Waar valt jouw mond van open? Deel 15

Discussion in 'De lounge' started by Mammavantwee, Jul 9, 2024.

  1. dreames

    dreames VIP lid

    Dec 9, 2007
    7,811
    4,050
    113
    Nee nog niet. Dat gaat heel lastig omdat ze 3 dagen op school is, 2 op stage (kinderopvang) en 1 werken.
    Anderhalve week geleden ben ik met jaar gaan lunchen. Toen had ze tuna melt en dat bleef binnen.

    In de afgelopen maand heeft ze 2 keer na het middageten gespuugd. Ze had niets bijzonders of zwaars gegeten. Die dagen spuugde ze niet na het avondeten.
     
  2. ZsaZsa

    ZsaZsa Fanatiek lid

    May 10, 2019
    2,002
    1,834
    113
    Female
    Helaas zijn de gevolgen erger dan alleen de stank
     
  3. Indiana

    Indiana Fanatiek lid

    May 3, 2015
    1,179
    1,363
    113
    Female
    Flevoland
    Hoe makkelijk sommige mensen hun werk nemen :rolleyes:
    Gisteren via ziekenhuis iets bij een stoma leverancier aangevraagd, ik ben gewend daar bericht van te krijgen maar kwam maar niet... Vanmorgen achteraan gebeld, Ja die bestelling hebben we geannuleerd want is geen vergoede zorg, oké en dat communiceren jullie verder niet dan :confused: Zou wel gedaan zijn, ik ziekenhuis weer bellen, die was oprecht verbaasd, hadden niks van ze gehoord o_O
    Tijdje terug ook al die ervaring met iets anders wat besteld was, kon ik van alles afbellen om aan het gevraagde materiaal te komen... Volgend jaar toch maar een andere leverancier zoeken :o:
     
  4. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    Apr 22, 2019
    18,361
    30,652
    113
    Female
    Dat mijn oudste zoon straks zijn vriendin mee naar huis gaat nemen.

    Nieuwe fase :eek::)
     
    owly, Anna009, Saartje33 and 4 others like this.
  5. toch3

    toch3 VIP lid

    Dec 28, 2013
    18,273
    17,149
    113
    Die fase komen we hier ook in. Het is dat zij verstandige ouders heeft anders had ze woensdag hier gezeten. Maar ze mocht niet wat ik wel snap. Ze is 13 en haar ouders kennen mijn zoon en ons ook niet. Ik zou mijn dochter ook niet snel toestemming geven ;)
     
  6. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    Sep 3, 2019
    13,664
    18,730
    113
    Female
    Ik vond dat wel tof :D.

    Meisje is hier een dik jaar binnen geweest.
    Tijdje dat ze wat "dwaas" deden tegen elkaar maar ondertussen hebben ze door dat ze geen goed koppel zijn maar wel super vrienden.
    Nu zijn zij en haar broer en onze 2 oudste een vriendengroepje geworden.

    Altijd wat afwachten want je kent hen of hun familie vaak niet e.
    Dus altijd wat afwachten met wie ze naar huis komen :roflmao:
     
  7. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    Apr 22, 2019
    18,361
    30,652
    113
    Female
    Ja idd. Ik ben benieuwd.
    Een ding is al mooi. Zoon loopt al ruim een week te stralen (zo lang is het al "aan". :roflmao:

    Ze willen een appeltaart gaan bakken. Maar heb ze nog niet gezien. Wordt wat krap in de tijd als ze nog een stukje mee wil eten :rolleyes:
     
    toch3 likes this.
  8. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    Sep 3, 2019
    13,664
    18,730
    113
    Female
    Hier leerden ze elkaar tijdens de zomer kennen.
    Eerst gingen ze samen fietsen, dan kwam ze in de tuin (de jongste vond haar geweldig), toen bleef ze eens mee eten,...
    Zo is ze binnen geslopen :D.
    Zeer aangename meid, voorlopig heeft hij geen vriendin want hij vind het toch wel makkelijker zonder :roflmao:.
     
    Mamafiets likes this.
  9. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    Dec 13, 2019
    13,006
    14,668
    113
    Female
    Wat leuk!
    Welkom in de nieuwe fase:D
    Kleine jongetjes worden groot;)
     
    Mamafiets likes this.
  10. Villa Kakelbont

    Villa Kakelbont Fanatiek lid

    Oct 13, 2020
    1,049
    1,712
    113
    Female
    Ah maar dat is super leuk!
     
    Mamafiets likes this.
  11. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    Apr 22, 2019
    18,361
    30,652
    113
    Female
    Dat worden ze zeker.

    Bij nader inzien zijn ze blijkbaar toch bij haar thuis gebleven, want geen spoor van zoon.

