Zien jullie het op deze echo's? Vermoed zelf een jongetje . De echo is gemaakt met 13+4. Ben benieuwd!
Bedankt voor jullie reacties! Haha ons maakt het geslacht niet uit, maar ben natuurlijk wel benieuwd! Ik dacht dat dit het duidelijk maakte (zie blauw omcirkeld). Of kijk ik dan verkeerd .
Is hier toevallig de nub op te zien? 13+2. We hadden tijdens de echo een prachtige potty shot. Ze zei verder niets. Maar toch even de nub of dat overeenkomt.
Ik dacht dus bij de bovenste een jongensnub te zien, en onderste een meisjesnub. Ik ben maar een leek natuurlijk. Maar nu idd ook 2 verschillende antwoorden! Wordt nog even afwachten dan ach allebei erg leuk!
Met een pottyshot zie je op dit termijn vaak iets "bungelen tussen de benen" en dat is bijna altijd de nub (wat later het geslachtsdeel wordt.... intrekt als clitoris of ontwikkelt als piemel).