Ik kom net terug van de fysio. Zoals ik al vermoedde heb ik BI. Ik heb een week of 10 lang voornamelijk op de bank/bed gelegen vanwege t vele spugen. Nu zijn mijn spieren verslapt. A.s. vrijdag moet ik weer en krijg ik meer uitleg en oefeningen. Ik moet goed blijven bewegen. Ik ben deze/vorige week begonnen met aqua-robic en zwangerschapszwemmen en dat mag ik blijven doen en ook mag ik lekker fietsen. Hopen dat het snel wat beter gaat.
Jeetje dat is vervelend zeg sterkte en hoop dat het snel wat beter gaat. Ik moet morgen naar de fysio ben benieuwd wat ik heb.
Hoi, Wat erg Dahpne dat je dit hebt, ik hoop voor je dat het snel weer beter gaat, want b.i. is helemaal niet zo fijn. Sterkte en groetjes Monique76
Nee erg vervelend, ik zit sinds 3 weken geheel in de ziekte wet vanwege een beginnende bekkeninstabiliteit. De winter zal lang duren voor ons pfff.
wat is BI?? ik heb me hele zwangerschap vanaf week 20 niks meer gedaan toen verliep me contract... ben nu ook zo onactief als de pest
Misschien een tipje voor de BI-ers. Traplopen vooruit kan heeeeel vervelend zijn, probeer het dan eens achteruit. Dan gebruik je andere spieren en heb je minder last. Kijk wel goed uit, want je zicht is beperkt dus de trap moet wel goed leeg zijn anders val je onnodig.
Ik heb ook bekkenklachten. Hoewel ze nog niet zo extreem zijn dat ik niet meer kan lopen, is het wel zo dat ik niet pijnloos loop. Met name startpijn als ik opsta uit bed of uit een stoel. Ik ben in behandeling bij een mensendieck therapeute en zij is gespecialiseerd in bekkeklachten bij zwangere vrouwen. Ik krijg bekkenoefeningen mee en heb opdracht om een half uur per dag te bewegen (fietsen, wandelen of zwemmen). Ook niet de hele dag blijven zitten, maar tussendoor goed in beweging blijven (loopje naar kopieermachine en koffieautomaat e.d.) Ik ben nu ruim vier weken in behandeling en merk dat de klachten afnemen en dat de oefeningen goed helpen!! Ik hoop dat jij er baat bij hebt en zoek anders een mensendiecktherapeute zoals ik! Sterkte ermee. Groetjes Suusje