Haha nee dat is waar! Ik heb anders vaak weer het gevoel tijdens mijn menstruatie, van als we die keer ook nog hadden gedaan had het misschien wèl raak geweest. Dat zegt natuurlijk helemaal niks maar zo kun je jezelf wel gek maken
Voor de anderen die ook ovulatietesten gebruiken even een vraagje, bij ons wil de kliniek per se dat we s ochtends testen. Ontzettend onhandig voor mij, want ik heb onregelmatige werktijden, dus eigenlijk komt smiddags mij gewoon veel beter uit, omdat ik dan eigenlijk altijd wel op dezelfde tijd kan testen. Nou lees ik op het forum her en der dat sochtends ook helemaal niet per se beter zou zijn? Wat is jullie ervaring daarmee? (Scheelt mij straks misschien weer een week lang de wekker heel vroeg zetten om een ovulatietest te doen het is niet erg, maar nu ik nog kan slapen doe ik het graag )
nou als ik naar mijzelf kijk heb ik eigenlijk altijd ‘s middags of s avonds m’n ovulatiepiek! Eigenlijk nooit ‘s ochtends. Maar wellicht is dit per persoon verschillend. Ligt ook wel aan of je piek lang of kort is
Ik zit dus nu even met het volgende; wij hadden het vanmorgen gezellig gemaakt. Ik had nog geen idee dat eind van de middag m’n ovulatietest dus positief zou zijn. Wanneer is het handig om het nu nogmaals te doen? Om de kansen te vergroten?
k had 13 mei positieve ovulatietest en moet morgen ongesteld worden zegt die via de app ik heb 29 april een miskraam gehad.. dus dit is heel spannend is het notmaal nu dit streepje? Of had die al donkerder moeten zijn
Ik denk dat het van vanmorgen wel voldoende is, omdat zaad 2 tot 3 dagen in leven kan blijven in de baarmoeder. Het was die van de 4 meest vruchtbare dagen geloof ik die je gebruikt? Anders morgen avond of overmorgen nog een keer gezellig maken?
Ik zie ook een streepje! Spannend zeg. 13 mei positieve ovulatietest is 14 of 15 mei waarschijnlijk eisprong, dus nu dan ben je nu 12 of 13 dpo denk ik? Dan kan het goed kunnen hoor dat je streepje nog heel licht is. Het gaat er voor nu om dat je oploop gaat zien de komende 2 dagen (hcg verdubbeld iedere 2 a 3 dagen). Ik ga voor je duimen!!
Oh trouwens nog een aanvullend vraagje. Heb je na je miskraam ook nog getest of het streepje weer volledig weg was en al het hcg dus uit je lijf was?