Ja vind ik ook spannend, na de vakantie ga ik het proberen. Leuk Egypte, moet je heel mooi kunnen snorkelen. veel plezier vast.
ik herken wat je schrijft. Mijn dochter heeft adhd en de psychiater zei destijds al dat ze bepaalde kenmerken bij mij ook zag. Overigens zegt iedereen om me heen altijd dat ik ADD heb. Haar vader heeft ook adhd. Ik heb er zelf weinig last van, maar als je er echt tegenaan loopt gaat de medicatie wel werken hoor. Hopelijk heb je wel de goede dosering, bij mijn dochter heeft het echt even geduurd voordat we goed zaten. Ze zit nu net iets boven aan aantal mg dat ze mag maar ze heeft langdurige 8-10 uur en daar knalt ze met 6 uurtjes doorheen. Ze heeft daarom om 15:00 uur nog een kortdurige. Dan is die een uur voor het slapen gaan uitgewerkt en kan ze tenminste zonder problemen slapen. maar zij kan echt niet zonder. Of naja we kunnen allebei echt niet zonder haar medicatie.. ik kan der dan wel achter het behang plakken
Nu lekker met dochter naar walibi. Wel vrij druk, dus maar luxe een fast pass gekocht. Wel leuk. Je mag dan ook steeds kiezen waar je zit, dus we zitten overal vooraan.
Goedemorgen deze morgen Mijn date was gisteren zo leuk en gezellig. Was pas om 03:30 thuis En om 07 ging de wekker weer. Veel gelachen veel gepraat. Hij vroeg of ik snel weer een keer langs kwam Hij is inderdaad geen apper en belt liever.
Oef dat is een latertje geworden. Ga er vanuit dat het leuk was. Wat heb je gedaan? En met een beller zijn en geen apper denk ik dat je het ter sprake hebt gebracht? Voor herhaling vatbaar?
Vooral heel veel frustratie, ze is gauw gefrustreerd, boos en geïrriteerd. Ze kan echt van 0 naar 100 gaan in een seconde. Verder gewoon ontiegelijk druk, net een stuiterbal.
Het was echt heel gezellig. Ging er heel nuchter (whahah lekker dubbel ) heen en hebben echt heel de avond gekletst. Hij had op een gegeven moment een vragen kaart spel super leuk. Hij belt iedere dag eventjes En vraagt wanneer we een hele dag op date gaan
@Juffrouwminoes, dat klinkt geslaagd, en belt hij echt elke dag even? Goed dat je het dus (denk ik) wel aan hebt gegeven dat dit voor jou zo niet werkt. @vlindermoeder, hopelijk ging het door met ontmoeten, wel fijn dat zoon haar en haar gezin oké vindt. En alvast een fijne vakantie. @Lill, hoe is het vliegen gegaan? Hopelijk zitten jullie volop te genieten samen! @Knalrood, en is het ophalen gelukt? En hoe voelde dat het eerste rondje op je eigen motor? @brownielover, op herhaling dan maar, en hoe ging je examen? En nu op vakantie met Y toch? @Mim89, hoe is het daar? @ de rest, roep vooral! @ hier, heerlijk genoten samen van de paasdagen, zo fijn soms die tijd samen en even niks moeten. Hebben genoeg leuke dingen gedaan en daar volop van genoten samen. Nu weer een paar dagen geduld hebben.
@pardoes gaat goed. Zit sinds gisteren in Spanje. Afgelopen week stress gehad want had op en af bruinverlies met heel af en toe wat roze. Komt waarschijnlijk van de medicatie maar toch schrikken... Nu sinds gisteravond niks meer, hopelijk blijft dat zo.
Och jeej ik snap dat je daar van schikt. Hopelijk blijft het rustig. @pardoes oh ja dat had ik hier nog niet gedeeld. Ja ze kwam mee en als ik het goed begreep ging ze ook een middagje oppassen, want zijn vader moest nog wat werk afmaken. Ik weet nog niet goed wat ik van haar vind, maar ja was ook maar 10 minuutjes. Ondertussen ook de zus van mijn vriend ontmoet, leuke vrouw. Is pas de eerste van zijn kant. We zitten eigenlijk altijd bij mij thuis. Want zijn werk zit 15 min vanaf mijn huis. En zelf woont hij op 45 min afstand van zijn werk. En met de kids is het gewoon handiger om hier te zijn. We (ik en mijn dochter) zouden mijn vriend bij hem thuis oppikken en dan met zijn drieën naar het restaurant gaan waar zijn zus dan zou zijn. Uurtje van te voren appte hij, zit ff bij de buurtjes, feestje.... komen we aan, was het een feest in de voortuin en de hele straat was er. Dus die ook gelijk allemaal ff gezien.
