We zullen het wel zien. Ik ben de euforie wel wat kwijt hoor. Maar andere kant staat de wallet 1000 euro minder van mijn ATH valt nog mee dan eigenlijk.
Idd Cardano ook verder gezakt. Ik had in de run naar boven ook wat bijgekocht nog onder de 1.00 na 1.10 is de zooi naar beneden gefloept.
Ik kijk voorlopig maar even niet. Wij hebben op sommige munten 70% verlies vanaf het hoogste punt. Wordt vast wel weer wat beter dan nu, maar fijn is anders haha
Beste is denk ik de app verwijderen. Hier een nieuwe gsm gekocht en bitvavo nog niet geïnstalleerd. Staat wel nog op m'n oude gsm maar die is leeg. Denk dat ik nu anderhalve week a 2 weken niet heb gekeken en het geeft me wel rust.
Idd fijn is anders maar ja het zijn even zware tijden op crypto. Gebeurd ook veel in Amerika rondom alles wat Trump doet.
Ik ben een stille meelezer tot nu toe...juist vanwege alle dalingen ben ik gister ingestapt in crypto's ,echt met tientjes werk om te kijken hoe het loopt.
Idd de prijzen zijn flink gedaald hopelijk kan je met een kleine start wat leuks eruit halen. Wat heb je gekocht?
De xrp blijft maar dalen als het veel meer zakt wil ik er wellicht nog wel wat inzetten. Staat nu op 2.05
Bitcoin ,xrp, solana en nog een paar coins.Ik laat het voorlopig lekker met rust,af en toe kijken of er beweging in zit.Wat ik wel opgestoken heb van oa dit topic is dat het erg onvoorspelbaar is.
De financieel adviseur van mijn vader is van mening dat crypto scam is. De financieel adviseur van bekenden zegt dat je er miljonair mee kan worden (eerst zou de opbrengst x100, toen x50, toen x25). Wij hebben een heel klein bedrag geïnvesteerd wat op dit moment 65% minder waard is. Ons boeit het niet zo, het was geld wat we konden missen. Voor bekenden van ons gaat het om 10.000-en euro's investering. Ik zou daar niet van slapen. Verwachting is nog steeds exit Q2 of Q4. We wachten geduldig af.
Ik zal er ook geen 10.000 den euro’s in zetten. Ik geef toe dat ik er wel meer ingezet heb dan mijn plan was. Heb mij euforisch laten maken op de xrp die wilde stijgingen zal hebben onder trump zijn crypto beleid. Daar zit bij mij het meeste in en op 2 Cardano.
Hier ook stille meelezer. Ik geloof best dat je er miljonair mee kán worden maar dat is echt maar voor weinig mensen weggelegd. Dat is een gouden combinatie van de juiste ‘coins’ kopen op het juiste moment in de markt én en heel lange adem hebben en precies op het juiste moment weer te verkopen. Daar moet je echt ook een bepaald inzicht en vertrouwen voor hebben. Dat het kan hebben we gezien met Bitcoin, die begon nog lager dan xrp. Of het weer gaat gebeuren met een andere valuta gaat de tijd leren, ik vind het wel interessant om te zien wat er gebeurt.
Idd als je een hele goede inzicht hebt op de markt dan geloof ik dit wel. Miljonair zal ik wel niet worden maar als de xrp een keer lekker doorkoerst ipv extreem volatiliteit te hebben met dalingen kan je er niets mee met in en uit traden. Ik heb geduld en zie wat het brengt.
Weer een voorzichtige stijging. Maar wat ik gelezen heb komen er nog 2 correctie dagen aan. Positief of negatief afwachten dus. Morgen https://newsbit.nl/eerste-inflatierapport-onder-trump-verwacht-kan-bitcoin-een-boost-geven/
16 April is ook belangrijk voor xrp. https://newsbit.nl/xrp-klaar-voor-grote-stijging-na-16-april-dit-is-waarom/