De vraag is natuurlijk wel of mensen voor hem hebben gestemd of voor verandering. In Nederland hebben wij een heel scala aan partijen waar wij op kunnen stemmen. In Amerika is de keuze doorgaan zoals het nu gaat of verandering. Ik denk dat veel mensen verandering wilde op bepaalde punten maar niet perse achter Trump staan. Als je verandering wil heb je daar maar 1 keuze; stemmen op de andere partij (en hopen op het beste).
Echt te bizar voor woorden. Die man is echt een gevaarlijke gek. En dan alle mafkezen die hij achter zich geschaard heeft. Ik ben echt bang voor wat de toekomst gaat brengen.
Want is er olie in gaza? Dat was het eerste wat ik dacht toen ik het bericht over Gaza zag. Mafklapper, regel eerst je zooi op de turf die je hebt. Dat mensen niet bankroet gaan op simpele zorg of een hypotheek nodig hebben als ze een bevalling in het ziekenhuis moeten doen (neonatologie is zowat faillisement). Medicatie die over de 200$ kost die in engeland voor £8 te krijgen is voor dezelfde duur en dosering. (Bron was X dus betrouwbaarheid dubieus)
Ik maak me ook zorgen om de toekomst. Niet alleen in Amerika. Wilders, de leider van de grootste partij van Nederland, heeft wederom zijn steun en waardering voor Trump uitgesproken. Andere landen en de VN hebben hun afkeer en afkeuring uitgesproken voor de etnische zuivering van Gaza. Onze regering niet. We lopen wat dat betreft niet heel veel achter op het extreem rechtse Amerika.
Iemand vertelde me laatst dat haar (ziekenhuis)bevalling $5000 kostte, en het daarom maar bij 1 kind laten. Dat zijn tweeverdieners, zij leerkracht op basisschool en hij doet iets (weet niet precies wat) met auto's. Dat betaal je bij ons in het allerluxste privéziekenhuis nog niet eens. Tja en dan vinden ze het schokkend dat die ene verzekeringen-ceo is omgebracht (absoluut niet dat ik dat goedpraat, voor de duidelijkheid, maar hij was m.i wel gewoon een maffiabaas). Gestoord land
Geen idee wat Trump uit Gaza wil halen eigenlijk. Macht. En vriendjes zijn met Israël. Dat wel. Olie? Is daar denk ik niet te vinden. Anders waren de Palestijnen nooit daar neergezet in eerste instantie. Mijn post verwees naar Groenland. Oh en ik lees net dit: https://www.trouw.nl/buitenland/aanval-trump-op-usaid-komt-ook-in-nederland-hard-aan-dit-is-catastrofaal~bcd7570e/ Dat vind ik ook zo in en in triest. Zoveel geld hebben. En dat dan gebruiken om geld bij de armsten in de wereld weg te trekken. Doet Nederland ook vrolijk aan mee. Iets minder rigoureus, maar de bezuinigingen op ontwikkelingshulp zijn niet gering. De wereld gaat zo ontzettend hard naar de kloten. En ja, dat zeg ik hardop. Ik wordt er echt heel bang en verdrietig van. Dus waarschijnlijk doe ik er beter aan mijn kop zo diep mogelijk het zand in te steken. Vergeet wat ik weet. Want ik kan het straks echt niet meer aan
Ik word echt intens verdrietig van het nieuws. En het egoïsme waardoor mensen dingen prima vinden als ze zelf niet benadeeld of geraakt worden. Zo weinig echte liefde in de wereld.
Zitten al projectontwikkelaars daar Wederopbouw is goed. Maar dan zouden ze dat wel met en vooral voor de bewoners van het gebied moeten doen. Het zou mooi kunnen zijn. Rivera van het midden Oosten. Als dan de bewoners van het gebied de eigenaren werden van de hotels ed. Zodat die ook eens een bestaan zouden kunnen opbouwen. In vrijheid. Gaat Trump niet regelen. maar mag ik dromen?
Bizar... echt bizar. Zeker moet er toezicht zijn dat Hamas 2.0 niet de kans ziet om opnieuw te gaan regeren, maar dit is echt gewoon een absurd voorstel. De Palestijnen 'tijdelijk' verhuizen.... ik geloof niet echt in tijdelijk. Ik zou graag zien dat iedereen in vrede samen kan leven.
Maar ze gaan naar een plek die "mooier en veiliger" is. Goed hé. We maken jullie plek helemaal stuk en schieten erop los. En dan mag iedereen naar een plek die "mooier en veiliger " is . Echt. Hoe krijg je het verzonnen
En dan die gek Vance met zijn uitspraken dat hij 'more babies in the USA' wil. Ja waar moet men dat van betalen dan.
Ik mag hopen dat hij dat gas niet gaat gebruiken om de Gazastrook te zuiveren van Palestijnen. Hitler wilde ook ooit een groot rijk... En Trump heeft de laatste tijd volgens mij een klap van dezelfde molen gehad. Hij wil volgens mij ook een groot (Amerikaans) rijk.
Ja vreselijk. Je moet je kind krijgen,maar je krijgt gewoon geen steun en hulp. Met geluk bidden ze voor je maar daar los je geen schulden mee op. Trek je de achterstand niet mee weg... Welke american dream? Sowieso die presidentiële decreten... echt bizar concept.