MENSEN IK GA WEER STUDEREN heb me net ingeschreven voor de basisopleiding SPW 3 kinderopvang. zo kan ik in 1 jaar 5 deelkwalificaties halen zonder dat ik stage hoef te lopen en tygho naar een oppas moet doen. Daarna ga ik doorstromen in een Bol of BBL maar daar ben ik nog niet uit.
Goed van je Missco...prima keus toch zo! Toi toi. Hier ook 2x eruit. (gelukkig sliep Tijn wel direct na de voeding) Ben nu even "kindloos". Eva op school, isa en tijn slapen boven....en ik kan je zeggen het is heerlijk Wel erg stil beneden. Ga zo even lekker op de bank een boekje lezen. Lang niet gedaan. Kwebbel
kwebbeltje geniet ervan.je bent slimmer of mij haha vannacht moet mijn ventje eens niet werken dus vanavond laat ik jurre aan hem over! kan ik toch nniet hoor.kom me wel altijd moeien haha miss!goeie keuze.laat je volledig gaan. heb al drie dagen geen fotos getrokken van onze kleine man!word dringend tijd
kili, wat een domper, kan ik me goed voorstellen. Houd je taai, andy is op de goede weg en komt echt wel thuis!
Sab, mooie foto's weer! En wat een gave hangmat! LaDi, wow die is gaaf die foto van Ben! Netjes dat je ongi geworden bent, zeker omdat je het zo onregelmatig bent. Jij hebt er toch ook best even over gedaan om zwanger te raken? Tenminste daar staat me iets van bij. Ga jij weer terug aan de pil? Cynthia, goede keus! Kan je dan beginnen wanneer je wil? Iedereen aan het poetsen geslagen geloof ik! Zal vanmiddag ook maar eens wat gaan doen. Jochem ligt nu lekker in z'n schommelstoel te slapen. Hij zit er amper 5 minuten in, en is dan zo in slaap geschommeld, ideaal! Jochem valt altijd in slaap met zijn fles Is dit normaal? Na de bevalling heb ik 's avonds en 's nachts ineens mega jeuk op mijn benen. Snap er niets van! Kan alles dan wel kapot krauwen. Iemand een idee wat er tegen helpt?
Nou ik heb daarstrax voor t eerst de dr brown fles en de voeding voor krampjes(samen met gewone) gebruikt...ben benieuwd of het gaat helpen. Nu nog niet iig maar ja zal vast niet gelijk in 1 keer goed gaan. vanacht was Luna om half 3 al wakker, vanaf half 11 en daarna om half 8 weer. Ik ga ook weer studeren, ik wil graag verder in fotografie. Iemand hier ervaring mee? Heb een cursus gevonden via de nti. Zou dit wat zijn?
Wat goed buddy! Lekker hoor Kwebbel, lekker boekje lezen. Ben ik pas ook weer aan begonnen . Heerlijk. Corina ja wij zijn 2 jaar bezig geweest om zwanger te raken. Mijn cyclus verschilt idd van de ene keer 5 weken en de andere keer 5 maanden. Ben dan ook wel blij dat ik nu al ongesteld ben geworden. Ja ik ga weer aan de pil, misschien dat die hormonen juist wel goed voor me zijn omdat mijn hormoonspiegel een beetje in de war is . Geen tips voor de jeuk helaas.
Killi wat rot dat je ventje nog niet mee naar huis kan. Nog meer geduld hebben. Corina die jeuk waar je het over hebt dat heb ik ook gehad. Ineens twee weken na de bevalling jeukten mij benen all kanten op. Ook veel moeten krabben. Heb op een gegeven moment op het punt gestaan om naar de ha te gaan maar toen ging het geleidelijk aan over. Ik heb verder dus ook geen tips maar ken het wel. We hebben hier gisteravond de verjaardag van mijn man gevierd. Alyshia heeft de hele ochtend en middag geslapen en wat denk je... Vanaf 16.00 uur vertikte ze het gewoon om nog te slapen. Het gevolg dat ze de hele avond heel onrustig was en heel veel heeft gehuild. Zelfs op schoot en dat doet ze nooit. Een gezellige verjaardag dus.
@ corina hier geen jeuk en ook niet meer aan de pil ik had ook na stoppen met de pil een verstoorde hormoonspiegel dus het liefst anticonceptie zonder hormonen......ik krijg dus binnenkort (als ik weer ongi ben geworden) een koperspiraaltje.....misschien ook iets voor jou? @ missc goed hoor, dat je die studie gaat doen. Ik heb gelukkig mijn opleiding net voor de bevalling afgerond....moet er echt niet aan denken dat ik nu nog naar school had gemoeten! hier is het nog een beetje uitvogelen wat nou goed werkt. Mika krijgt nu 3 flessen en 3 keer bv maar blijkbaar was hij gewend om veel meer te drinken aan de borst dus hij blijft vaak ontevreden. Ook drinkt hij zijn fles ontzettend snel leeg, dus straks maar eens proberen met een schepje nutriton....