@pardoes ja het is gelukt! Al behoorlijk wat gereden. Gisteren heb ik ‘m naar de garage gebracht, heb een nieuwe voorband nodig dus ben ‘m ff een paar dagen kwijt, ze gaan proberen als ze tijd hebben tussendoor om ‘m erop te zetten. mijn vriend heeft me opgehaald bij de garage en toen zijn we naar zijn huis gegaan. Blijkbaar was ik erg moe want ik ben om 19:30 in slaap gevallen Hij is ook in slaap gevallen rond die tijd.. maar we waren allebei om 3:30 wakker.. klaar wakker Hij zei ineens… heb je zin in een milkshake? We hadden allebei enorme honger dus zijn in de auto gestapt en naar de mc gegaan . Ik nog helemaal in pyjama en een ochtendjas en hij had zich alvast aangekleed. We hadden echt de grootste lol en hij bleef maar zeggen hoe tof die het vond dat ik gewoon mee ga in zijn ideeën midden in de nacht Terug thuis ben ik terug gaan proberen te slapen en is hij rond 6 uur naar zijn werk gegaan. Ik ben pas een uur weer wakker.. heb echt asociaal lang geslapen
@pardoes ik heb mijn examen gehaald! Zooooooo blij. Ik ben nu inderdaad op vakantie met Y, zijn bijna bij het hotel. Fijn dat jullie leuke paasdagen hebben gehad samen, heerlijk dan zo he. Met z'n 3en of ook met familie? @Mim89 oh in Spanje, op vakantie? Ik snap dat dat schrikken is. Hopelijk blijft het rustig. Zegt natuurlijk gelukkig heel vaak niets. @Knalrood oh dat klinkt echt heerlijk haha. En spontaan van die acties daar hou ik van, zo leuk! Fijn als iemand die energie dan met je matcht he
@brownielover, yes wat super dat je bent geslaagd, gefeliciteerd! Zie je wel dat je het kunt. Veel plezier op vakantie, jullie zijn ver weg toch? Wij waren met zijn tweeen op pad, ook dat is soms zo fijn. @Mim89, oei dat is zeker schrikken, hopelijk blijft het nu weg en is alles gewoon goed, ik gok dat je een extra test hebt gedaan? Die knalde ernog uit? @vlindermoeder, hahaha gezellig iedereen ontmoet, en tja 10 minuten kun je inderdaad weinig van zeggen, maar eerste indruk was niet negatief? @Knalrood, hopelijk is je motor snel weer klaar en heerlijk dat jullie qua energie zo matchen met elkaar, ik zou gezegd hebben ben je niet goed wijs op dit tijdstip? Zo zie je maar dat er voor iedereen iemand is die matcht. @Juffrouwminoes, staat date 2 al gepland? Kom maar door met een update. Hier, eigenlijk geen nieuws, gewoon heerlijk rustig en stabiel zondergekkigheid, soms denk ik zou hij het niet saai vinden, maar als ik dan dit weekend kijk hoeveel lol we hadden en ik had echt zulke mooie foto's van hem dat anderen zeiden wauw wat ben jij gelukkig tegen hem, dus dan denk ik ik maak mij druk om niks , dus nog steeds blij en gelukkig samen. Binnenkort komt hij waarschijnlijk een weekend niet, komt net even lastig uit, ik hmmm, hoorde ik gisteren al als we nu zus en zo dan kunnen we alsnog hahaha, het zat hem blijkbaar net zo niet lekker als mij .
Nu net weer helderrood bloedverlies. Kan wel een test doen maar zegt eigenlijk niks. Met mijn 2e miskraam bleven de testen ook knallen want mijn lichaam had niet in de gaten dat het fout was.