Oh man... Ik kan me gewoon niet meer voorstellen om niet misselijk te zijn! Mijn man zei "ik denk dat dat als de baby er is, dat je dan echt blij bent dat je buik weg is" dan zeg ik " die buik is soms wat zwaar maar die ga ik zelfs missen.. dat geschop, als die misselijkheid maar weggaat!"
Wow.. ik weet niet wat ik moet zeggen. De grootste angst voor iedereen is werkelijk geworden, dat verwacht je toch niet. Wat ontzettend verdrietig, ik hoop dat jullie dit kunnen verwerken zeg.. En gefeliciteerd als gecondoleerd natuurlijk..
Nou @Vissenkom, het laatste nieuws is aan jou? Haha nouja ik nog maar dat zal zeker pas over een maand zijn
Het is zo heerlijk om niet misselijk te zijn! Het was na de bevalling hier weer weg. Beetje jammer dat ik medicijnen tegen een fluxus kreeg en weer kotsmisselijk werd en ging kotsen. Gelukkig kreeg ik snel medicijnen en was het snel weg.
Hoe gaat het met iedereen? Onze S is vandaag een week oud. Omdat kraamzorg niet afsluit op een feestdag, geen kraamzorg meer vandaag. Baal ik een beetje van want S. was nog niet op het geboortegewicht, was juist weer een dag afgevallen. Verder doet hij het onwijs goed. In de nacht laat hij er 1x al 5 uur tussen, drinkt en slaapt weer tot de volgende voeding 3 uur later. Zo fijn! En verder eindigen we de kraamweek weer met spruw. Zo vervelend! Ik hoop echt dat het niet erger wordt, maar snel verdwijnt, zonder dat het voor ons allebei heel erg vervelend wordt.
Hier gaat het goed, Gijs is nu 6 dagen. Wij hebben de kraamzorg vandaag vroeg afgesloten. Gisteren was ze er ook maar 3 uurtjes vandaag ook. En morgen hoeft ze van ons niet meer te komen. Hebben goed vertrouwen erin. Gijs is ook nog niet op zijn geboorte gewicht, maar blijven hem gewoon voeden op verzoek. Ben ontzettend trots op hem en op mijn man. Die doet het ook zo goed en heb zoveel steun.
Doe ik inderdaad! Ik was al flink met kokosolie bezig. Zijn mondje, mijn boobies, zijn billetjes. S helemaal trouwens, want hij heeft een heel droog huidje. Ik zie trouwens dat jouw dochter vandaag alweer een maand is! Wat gaat het hard hè.
Wat vervelend van de spruw. Hopelijk gaat het gauw beter. Ons meisje maakt het goed. Was de eerste 2 dagen afgevallen, maar komt nu wel weer aan. Nog niet haar geboortegweicht, maar dat komt wel goed. Maak me ook niet druk daarom. Ze drinkt heel goed. Mijn melkproductie is top. Er is genoeg voor haar en ook nog om te kolven. Met mij helaas minder. Sinds gister hele erge pijnlijke aambeien. Van de kraamzorg een tip gekregen zoutoplossing erop te spuiten na elke toiletbezoek en dan zal het snel krimpen. Dus hoop zo dat het zal werken.
Sinds gisteravond hebben wij een zoontje! Ik begon de nacht ervoor met een hoge vliesscheur maar de weeën zetten de hele dag niet door. Elk half uur een wee waar ik nog prima doorheen kon functioneren, echt in de wachtstand, ik vond het maar niks. Dat is allemaal ingehaald toen om 17 uur de weeën zo rond de 7 min kwamen, en ik om half acht 's avonds een baby op m'n borst had liggen. Hij kreeg blijkbaar haast... Ik vond het wel heftig hoor, zo van nul naar honderd, maar ik kijk er wel echt heel goed op terug. Niet getoucheerd, en persfase volledig afgewacht tot ik 100% zeker voelde dat mn lichaam vanzelf ook mee ging persen. Ik had het niet fijner gewenst, dus erg tevreden. De kleine doet het fantastisch en zijn grote zus zou hem al de hele dag vast willen houden. Ik voel me ook goed! En de allerbeste reden om toch helaas mijn favoriete vrijmarkt van het jaar te missen
Van harte gefeliciteerd met jullie zoon en broertje @Vissenkom. Fijn dat alles zo voorspoedig verliep. En ik vind ons mannetje ook de beste reden om de vrijmarkt te missen. Maar ik kijk toch uit naar volgend jaar, hopelijk missen we dan niet koningsdag
Sorry dames we zaten zo in onze bubbel/roze wolk, dat ik nu pas alles aan het bijlezen ben! @wiedeltje gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon en broertje! Lekker genieten met elkaar! @Lauren1993 gefeliciteerd met de kleine! Klinkt als een pittige bevalling @ShellShell gefeliciteerd met jullie zoon en broertje! Wat heerlijk dat je zo door die centimeters bent "gefietst". Nu genieten met z'n viertjes! @Vissenkom Gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoontje! Wat mooi dat je er zo goed op terug kan kijken! Nu settelen en genieten met de kleine man!
Wauw hier zijn geen woorden van troost voor te vinden...wat intens verdrietig en oneerlijk dat jullie dit moeten meemaken en jullie dochter moeten missen!! Jullie mooie meisje heeft alleen maar liefde en warmte gekend❤️ heel veel kracht en sterkte gewenst!! Een dikke virtuele knuffel voor jullie
Bedankt! Dat vonden wij ook! Je hoort het weleens maar het klinkt zo gek dat het tot aan 10 cm zo kan gaan. Heel bijzonder