    Dus we wachten nog maar even af.
     
  12. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    Dec 13, 2019
    13,006
    14,668
    113
    Female
    Haha, loop je de appeltaart ook nog mis.
     
    Mamafiets likes this.
  13. mamabri

    mamabri Fanatiek lid

    Aug 15, 2021
    3,239
    4,194
    113
    Female
    Van de jongste die blij riep : “ ik hou van mijn zus!”, zomaar uit het niets….

    zou wel fijn zijn dat ie zich dat ook herinnerd op de momenten dat ze ruzie maken…..
     
    Neuzeke, loetje, Eppo82 and 5 others like this.
  14. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    Jun 25, 2007
    15,230
    6,091
    113
    Oh leuk hè, vind het het een leuke fase. Wij krijgen volgende maand voor het eerst naast vriendin ook ‘schoonmoeder’ op bezoek tijdens z’n verjaardag (het is nu iets meer als een jaar ‘aan’) :D
     
  15. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    Apr 22, 2019
    18,361
    30,652
    113
    Female
    Haha. Leuk hè.
    Wij zijn nu aan het nadenken over de verjaardag van mijn moeder. Ze geeft een feestje voor het gezin met kinderen en aanhang. Vriend van nichtje is uiteraard uitgenodigd. Maar dit is nieuw.

    Logistiek puntje. Het is 2,5 uur rijden, en meestal blijven we dus slapen. Dus als ze mee wil, hoe gaan we dat dan doen?
    3 grote kinderen op de achterbank (niet erg comfortabel zo ver) blijven slapen? En wat vinden haar ouders daarvan? Het verliefde koppel met de trein op en neer laten gaan?

    Nouja.. laat 't eetst maar een maandje aan zijn. Dan hebben we nog tijd genoeg om het te bedenken. (Verjaardag is begin mei).

    Ook nieuw voor ons. Zij doet al eindexamen dit jaar :eek: (VMBO, beide 16 en in het 4e jaar). En na de zomer start ze een vervolgopleiding. Daar zitten we hier nog in de vroege oriëntatie fase.
     
    Saartje33 and Eppo82 like this.
  16. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    Jun 25, 2007
    15,230
    6,091
    113
    Ja ik zou het eerst even aankijken hoe het loopt haha. En wat zou je zoon zelf dan willen?
    Hier is het leeftijdsverschil bijna 2 jaar (hij is 16 zij 18:o:) maar schelen maar 1 jaar in school, zij is net begonnen met haar mbo opleiding, zoon zit in het examenjaar van de mavo. Dus daarin lopen ze weer redelijk gelijk op. En ze kneuteren zo lekker samen, bakken en spelletjes doen, winkelen bij de action:roflmao:. Ze voelen zich al heel volwassen:p, maar ik denk nog steeds ach wat een guppies zijn het toch.
     
    Neuzeke, mamabri, Saartje33 and 2 others like this.
  17. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    May 7, 2019
    23,638
    27,293
    113
    Female
    Oeeeeee spannend!!!
     
    Mamafiets likes this.
  18. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    May 7, 2019
    23,638
    27,293
    113
    Female
    Whaha een maand is lang in een puber leeftijd dus wie dan leeft, dan zorgt. Vraag maar aan je moeder wat ze wil :)
    En of hij t wil :p

    Ik ging wel vanaf moment 1 mee naar familie dingen. En mijn man met mij ook. Zijn oma zei bij de 1e ontmoeting 'zo en vanaf nu ben je ook mijn kleindochter!'
    (Hoezo geen druk hahaha)
     
  19. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    Sep 3, 2019
    13,664
    18,730
    113
    Female
    Alles op zijn tijd bij pubers e.
    Je hoeft niet vanaf het begin alles toe te laten en hen mee te nemen e.
    Als ze dan graag rondfladderen is er iedere verjaardag een ander lief mee :roflmao:
    Blijven slapen, mee naar familie,...
    Komt allemaal wel als het allemaal wat langer duurt.
     
    olleke, lindajl, Mamafiets and 4 others like this.
  20. mamabri

    mamabri Fanatiek lid

    Aug 15, 2021
    3,239
    4,194
    113
    Female
    Mijn mond valt open hoe schoon mijn visite gisteren alles heeft achtergelaten. We waren met ruim 20 man, incl ook jonge kinderen en veel mannen, maar serieus:


    Het is dat ik zelf het toilet weer fris wil hebben na zo’n groep, het zag er gewoon nog schoon en netjes uit. En ook de woonkamer was relatief schoon: geen chips of vieze vloeren op de grond. Dat heb ik weleens anders meegemaakt hoor!

    echt heel prettig
     

Share This Page