Wat geven jullie je eigen moeder voor moederdag?

Discussion in 'De lounge' started by SCA13, May 7, 2025.

  1. SCA13

    SCA13 Lid

    Aug 2, 2024
    57
    37
    18
    Female
    Iets samen doen vind ik het leukste. Misschien dat ik maar thuis een kaasfondue gaan organiseren dan.. high beer hebben we vorig jaar gedaan en het jaar daarvoor al een high tea.

    Voor degene die hun moeder moeten missen een vervelend topic, sorry.
     
  2. Esther2901

    Esther2901 Fanatiek lid

    Jul 3, 2014
    2,132
    1,615
    113
    Tja mijn moeder is helaas al bijna 15 jaar geleden overleden. Maar ook al zou ze nog leven, dan zou ze niet specifiek op moederdag iets van me krijgen. Voor mij kan die blijk van waardering op iedere willekeurige dag gegeven worden.
     
    mamabri likes this.
  3. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    Sep 3, 2019
    13,827
    18,963
    113
    Female
    Ik maak een tapas plank.
    Zal ze vast commentaar op hebben :roflmao:
     
  4. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    Apr 22, 2019
    18,656
    31,203
    113
    Female
    Mijn moeder is net jarig geweest en wilde nooit moederdag vieren. Dus niks.

    Schoonmoeder kreeg altijd chocolaatjes. Heel standaard, maar zij werd er blij van.

    Toevallig gaan we elkaar dit jaar wel zien op moederdag, dus wellicht dat ik nog een kleinigheidje meeneem.
     
  5. Luna86

    Luna86 VIP lid

    Jan 11, 2009
    14,865
    9,378
    113
    Gelderland
    Ik denk dat ik mijn moeder meeneem voor een koffie met een gebakje. Is ze er toch even uit maar kost haar niet zoveel energie.

    Voor schoonmoeder mag mijn man meedenken. Heb al wat dingen geopperd, wil het ook regelen maar hij moet wel even zeggen wat het dan moet worden.
     
  6. MamaSofie1

    MamaSofie1 Fanatiek lid

    Jun 18, 2023
    2,425
    1,325
    113
    Female
    Ik ga samen met mijn zus en mama ontbijten volgende week :)
     
  7. Consuminderma

    Consuminderma Fanatiek lid

    Apr 27, 2024
    1,020
    688
    113
    Ik ben altijd een paar dagen na moederdag jarig. Vond de peuterspeelzaaljuf van de oudste wel handig dus ik kreeg maar 1 cadeau, man die in maart jarig is kreeg wel een verjaardagscadeau. Sindsdien vind ik moederdag stom:p
    Maar ik weet voor mijn verjaardag ook niets te verzinnen dus ook niet voor moederdag.
    Mijn moeder leeft al 24 jaar niet meer en schoonmoeder al 8 jaar niet meer dus wij doen er verder niets aan.
     
    Mamafiets likes this.
  8. Koraal82

    Koraal82 Fanatiek lid

    Jul 17, 2013
    3,282
    1,443
    113
    Wij willen mijn moeder trakteren op een weekendje weg. Sinds mijn pa is overleden gaat ze niet meer zo veel op pad dus willen we haar hier mee verrassen. We zitten alleen nog te kijken waarheen. Zit te kijken in het gebied rondom de Veluwe of een leuke stad.
     
  9. merah

    merah VIP lid

    Jun 8, 2009
    13,473
    4,924
    113
    Female
    Immunologisch analist.
    Tussen de klei.
    Niets. Ik heb er geen contact meer mee.
     
  10. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    Apr 22, 2019
    18,656
    31,203
    113
    Female
    Arnhem is een leuke stad. En aan de rand van de Veluwe.
     
    Koraal82 likes this.
  11. Mim89

    Mim89 VIP lid

    Jan 29, 2019
    10,407
    8,939
    113
    Female
    Mijn moeder krijgt van mij en mijn zus een nachtje weg cadeau, overnachten in een voormalige kerk voor 2 personen. Kan ze zelf een datum voor kiezen. Van de mini in mijn buik een bedeltje in de vorm van een hartje met aan de ene kant 'grandma' en aan aan de andere kant 'love you to the moon and back' (dit zegt mijn moeder altijd). En heb bonbons en een kaart.
     
