Heeft iemand een tip qua merken voor smalle meisjes sandalen (wijdte 2 / 2,5) in maat 35? Voorheen trok ze de Shoesme sandalen met klittenband altijd erg strak aan, maar nu vind ze Shoesme niet meer fijn zitten. Ze heeft Giga sandalen geprobeerd, maar zaten niet fijn (hogere hak). Winterlaarsjes en sneakers zijn tot nu toe geen probleem; Twins. Maar volgens mij heeft Twins geen sandalen. Ze wordt er zelf moedeloos van (en ik ook) en geeft aan in de zomer wel sneakers te dragen. Maar met erg warm weer vind ik dat niet ideaal. Waar kopen jullie sandalen en welk merk voor smalle voeten?
Mijn dochter heeft ook die breedte maat… meestal heeft ze giga sandalen en soms inderdaad shoesme… zal morgen eens kijken welk merk ze dit jaar heeft…
Mijn dochter heeft ook breedtemaat 2 en draagt meestal Twins of Giga schoenen. Ze heeft wel eens leuke instappers van Twins gehad, maar ze liep eigenlijk de hele zomer op Teva's. De standaard Hurricane 2 kan strak genoeg met het klittenband. Het model met de drie dunne bandjes op de voorvoet kan niet strak genoeg.
Vingino heeft onze dochter, shoesme is voor onze dochter namelijk te wijd. Ik zelf heb ook hele smalle voeten en in de volwassen maten ik dacht al vanaf maat 35 vallen Toms echt heel smal dus wellicht dat je dat ook nog kan proberen.
Mijn zoon had toen hij nog sandalen droeg juist de Teva Tanza. Die zaten het beste voor zijn smallle voeten. Maar die zie ik volgens mij niet meer op de Teva website. Dochter weet ik niet meer welk merk haar laatste sandalen waren dat is inmiddels te lang geleden (inmiddels 18))
Ze heeft Vingino gympen voor buiten spelen, maar volgens een medewerkster van een schoenenwinkel zijn deze ook nog te breed en klauwt ze met haar tenen. Ik weet niet of er verschil is in Vingino schoenen? Ik zal eens kijken naar sandalen van dit merk. Develab zat eerder niet goed, maar wie weet nu wel. Toms is een goede tip om eens naar te kijken. Wat een zoektocht toch weer naar goede passende sandalen.
Ja onze dochter heeft idd ook van de laarsjes van develab gehad die zaten ook redelijk moest nog wel behoorlijk strak de veters doen. https://www.nelson.nl/vingino-demi-sandalen-goud-433842/ deze vallen smal die met de vele bandjes erover weer helemaal niet.
Hoe oud is je dochter? Hier lopen ze echt al járen op sneakers in de zomer. Aan de ene kant omdat ze grote voeten hebben en ze al vlot uit de kindermaten waren (liep tot 35/36) waardoor de keus al heel beperkt werd en aan de andere kant liepen toe ook al heel veel kinderen op sneakers in de zomer. Dus zou er denk ik niet te moeilijk over doen.