonnen. Geen geldbedragen maar wel hele leuke prijzen zoals 4 kaarten voor het winter circus festival in Utrecht (was echt top), meerdere malen een cadeaukaart van de HEMA van 10-20 euro (koop daar regelmatig dus prima) maar ook wat prijzen die je zelf kan uitzoeken op een site waar we al een hoop leuke kinderboeken vandaan hebben, tuingereedschap en sokken- en boxershorts van McGregor voor mijn man. Allemaal do gen die we anders ook hadden moeten kopen.

    Deze loterij zeggen wij dus niet op :)
     
    Gloveforever vindt dit leuk.
  2. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.155
    8.129
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    #62 Devilschase, 3 jan 2025
    Laatst bewerkt: 3 jan 2025
    Een vriendin van mij heeft vorig jaar bij de postcodeloterij 25k gewonnen en de auto maar die hoefde helemaal niks voor de auto betalen hoor. Die mocht ook zelf alles uitkiezen bij de BMW dealer. Je hebt gewoon een x waarde, laten we zeggen 50k en daarvoor mag je gewoon een auto samenstellen.. accessoires, kleur, interieur, alles mag je zelf kiezen. Ze kon uit alle kleuren kiezen, uit alle interieuren. Ze heeft een portimao blauwe met M sport pakket, 18 inch velgen, lederen bekleding, met stiksels in de kleur van de auto, 360 parkeersensoren met camera etc. Echt knetterdikke auto.

    Alleen wat je dan over het bedrag van bijvoorbeeld 50 k zou komen, dat moest je dan zelf bijleggen. Wat ook logisch was.

    Ze heeft helemaal niks hoeven te betalen.
     
    Tuttebelleke vindt dit leuk.
  3. YaelStone

    YaelStone Fanatiek lid

    5 aug 2019
    2.439
    4.367
    113
    Maar uiteindelijk koop je die dingen dus gewoon zelf door het sponsoren van de loterij. :|
     
  4. Kramertje

    Kramertje VIP lid

    4 apr 2019
    7.269
    5.870
    113
    Vrouw
    klopt, behalve de kaarten van het circus ☺️
     
  5. KarlijnA91

    KarlijnA91 Bekend lid

    8 okt 2021
    996
    1.550
    93
    Het is de enige loterij waarbij je weet dat je gewonnen had als je mee had gedaan. En dan zie je idd ook nog je buren wel veel geld winnen. Ik doe ook uit principe niet mee. Als de prijs hier een keer valt dan hoop ik vooral dat er leuke nieuwe mensen in de straat komen wonen als de winnaars vertrekken naar een villawijk :roflmao:
     
    justme1974 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina