jawel hoor, ik gebruik Venus Devine, en dat lukt heel goed weet niet hoe het met andere scheermesjes zit, dat is uitproberen denk ik.. En je moet zowiezo al nooit hard drukken dus zonder gel hoeft dat ook niet Daarnaast heb je het voordeel dat je de haren gewoon weg kunt vegen, en dus niet ergens blijven hangen vanwege het water ofzo.. En gel zou ik daar beneden uberhaupt niet gebruiken, aangezien ik dan wel meteen alles scheer daar
ik doe het altijd met de epilady. dan hoef ik het ook een tijdje niet te doen. doet maar heel ff pijn (en als je al een bevalling achter de rug hebt kan je het echt wel aan ) en dan hoef je min. 4 weken niks bij te houden!
Hier ook de gilette venus vibrance Dagelijks onder de douche zonder schuim oid Hierdoor ook geen last van bultjes, denk dat mijn huid er na jaaaaren dagelijks scheren wel aan gewend is geraakt. O ja... ook hier tegen de richting in en met de richting mee.
Ik heb zelf ook altijd last van die rode bultjes en vind dat heel vervelend. Ik heb altijd het idee dat iedereen het bij mij ziet, dan voel ik me echt niet prettig. Jammer he! Rare vraag misschien maar kijken jullie naar bikinilijnen van andere vrouwen?
Ik heb vandaag ook sudocreme gekocht voor mezelf en vriendlief ik ben benieuwd! @Cookie nee ik kijk nooit naar een vrouw dr bikinilijn
ook ik heb heel veel last van die bultjes, de huid is daar nu daardoor ook helemaal niet meer mooi. Dus ik draag altijd van die broekjes. Maar ga ook es die sudocreme gebruiken. over dat kijken naar andere vrouwen, dat doe ik alleen als ik in een strandstoel zit, dan zit het namelijk op ooghoogte en kan er dan niks aan doen. maar ik heb nog nooit bultjes bij iemand gezien. Wel bij Duitse vrouwen vaak ongeschoren bikinilijnen. bleehh
ja, zo;n dode hamster uit iemands broekje, bah... Pfft die bikinilijn blijft ons bezighouden he? heb nu gelukkig een leuke zwangerschapstankini met pijpjes kan ik ff lui zijn
Misshcien dat het aan mij ligt.. maar ik weet niet wat sudocreme is.. wil het wel graag weten.. kan iemand me dat uitleggen?
Ik gebruik altijd zeepvrije wasgel van zwitsal voor het scheren, dat werkt echt super! Alleen is het bij mij binnen een dag weer terug, dus epileer ook stukjes (bikinilijn). Succes met scheren! Haha
gewoon scheren en dagelijks even met een scrubhandschoen er over heen rondjes draaien. Zo groeien de haartjes niet in beetje talkpoeder wil ook wel eens helpen.