Geen plannen nog, maar een halve voorlopig niet meer Ik hou mn lange duurloop dan voorlopig op max 15. Mocht ik dan nog eens de kolder in mn kop krijgen en een halve willen lopen, zit ik er zo. Maar dan moet het wel makkelijker gaan dan nu, meer dan 15 lopen. En dan weekend een 10 en een interval van 5. Ik wil me dan even richten op de 10km wat sneller lopen.
Ik heb net een loopbandtraining achter de rug van 5k. Ik zou met een vriendin (en peuter in de wagen) naar buiten maar toen begon het ineens enorm te regenen en hagelen. Uiteraard schijnt de zon nu weer heerlijk he Heb tijdens de training de snelheid opgevoerd. km 1 op 8km/u km 2-3 op 8,5 km/u km 4-5 op 9 km/u Was even lekker zweten dus nu snel met de peuter onder de douche en dan de rest van het grut ophalen uit school maar die kleine slaapkop ligt nog te snurken. Heb haar dutje goed benut, had nog wel een paar km er aan vast kunnen plakken dus
Woensdag 10km gelopen en vanmorgen 7km. Echt heerlijk weer, windkracht 1 en zon! Ik doe nu op de dagen dat ik niet hardloop oefeningen en dan hoop ik wat sterker te worden.
Hier was het fris met een ijzige wind vanmiddag, brrrr.... Ging om 17:30 op pad. 1:11:07 op de 10km !!! Vorige week 1:22/23 geloof ik. Ging wel lekker vandaag!
Ex Inmiddels loopt ik 5km in 36 min en ben ik bijna 10kg kwijt. Nog veel kg (en km) te gaan maar ik wilde het even delen voor alle vrouwen/meiden die in dezelfde situatie zitten.
Wat knap van je! Vaak is het uiteindelijk gewoon doen! En met een programma als Evy weet je dat de opbouw rustig is.
@liekje, heel veel succes! Hier schijnt de zon nu, hopelijk bij jou ook @tessa321, wat goed zeg! Ik heb me ook eens verdiept in afvallen door hardlopen en ben tot de conclusie gekomen dat ik waarschijnlijk te hard ren om er door af te vallen. Ik zit gemiddeld op zo'n 5.35 min/km, tot 10 km. Hartslag de hele tijd tussen 170 en 180. Ik wil eens gaan proberen of langzamer lopen effect heeft. Nu val ik sowieso wel langzaamaan af,maar dat is echt door anders te eten. Maar eens kijken wat er gebeurd als ik mijn hartslag rond de 140 hou.
Herkenbaar, ik liep tot een jaar geleden ook voornamelijk op 170+ en 5:30/5:40 Dit is wel een interessant artikel https://www.garmin.com/nl-NL/blog/alles-wat-je-moet-weten-over-hartslagzones/ Ik zit tot 151 in de verbrandingszone, dus ik probeer daar mijn lange loopjes op te doen. Dan loop ik aanzienlijk langzamer. Mijn snelste 10km was 5:28 gemiddeld en toen had ik voornamelijk een hartslag van 173. Nu hoop ik steeds sneller en verder te komen op een lagere hartslag. En wat een bijkomend voordeel is: ik voel mij veel fitter na een loopje. O en qua afvallen vond ik vaak dat als ik goed had gelopen, ik ook iets extra’s mocht… dat was bij mij een valkuil.
Ging voor 2.15, dat helaas niet gehaald. 2.22. Parcours vond ik niks. Heel smal eerste kilometers, laatste 3 km liepen en fietsten er gewoon mensen over het parcours, dat was niet afgezet. Maar goed, heb het maar mooi gedaan!