    Mamafiets likes this.
  12. Crazyplantlady

    Crazyplantlady Actief lid

    Apr 23, 2025
    119
    121
    43
    Female
    Wij bestellen lunch bij een lokale zaak en gaan daarmee naar mn moeder.
     
  13. Sophy

    Sophy VIP lid

    Aug 28, 2011
    5,884
    2,891
    113
    Noord-Holland
    Idem. Ik geef mezelf een heerlijke moedervrije moederdag cadeau :)
     
    Zuul likes this.
  14. merah

    merah VIP lid

    Jun 8, 2009
    13,473
    4,924
    113
    Female
    Immunologisch analist.
    Tussen de klei.
    Dat is een hele goede! Zo had ik hem nog nooit bedacht. Dank!
     
    Sophy likes this.
  15. owly

    owly VIP lid

    Aug 19, 2013
    22,408
    10,339
    113
    Niks. We hebben een hele moeilijke relatie. Gaan veel beschuldigden mijn kant op. Mijn man is er klaar mee. Ik kan het nog niet loslaten en probeer het elke keer weer.

    Ze blijft dingen door duwen. Mijn man wil haar niet meer zien dus verjaardagen vieren we met schoonouders en schoonbroer en schoonzus maar met mij moeder apart. Maar dat accepteert ze niet.

    We moeten altijd in de buurt van zoon zijn omdat ze of gaat vissen naar dingen of nare dingen over mij man zegt.

    Wou dat het anders was. Sinds mijn vader door is is ze een ongeleid projectiel zonder filter.

    Moet zeggen dat het een domper geeft op mijn eigen moederdag en blijf het lastig vinden.
     
  16. Paardenbloem

    Paardenbloem Bekend lid

    May 31, 2022
    768
    1,254
    93
    Female
    Mijn moeder spaart servies van Bunzlau Castle, daar geef ik haar een paar borden van :)
     
  17. soppie

    soppie Bekend lid

    Mar 31, 2011
    838
    45
    28
    NULL
    NULL
    Mijn schoonmoeder wilt nooit wat, dus heb voor haar het terras gereinigd met de hoge druk spuit. Klein gebaar, word altijd goed ontvangen.
     

    Attached Files:

  18. Felice

    Felice VIP lid

    Apr 22, 2009
    7,523
    8,450
    113
    Sinds coronatijd ben ik er achter dat het heerlijk is om niet de hele dag de hort op te zijn en zelf niets aan mijn eigen moederdag te hebben :oops:

    Dus ik ga zondag nergens heen, met mijn moeder spreek ik wat af op een ander moment, bijv. even ergens gezellig koffiedrinken, of ik ga er op zaterdag langs. Man gaat vaak wel even naar z'n eigen moeder, helemaal prima.

    En o ja, het is geen omadag, dus de kinderen hebben wat ons betreft geen verplichting om daar heen te gaan.

    En OT :D wat betreft cadeau, ik doe mijn moeder vaak een paar tijdschriften, dat vindt ze altijd erg leuk, zij is ook niet zo van bloemen/planten of wat lekkers.
     
  19. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    Dec 13, 2019
    13,154
    14,900
    113
    Female
    Daar was ik al iets eerder achter:D
    Zo'n 25 jaar geleden;)
    Het eerste jaar na ons trouwen zijn we naar allebei onze moeders geweest. Eens en nooit weer!
    Wij wonen namelijk precies tussenin: mijn moeder 40 minuten rijden in zuidelijke richting. Mijn schoonouders 40 minuten in noordelijke richting. Dan zit je dus bij elkaar flink wat tijd in de auto.
    Het jaar daarop hadden we een baby van een paar weken. Toen hebben we zaterdag de ene moeder bezocht (gelijk in combi met verjaardag zwager) en op zondag andere moeder.
    En zo doen we het eigenlijk elk jaar.
     
    Felice likes this.
  20. Casara

    Casara Fanatiek lid

    Aug 20, 2014
    2,267
    416
    83
    Denk dat we keer een high tea of zo doen.
     

Share This Page