Daar ging ik meer dan 40 jaar geleden als kind al heen! Heb nog steeds een ketting die daar geëmailleerd is.
Ga je nog steeds? Hier gingen wij vroeger (ik als kind) ook regelmatig heen. Vind het best leuk even wat anders en leuk voor de kids te zien hoe ze bepaalde dingen maken. Vooral hoe ze dat vroeger deden.
Nee ben er sinds 1987 ofzo niet meer geweest, ik was langer geleden kind dan jij denk ik Oudste houdt meer van rommelmarkten en jongste houdt nergens van als het niet wetenschappelijk is
Wij gaan op gordijnenjacht. Jongste wil toch niks doen, oudste gaat haar eigen gang en het wordt baggerweer.
Wij gaan morgen naar Toverland met ons abbonement. vrijdag tm zondag zijn de kids kamperen met mijn ouders. Die halen we zondag op. Vrijdag moet ik werken. Zaterdag beetje klussen, misschien wandelen, s avonds uit eten.
Lekker relaxen Ik heb de afgelopen 5 dagen gewerkt en heel weinig nachtrust gehad Dus lekker uitslapen en een beetje scharrelen Beide dochters moeten werken Zoon is vrijdag jarig
Als t aan mij ligt vooral opruimen en administratie bijwerken (inlichtingenbrieven, functieonderzoeken en dbc's blegh).
Ik ga zo eerst hardlopen en als het droog is vanmiddag naar Drievliet met dochter. Morgen gewoon werken.
Wat een leuke tip! Hier zou ik volgend jaar wel heen willen. Dit jaar doen we niets. De kinderen hadden gisteren schoolreisje en hebben behoefte aan een dag aanrommelen.