Ik zie geen overduidelijk positief resultaat. Heb dit vage vaker gezien bij de action testen. Ik zeg negatief. Weet je trouwens ook hoelang je lf tegenwoordig is door het doen van lh testen?? Want stel dat die 11 dagen is, dan zit je vandaag op 5 dpo (en start testen op 3 dpo), dus dan kan je onmogelijk positief testen. Daarnaast zat je dan nog veel te ver voor je eisprong om er zwanger van te raken Edit, ff opgezocht en voor je laatste zwschap zat je op 11 dagen. Dan vermoed ik dat bovenstaande aan de orde is en je gelukkig toch echt niet zwanger bent omdat je ei dan rond cd 20 was en je op cd13 sex hebt gehad met gebroken condoom.
Ik had 2 dagen voor de eisprong seks hoor.. En je lf heeft niks met maken met op hoeveel dpo je zit. ik begrijp echt niet waarom je zegt als je LF 11 dagen is, dan zit je vandaag op 5dpo. Wat een onzin haha. Hoe kom je daarbij? Je LF heeft totaal NIKS te maken met op hoeveel dpo je zit. 3dpo heb ik de eisprong gevoeld (op cyclusdag 15, wat gemiddeld is als ik naar de laatste jaren cyclus (ei ovulatietesten in het verleden) kijk. Dus ik zit nu rond 10dpo. Misschien 9dpo, maar minder zeker niet. Ik hoop en denk wel dat je gelijk hebt qua negatieve test.
Je lf icm de lengte van je cyclus heeft wel degelijk met je dpo te maken. Is dus totaal geen onzin, maar heeft met rekenen te maken. Start cyclus 20 januari Je gaf aan dat je cyclus 30-31 dagen is. Als je lf 11 dagen is (wat hij voor de zwangerschap was) dan is je eisprong op cyclusdag 19-20 (30/31 minus 11 = 19/20). 20 januari was cd 1. Cd 19/20 was dan op 7 en 8 februari. Dus een week na de sex. En vandaag dus 5-6 dpo. Dit dus ALS je lf 11 dagen. Nogmaals ... geen onzin... gewoon kwestie van rekenen
Dit kan niet, want dpo betekent days past ovulation. Je rekent dus pas met dpo nadat je eisprong is geweest.
Eh, wel degelijk hoor, heeft eigenlijk ALLES met elkaar te maken.. ik weet niet hoe je erbij komt dat dat onzin is. Maar goed. Je meldt ook dat je ei op 3DPO was dus heel serieus kan ik het niet nemen aangezien dat niet kan
Oei.....dpo is days past ovulation. Dagen na eisprong. Een eisprong op 3dpo is volledig onmogelijk. Lf en dpo is een op een met elkaar verbonden. Had je de morning after pil nog gehad?
Ik wou niets zeggen maar kan het toch niet helemaal laten merk ik. Je hebt vorig jaar mei in een zelfde soort situatie gezeten. Je zegt niet zwanger te willen worden maar toch kom je nu wederom in dezelfde situatie, waarbij je anderen ook nog probeert te overtuigen van je gelijk. Het is zelfs niet eens overtuigen, ik vind je denigrerend. Maar goed, je zit niet op 9 of 10dpo, je hebt net een paar dagen geleden je eisprong gehad. Dus je kan nu niet positief testen, dus die testen kan je als negatief beschouwen. Succes verder.
Nee dat heeft niet met rekenen te maken. De dag na je eisprong is 1 dpo, of je nu een LF hebt van 10 dagen of 16 dagen. En mijn LF is altijd 14 a 15 dagen geweest.
3dpo was een typfout. Moest 3 december zijn. Dus 1 dpo 4 december. Het slaat echt nergens op. 1 dag na de eisprong is 1dpo toch? Voor iedereen? Of je nu een LF van 10 of 20 dagen hebt. 1 dpo wil zeggen days past ovulation. Heeft niks met LF te maken.
Ik heb 3 december de eisprong gevoeld, dus ik zit niet een paar dagen na mijn eisprong. En wat denk je wel niet? Mij zo de grond in boren. Ik ben vorig jaar zwanger geworden door de spiraal heen. Je weet dat anticonceptie niet 100% betrouwbaar is? Ik zit nu 100% zeker op 9 of 10 dpo, want ik heb mijn eisprong 3 december gevoeld. Dus hou je mening lekker voor je en denk even beter na. Thnx.
Ooh en btw ik denk dat mijn menstruatie er al aan zit te komen, aan de symptomen te merken. Maandag/dinsdag nod dus zou kunnen.
Als jij gewoon je manier van reageren aanpast, dan krijg je niet van dit soort 'meningen' over je heen. Maar prima. Lekker door gaan zo
En dat laatste is het antwoord op de vraag die ik in mijn 1e bericht stelde Want met die gegevens wordt je cyclus weer anders. Ik denk dat je mijn berekenimg niet snapt. Het klopt idd dat de dag na de eisprong altijd 1 dpo is... maar als je niet zeker weet wanneer je ei was (voelen is geen zekerheid), kan je met je cycluslengte minus je reguliere lf dagen aantonen hoeveel dpo je bent. Dat is wat ik deed (met als rekenvoorbeeld een lf van 11 dagen). Ps, ik vind je toonzetting in dit topic niet zo prettig moet ik zeggen. Je snapt zelf een gegeven antwoord niet en gaat dan lacherig doen en proberen die persoon voor gek te zetten (zeggen dat er onzin gesproken wordt) terwijl de waarheid gezegd wordt enkel jijzelf niet snapt hoe of wat. Vind ik erg jammer.
Meid, wie hou je trouwens voor de gek? We zitten in februari he. Dan is je eisprong 11 weken geleden?
Moet het niet 3 februari zijn ipv december?? Sex op 1 februari en dan 3 februari een mogelijke eisprong?
Ja sorry. Ik ben er even helemaal vanaf met het typen. Ik ga even wat juist informatie delen, want ik zie dat er helemaal niks van klopt, mijn LF is bijvoorbeeld geen 11 dagen zoals hier benoemd werd. Misschien kunnen jullie me nu goed informeren over mijn kans op zwangerschap en de dagen dat ik kan testen. Eerste dag menstruatie: 20 januari Ik had altijd circa cyclusdag 15 een positieve ovulatietest Cycluslengte: 30 a 31 dagen 1 februari onveilige seks gehad (cd 13 dus) Ik denk dus 3 februari mijn eisprong gevoeld te hebben, op cyclusdag 15. Ik zit vandaag op cyclusdag 25 Ik zit dus 5 a 6 dagen voor nod (ja misschien te vroeg om te testen inderdaad) Ik zit nu dus (adhv de gemiddelde ovulatietesten de afgelopen jaren toen ik zwanger probeerde te worden) op 9dpo? Klopt dit? Cd 15 positieve ovulatietest, nu cd 25? Bedankt voor de moeite om dit te lezen en eventueel te reageren.
Ik blijf sowieso de komende dagen testen tot mijn menstruatie hopelijk. Want ik hou het niet meer van de spanning. Vandaar misschien mijn niet zo vriendelijk antwoorden, sorry daarvoor. Maar ik denk dat ik dus echt wel in mijn vruchtbare periode seks heb gehad.
Nee klopt niet. Cd 15 posi ovu = uiterlijk cd 17 je eisprong. En een lf van 13-14 dagen. STEL dat dit nu exact zo was (daarbij blijvend dat voelen absoluut geen zekerheid is), dan zou je eisprong op 5 februari zijn geweest en ben je vandaag dus 8 dpo (en zit je op cd 25). Maar had je nou wel of niet een MAP ingenomen???