ik doe op maandag en donderdag eigenlijk,maar mag t ook wel eens verschuiven naar dinsdag of vrijdag ze zijn niet zo moeilijk
zo ik ben weer schoon ! tim de cassenova heeft weer eten op en ligt lekker te spelen in de box en mijn pa heeft net lekker verse aardbeien gebracht ! hmmm ze ruiken zalig ! Thanks all voor de lieve complimenten over Tim ! tis ook een droppie hoor haha ben alle spullen aan het klaarleggen voor morgen Tim gaat naar mijn schoonouders man en ik moeten beide van 8 tot 8 werken ! zal echt wel goed gaan ben ik niet bang voor want ze zijn dol op Tim ! maar is zo'n lange dag weg he ! ach morgen om deze tijd nog maar een dik uur en zijn we alle 3 weer thuis en gaan we voetbal kijken !
Zo hier ben ik ook weer even. Ik heb niet alles terug gelezen. Was me iets te veel 35 pagina's terug te lezen. @mj trek je het nog wel? Heb je het nummer van die therapeut al? Ik hoop echt voor je dat het helpt. Ik mocht vandaag weer gaan werken. Het viel me hard mee. Fabian huilde wel toen hem naar mijn schoonmoeder bracht en dat vond ik niet zo leuk maar goed. De rest van de dag was hij gelukkig heel lief geweest. Ik moet eerlijk zeggen ik had ook wel zin om weer aan het werk te gaan. Je zit er ook zo weer in. Woensdag mag ik weer werken.
Daarom probeer ik dus ook niks te verschuiven. Honger is honger. Als Samantha honger heeft wordt ze ontroostbaar. 't Is me een paar overkomen dat ze ongemerkt van het ene huiltje naar het andere overging. Het enige wat haar dan troost biedt is eten. Zelfs knuffelen helpt dan niet. Al probeert ze van de ellende op z'n moment wel te slapen met duim in haar mond. Echt zielig. Dus succes. Ik hoop voor je dat het je lukt.
is de langste dag van de week ! gelukkig ben ik de dag ervoor en erna lekker wel vrij ! en ik doe dat al jaren dus weet eigenlijk ook niet beter ... mijn man werkt ook zo 4 dagen en daarom is hij door de weeks 2 dagen vrij ! die werkt zelfs nog langer die werkt van 6.00 tot 9 uur savonds !
meid de eerste dag is het ergst ! ik zag er ook zo tegen op en kon niet wachten om naar huis te gaan ... maar als je weer in je ritme zit wordt het beter ! het is toch id ook wel lekker om iets van jezelf te hebben ! jij morgen lekker vrij ik morgen werken .........
@Mj Je moet je gevoel volgen meis.Als ze echt honger heeft dan zou ik haar gewoon geven want ze word dan toch niet eerder stil. @de dames die weer gaan werken/zijn gaan werken vandaag:Veel succes en werkse Hier heeft Bryan om half 3 de prikken gehad,hij is in de auto in slaap gevallen en ik heb hem in bed gelegd en hij werd om 6 uur wakker voor de fles en om half 7 lag hij weer in bed en slaapt nog.Hij is dus erg slaperig van de prikken.Vanavond maak ik hem wel wakker want dan weet ik hoe hij is en als troost kan ik hem een fles geven.