Ze heeft bij ons in bed geslapen, regelmatig huilend wakker geworden dus we gaan zo voor de zekerheid maar even langs de dokter.
Mijn melksysteem van mijn koffieautomaat is ermee opgehouden geen latte voor mij dus ik ben bloedje chagerijnig. Straks maar kijken voor een andere, maar van die prijzen wordt ik niet blij. leuke kostenpost!
AI balen zeg! Wij hebben een losse melkschuimer. Is dat misschien ern idee? Dat bevalt ons goed. En hij wordt ook gebruikt voor andere dingen zoals chocolademelk.
Vorige week deed ook de koffie -uitloop het ook al raar, dat kreeg ik weer goed na een reset en nu dus het melkgedeelte. Hij is gewoon toe aan vervanging ben ik bang. Hij is ook al een jaar of 5 oud en wordt hier erg veel gebruikt. Er gaat zeker 1 kilo koffie doorheen per 5 dagen dus ja. Hij is gewoon op. ik had dus al vorige week gezegd dat hij binnenkort aan vervanging toe zou zijn, maar zo snel had ik ook niet verwacht. Op zich ook niet erg, maar ze zijn ongelofelijk duur. Toch al gauw tussen de 500-600 euro als ik niet het allernieuwste model neem, wat ik sowieso niet ga doen. Misschien vind ik nog een goede op marktplaats voor de helft of zo, daar hoop ik maar op, want zonder mijn lekkere koffie ben ik onuitstaanbaar chagerijnig
Wij hebben de onze van MP en die doet het alweer 2,5 jaar prima. Dus zeker even kijken. Echt niet normaal die prijzen he!
Ze heeft haar sleutelbeen gebroken. Dus voor nu een sling meegekregen en voor de nacht pijnstilling geven.
ahhh, dat is sneu zeg. Bij onze zoon gaf de sling meteen verlichting en al gauw had hij zijn draai ermee gevonden. Hopelijk jouw dochter ook! Beterschap en sterkte.
Zo wat een prijzen. Blij dat ik een losse heb. Misschien tijdelijk een losse tot hé een goede voor een betere prijs hebt gevonden?
Even nieuwsgierig... Ik heb ook zo'n losse, maar wat is het handige/ bijzondere van chocomel ermee maken? Ik las idd dat dat kan, maar is dat echt anders dan gewoon je melk in de magnetron opwarmen en poeder erbij doen ?
Ik ben toch wel blij dat wij geen enkel koffie/thee-gerelateerd apparaat hebben. Neemt alleen maar onnodig ruimte in
Kan ik beamen dat het inderdaad redelijk veel ruimte in beslag neemt. Ach is man zijn hobby , ieder zijn ding
Ik heb een opschuimer met zo'n dingetje erin, soort ronde 'garde' (weet niet zo goed hoe ik het uit moet leggen). Als je dat dingetje erin laat en dan chocomelk doet dan krijg je een schuimlaag op je chocomelk. Doe je het zonder dat dingetje dan wordt je chocomelk gewoon opgewarmd.
Ja het neemt ruimte in, maar ik wil toch wel koffie en thee kunnen drinken. Een ketel water voldoet gewoon niet aan mijn eisen, dus ik heb de ruimte daar graag voor over