Ik zou denken 3+, maar je test nu ook met niet geconcentreerde urine, dus dan is de 2-3 weken niet per se gek. Evt kan je zo'n test over een paar dagen nog eens doen. Het enige dat ik je nog wil meegeven, is dat bij een buitenbaarmoederlijke zwangerschap ook vaak bloedverlies is. Dus hou in de gaten of je erge pijn krijgt. En als dat zo is, dan snel aan de bel trekken.
Ja weet ik, ik heb nu helemaal geen buikpijn en geen bloedverlies en cb moest wel lang nadenken voor dat 2-3 aan en het was idd met hele lichte urine..
Oh meiden ik heb zo n zurend/trekkend pijn gevoel in me onderbuik sinds 1 uur. En veegje roze ongeveer gezien en afscheiding. Maar die pijn heb ik nooit gehad. Is dit normaal??
geen idee of dat normaal is. Je kan bandenpijn hebben van het oprekken, maar durf niet te zeggen wanneer en hoe dat voelt. werg alleen dat je bij zorgen of vragen de verloskundige kan bellen. Zeker met je lichte bloedverlies en wat @JupitR zei, denk ik dat je het beste contact op kan nemen met de verloskundige. We horen uiteraard graag hoe dat afloopt
Het is goed. Het kwam 2x en was weer weg, echt zo n gevoel wat ik normaal krijg tijdens een eisprong alsof me hele buik opgezet en opgerekt raaktte, geen bloedverlies
Weer pijn sinds vanochtend echt een opgeblazen gevoel weer, verloskundige gebeld moet tot 2 uur nog aankijken ze zei kan door groei van de baarmoedermond komen of darmen. Als pijn blijft dan inwendige echo