haha rustig rustig maar je bloeddruk haha nee zo makkelijk ben ik ook niet, maar alles wat je na 2 weken gekocht hebt daar doen zij automatisch niet meer dit is landelijk bepaald dus als ik nu in die 2 weken van het bonnetje was geweest dan doen zij het erna moet je altijd zelf naar in dit geval Tiamo contact opnemen.. Voorheen was dit ook niet legde hij uit, en dan waren ze weken bezig ermee en dan nog soms gewoon geen oplossing en zo werkt dus veel sneller prima hij was ook heel netjes hoor hij zei mocht het niet lukken morgen kom dan gelijk terug dan gaan we er samen achteraan maar het moet dus vanuit de klant en niet bart smit meer komen snappie? Vond het al heel netjes zo en hoop dat Tiamo zeker iets eraan gaan doen.. Hij had een filiaal in veenendaal ofzo gebeld en die hadden er dus ook al problemen mee gehad hier in Eindhoven nog niet..tot nu toe dan Duidelijker nu Cellie?
hihi volgens mij kwam mun verhaal dus wat anders over maar had al gereageerd bij Cellie..maar uiteindelijk na die 2 weken zijn hun dus inderdaad niet meer aansprakelijk maar nu dus Tiamo zelf en die moeten de fout dus ook gaan oplossen nu en het kleed waarschijnlijk uit de collectie gaan halen.. Maar ze staan dus wel in hun recht en het was zeker niet zo dat ie niet wilde helpen juist heel goed Dus nu is Tiamo aan de beurt maar ben wel benieuwd morgen ja in hoeverre ik daar zelf iets voor elkaar ga krijgen..
hehe nee ik kan heel rustig blijven maar ik wil wel gelijk krijgen of in ieder geval dat er iets gedaan word zoals het hoort.. Maar we zullen zien, ik ben zo weer terug hoor Ik heb nog 2 weken de tijd
het komt hier nu met bakken naar beneden onweer is ook dichtbij flits en donder volgen elkaar gelijk op Das wel minder.. achterdeur maar even dicht gedaan en de ramen boven..nou ja op een kier gezet boven kan het wel afkoelen nog.. Heerlijk alleen ja hoop natuurlijk wel dat er niets gebeurd nu... maar het regent niet normaal meer zo hard! Blondie ik hoop dat je gewoon thuis kan bevallen op zo'n moment! vind het wel grappig vriend is zojuist de schijnwerper lamp aan het opladen haha ja met zo'n weer kun je die wel nodig hebben mocht de stroom ineens uitvallen en je moet toch nog bevallen liever thuis dan nu rijden zeg... Buurman kwam ook al water halen hier, leidingen ineens kapot das ook minder..
Kom ik er toch nog even op terug, hun (BS) kunnen wel bepalen dat hun er na 2 weken niks meer mee doen, maar ze kunnen wel zoveel bepalen, nee nee ik ben het er niet mee eens dat ze en consument opzadelen met dit soort dingen. Dus jij bent nu de heen en weer boot, jij mag nu naar Tiamo en werken die niet mee mag je weer terug naar BS, alsof je niks beters te doen hebt Ben benieuwd hoe het verder verloopt... En met me bloeddruk is alles goed hoor Hoe is het Blondie?
Hier komt het met bakken en de lucht en de donders zijn ook niet mis! De tuindeur staat lekker open, lekker luchten. (We hebben een veranda, ideaal )
Hallo allemaal! Volgens mij heb ik me nog niet gemeld vandaag. @krokus: Gefeliciteerd met je dochter Helin! @dafke: Gefeliciteerd met je dochter Dieuwke! @Blondie: Wat spannend! Veel succes! Ik zal morgen reageren op de andere berichtjes. Ik ga nu naar bed toe. Ik vind de dagen eigenlijk voorbij vliegen. Gisternacht ben ik trouwens uit bed gevallen met het matras half over me heen (slaapbank met extra matras erop). Gelukkig hoorde manlief me deze keer wel roepen.
Welterusten schaapje en niet weer uit bed vallen he Hier is het nog steeds droog, volgens mij wordt dat niks meer met die regen
blondie succes ik hoop dat er bij mij ook snel iets mag gebeuren of goeie weeen of vliezen breken groetjes Michelle
Beetje onrustig aant worden Schaapje?! Welterusten! Ik hoop het ook voor je Vladimera, het zit je niet mee en dan moet je ook nog steeds lezen hoe "makkelijk"het bij een ander gaat... Het gaat hier nu weer beetje waaien en HE EEN FLITS hahaha het komt er hier dus ook aan Nou ik wilde net zeggen, dat het volgens buienradar nog ff duurt (23.00 uur) ... toch ietsje eerder?
Hier nog alles rustig... Voel m'n buik wel en het wordt langzaam aan iets sterker maar mag nog geen naam hebben.... Ik weet idd wel wat ik even ga doen voordat ik probeer te slapen Heb manlief maar even voor een blokje om gestuurd want die is helemaal hieper de pieper... Hmm 80% klinkt nog beter Cellie.. Tja Vlademira dat hoop ik ook van harte voor je! Jullie allemaal een fijne nacht en jullie horen van me! Liefs, Paula
Spannend blondie... ! Het idee dat je strakjes je beebje in je armen mag houden! Hier heeft het wel wat gerommeld (HET WEER, niet bij mij helaas), maar het is al weer klaar. Het is heel erg benauwd in huis, zal wel weer een leuk nachtje worden... BAH!
Mereyem het gaat hier wisselend. Soms nog erg verdrietig en soms gaat het wat beter. Vorig weekend was ik ineens erg boos en heb toen op het moment dat de telefoon ging het ding uit het contact gerukt en wel 10 maal uit volle kracht op de vloer gegooid. Moet zeggen dat luchtte wel op op dat moment maar daarna moest ik het bezuren want kreeg hierdoor erge last van het litteken. (stond ook in de folder eerste 6 weken geen buikspieroefeningen doen) Daarna ook een grapje hierover gemaakt zo van je kan eingelijk nog niet veel na een keizersnede maar dan doe je dit wel! Maar daarna gelukkig geen woedeaanval meer gehad en probeer nu de draad weer een beetje op te pakken. We zijn vanavond even naar zee gereden, even lekker uitwaaien op een bankje. Krijg gelukkig veel telefoontjes en morgen komen er een paar collega's op visite. Wel fijn om te weten dat er zoveel mensen met ons meeleven, we hebben ontzettend veel kaarten gekregen.