Nee joh! Van al die weet ik niet hoeveel namen! Hóe dan?!?!? Wist wel dat June ook geen onbekende naam is, maar dit is wel héél toevallig. Hier sluit ik me bij aan! Jule of Juna is ook nog een idee (al wordt die laatste wel vrij vaak gegeven, al dan niet als Yuna). Lune is ook erg mooi en blijft toch dicht in de buurt. Hoe kom je er bij dat dat een vaststaand feit is? Ja, de máánd juni wordt zo uitgesproken op z’n Engels ja… Maar er zijn weet ik niet hoeveel namen die op diverse manieren kunnen worden uitgesproken hoor. Zelf verwacht ik trouwens, gezien ze een Jinte hebben, dat ze het ook zouden uitspreken als Juu-nuh en niet als Djoen. Dat heb ik dus net zo met Eef.
Ik neem aan dat TO June op zijn Nederlands wilde uitspreken. Anders zou ze zich niet hebben afgevraagd of het te jut en jul klonk icm Jente lijkt me.
Excuses....ik had nooit gedacht dat de naam June op z'n Hollands zou worden uitgesproken. Ik vind die uitspraak dan ook echt niet mooi.
Eva Evelien / Eveline (en zelf afkorten met eef (je), kan ze later zelf kiezen) Andere opties: Esmee Madée Danique / Daniek Jaël Amber