Ik wandel op Asics en dit gaat goed maar qua comfort zou het beter kunnen. Toevallig heeft mijn oudste dochter hardloopschoenen laten opmeten. Je voeten worden dan gescand en ze kijken naar je afwikkeling. Ze rent nu zoveel beter zonder blaren en pijnlijke scheenbenen. Ik ga binnenkort ook want ze doen ook wandelschoenen aanmeten. Ik zou starten met wat lichte Asics. Zijn vaak in de sale. Zorg wel dat je iets ruimte heb voor in de schoen ivm blaarvorming.
Hahaha dat zei ik 214 dagen geleden ook Begon met dag 1 en 7500 stappen. Dat is zo'n 5 km. Eerst begonnen met dat doel in 2 of 3 keer lopen. Dan merk je dat 5km toch wel te doen is. En als dat niet elke dag kan zou je voor jezelf kunnen kijken welke dagen wel kan. Geloof me ik ben absoluut niet sportief, klein en heb overgewicht. Voel me wel heel veel beter. Slaap als een blok, minder migraine, betere kuiten. Val er niet gelijk kilo's van af maar meer dat je lijf wat anders vormt
Ik vind het echt heel knap!! Ik ben ook totaal niet sportief, maar moet van mezelf meer bewegen. Heb een hernia gehad, dus een hele slechte rug. Bewegen is dus goed. Daarbij ook clusterhoofdpijn, dus wordt daarin nogal eens beperkt in wat ik kan. En te snel lopen is dan al een trigger voor een aanval. Dus ik doe wat lukt nu. Probeer vanmiddag weer te gaan. Al is het maar een half uurtje, beter als op de bank blijven liggen toch!
New balance loop ik graag op. Weet zo even niet welk model. Want vind niet alle modelletjes lekker zitten nml.
Dankjewel!! Voor mij is de hoofdpijn echt minder geworden dus hoop dat het voor jou ook gaat helpen. Lastig als je veel last hebt van je rug. Misschien kun je ook proberen om eerst 2 keer een stukje te wandelen in plaats van in 1 keer een langer stuk. Kun je rustig beetje voor beetje opbouwen, wat je schrijft alles is beter dan op de bank. Je moet doen wat voor jou kan. Is dat 2 keer een blokje om prima, is het 6 keer ook goed. Je bent aan niemand wat verschuldigd. Als je eenmaal in een ritme zit is het ook makkelijker om vol te houden.
Het is voor mij echt maar voor wat wandelen, hardlopen ga ik sowieso nooit doen. Daarom wil ik ook schoenen die ik ook nog graag normaal kan dragen en er nog leuk uitzien Had nu deze op het oog, of New Balance. Vallen Asics op maat?
Ja snap ik, Asics vallen op maat. Ik heb Asics gel contend 8 Ik heb ze destijds bij de Zalando besteld. Dit is een hardloopschoen maar ik gebruik ze enkel voor het wandelen. Mijn dochter had ze voor hardlopen maar daar kreeg ze dan blaren van en daarom heeft ze andere schoenen genomen maar voor te wandelen zijn ze prima.
Ik wandel dagelijks minimaal 5 km, en dat al 3 jaar lang op het zelfde paar nike air max. Ze zijn wonderbaarlijk nog steeds niet versleten.
Hier nike air max, maar die zijn langzaam aan vervanging toe, toch maar eens New balance proberen als ik het zo lees
Ik heb ook Nike Air Max, lopen ook heerlijk. Nike is wat steviger, New Balance 9010 alsof je op wolkjes loopt.
Ik had de new balance besteld. Lopen idd lekker, maar ik twijfelde teveel omdat ik ze erg grof vind ogen. Heb nu Nikes besteld, ben benieuwd.
Brooks adrenaline (ik heb dan de smalle maat) maar je hebt ook normale of wijdere maat. Zijn voor mij echt de beste (hard)loop en wandel schoenen. Op verharde weg of loopband. Ik heb deze aangeschaft nadat ik bij een speciale hardloop winkel op de loopband heb gestaan en ze een filmpje en scan gemaakt hebben. Mijn voeten hadden een extra steun nodig. En dat geven deze echt fantastisch. Daar halen mijn nikes of asics het niet bij. Ga ik het bos in dan trek ik trouwens trailrun schoenen aan die hebben meer grip. Je kan je wel het beste laten adviseren want een schoen kan best prima lijken te zitten en dan na 2 wandelingen helemaal ruk zijn omdat ze niet voor jou voeten zijn. In normale schoenen draag ik 39 en in alle hardloop/wandel schoenen 40.5
Ik heb wel "echte" wandelschoenen van meindl. Ongeveer het enige merk waar ik met mijn brede korte voeten goed op loop. Gewone speakers zitten me bijna nooit lekker. T is ook een model wat prima onder een gewone spijkerbroek kan (als je van een beetje stoere schoenen houd). In de zomer loop ik veel op mijn wandelsandaal van meindl. En voor hardloopschoenen ga ik naar de speciaalzaak. Mijn "normale" schoenen zijn ook heel geschikt voor wandelingen. Die zijn van ecco:
Ik wandel meestal ook 4 à 5 kilometer, elke dag lukt niet, maar alles wat wel lukt is mooi meegenomen denk ik dan maar Heb vaker last gehad van lage rugklachten (en dat begint weer op te komen), veel wandelen helpt bij mij fantastisch daarin. En de schoenen waar ik het lekkerst op loop? Mijn Adidas Superstar