Ik ben er ook weer! Vandaag ook naar de VK geweest voor nacontrole. Ook wij hebben alleen maar gekletst. Verder gaat mn borstvoeding nog steeds niet lekker... Ik blijf pijn houden. Ze denken dat het vaatkramp is. Verkramping van mn tepel en borst dus.. Ik denk dat er weinig aan te doen is. Wel erg lastig dus. Maar ik ga toch proberen vol te houden met BV. @Cynthia: Leuk dat je met een opleiding gaat beginnen. Ik heb zelf SPH gedaan en ik begeleid vaak BOL-ers of BBL-ers. @Simone: Fotografie lijkt mij ook een erg leuke opleiding! Schijnt ook best zwaar te zijn geloof ik. Heel veel opdrachten. Vannacht heeft Roel weer 9 uur achter elkaar geslapen. (Van half 9 tot half 6). Daarna was hij klaar wakker. Wel logisch ook! Maar dat vond ik minder leuk haha! Half 6 was toch wel behoorlijk vroeg. Nu is hij weer ontzettend slaperig. Ik heb hem na 4,5 uur wakker gemaakt voor een voeding, maar hij was nauwelijks wakker te krijgen. Meteen maar weer in zn bedje gelegd. Wel raar hoor.. Misschien nog vermoeid door het bezoekje aan de VK van vanmorgen.
missco: knap van je dat je weer gaat studeren. Hoop dat het je goed bevalt. Hier ook even rust. Benthe ligt in haar wiegje te slapen en Annika is naar het kdv. Ik ben maar weer begonnen om wat spullen in te pakken, want we zullen toch over zo'n 3 maandjes eens gaan verhuizen. Ze zijn gisteren met de dakopbouw begonnen en vandaag hebben ze het hoogste punt al bereikt. Gaat lekker vlot. Maar er moet van binnen nog flink getimmerd worden. Heb er nu wel zin in om te verhuizen.
Pfff ik voel me echt niet goed, ben onwijs duizelig, licht in mijn hoofd. Moest net naar de wc moest me onderweg echt vast houden aan de muur en stoelen. Komt echt door de ongesteldheid volgens mij. Vind het een beetje eng met die kleine.
O jee, das niet best LaDi! Doe je voorzichtig meid. Ben je heftiger dan anders ongi of niet? (zeggen ze toch altijd dat de 1e keer erg heftig kan zijn)
Ik ben van de week toch maar met de pil begonnen. Had geen zin om op m'n ongi te wachten. En een spiraaltje zie ik niet zo zitten
hey dames cynthia leuk dat je weer gaat studeren corina: cailynn viel ook ltijd met de fles n slaap.. en yorgos nu soms ook moet voeden eigenlijk... ik ben nig steeds niet ongi .. maar dat komt door de bv :Wink: be benieuwd wanneer het komt bij cailynn pas na 4.5 maand.. op de dag dat we naar nederland gingen ook zo fijn in het vliegtuig zal nu ook wel zijn ik heb dat geluk altijd verder leuke foto ladi! echt super... wil dat ook ik ga vandaag yorgos paspoort maken en ophalen zal wel weer lng duren.. ew gaan vanmiddag even naar hollywood... effe over de walk of fame lopen en heb nou nog steeds geen camera trouwens yorgos deed het avnnacht goed.. kwam er wel 1 ker uit voor te eten volgens mij issie ook weer in de groei
@ corina ik vind het ook best spannend, zo'n spiraaltje laten zetten. Maar als het goed is hoeft het maar éénmalig want zo'n ding kan 5 jaar blijven zitten en tegen die tijd is mijn man aan de beurt om pijn te lijden @ H25 ja zul je altijd zien he, Mika was op mijn verjaardag ook de HELE dag wakker. Gelukkig was mijn schoonmoeder zo lief om hem bezig te houden... @ isra die menstruatie van jou klinkt behoorlijk heftig, doe maar rustig aan meis!
zo, ik ben er ook weer even! jeetje er viel wel veel bij te lezen zeg. @kili, echt heel erg balen dat Andy nog langer moet blijven, sterkte! @simone, ik ben ook op zoek naar een fotografieopleiding, zou er ook graag in verder willen (en wat kunnen we dan mooie plaatjes van onze schatjes schieten he! :-D ) @cynthia, super dat je weer gaat studeren, wanneer begint het? @Tearke - voeding om 2100, 0300, 0700? dat is netjes doorslapen in mijn boekje hoor... wou dat Tijn zulke lange tussenpozen aanhield 's nachts! @bv dames, hoe lang duurt het eigenlijk ongeveer voordat je weer ongesteld wordt als je bv geeft? vind het eigenlijk wel prima zo, mag lekker lang duren! verder kreeg ik vanochtend - eindelijk! - voor het eerst een echte echte lach van Tijn, glimlachen doet hij al vanaf het begin maar nu lachte hij met zijn hele gezichtje toe ik tegen hem praatte. WAT LIEFF!