Hallo allemaal Wat hebben jullie een hoop geschreven vandaag zeg! Gezellig. Toen ik thuis kwam van mijn werk stond er een busje van de TNT voor de deur met mijn angelsounds! Joepie! Ik gelijk proberen zelfs de hond moest er even voor wachten. En ik had al erg snel het hartje te pakken! Joepie! Ben weer helemaal gelukkig en niet meer zenuwachtig!
wieteke je vroeg mij of ik dianne kende maar ben nu ook nieuwsgierig wara jij haar van kent? En we hebben ook een meisjesnaam zo zondag avond zat ik op een site en daar zag ik hem en dacht die vinden we super en mijn vriend vond het ook helemaal super! Maar we houden hem nog even geheim! groetjes Madelinde
mijn man en ik hebben nu 2 meisjes namen in gedachten en twee jonges namen die we beide erg mooi vinden
Wij hadden ook al vrij snel een jongensnaam. De meisjesnaam kwam iets later. Maar wellicht verandert onze keuze nog wel. Wie zal het zeggen! Duurt nog zo lang voordat we het echt moeten weten. Voor nu zijn de namen super. Ik krijg waarschijnlijk extra lang verlof omdat ik me direct na of aan het einde van mn verlof laat opereren aan mn knie. Dan moet ik 2 tot 6 weken op krukken lopen en de complete revalidatie duurt 5 tot 9 mnd. Maar in die tijd kan ik vast alweer werken.
Hallo Dames @sil Ik heb van mijn huisarts emesefane gehad tegen de misselijheid en braken en dat werkt wel goed hoor. ik bleef wel overgeven maar de misselijkheid was gelukkig heel wat minder. Verder had ik zetpillen van primperan die echt het braken tegen gingen die samen werkt dus wel. Alleen omdat het supps waren nam ik ze niet standaard in en omdat ik onregelmatig overgeef nam ik ze na het 1ste braken en dan zakte het al af. @Goglez. Van de huisarts kreeg ik een aantal tips omdat ik het rond 10 weken zo erg had. Dat is voor het slapen gaan wissel douches nemen op je benen koud/warm enz en eindigen met koud. En je voeteneinde iets omhoog doen. Ik heb er nog steeds een kussen onder liggen. Werkte wel goed allebei. Ik hoop dat dit wat helpt. Ik heb nu zelf weer exzeem ben hier erg zoet mee. Zit onder de bultjes en ondertussen krabplekken van het vele krabben. Helaas mag ik de juiste medicijnen hiervoor niet hebben dus ben aangewezen op zalfjes die niet goed werken en mijn nagels om de juik tegen te gaan. Ik zie er niet uit. En mijn mannetje wordt er gek van als we in bed liggen. Ik krab net zo lang tot de jeuk weg is en het pijn doet en hij kan daar niet tegen. Raar he.
Ik zou het je zelf willen laten beoordelen, maar ik ben er nog steeds niet achter hoe ik mijn foto's kan uploaden naar mijn album. :x Pfff, knap zeg! =D> dat doe ik je niet na. heb ik ook, ben zelfs de hele avond wat misselijk maar toch steeds zin om te eten .Ik eet blokken kaas met zilveruitjes en augurken. Inhouden lukt mij dus niet echt... heel veel sterkte meis. Klinkt zwaar. heb je het al besproken met je gyn en is er iets aan te doen? Lees nu dat je het al eens hebt besproken met haar/hem en dit weer gaat doen. Sterkte ermee. En, en, en...... Gefeliciteerd! En dan nu nog even vertellen hoe het met mij gaat... wisselend. Ene dag voel ik me energiek (in hoeverre dat nu van toepassing is), maar bijvoorbeeld gisteren heb ik 's ochtends twee uur geslapen en vervolgens aan het eind van de middag ook weer twee uur en dan gewoon in de avond om tien uur weer slapen. maar ja, altijd nog beter dan helemaal niet kunnen slape Ik ben even je naam kwijt, maar hopelijk heeft de huisarts een antwoord voor je, want dat hou je een zwangerschap niet vol. Ik lees dat iedereen al namen aan het bedenken is of al bedacht heeft. Daar zijn wij echt nog helemaal niet mee bezig. Wij zitten nog steeds te twijfelen of we wel of niet het geslacht willen weten. 20 weken echo staat ook nog niet gepland. Eerst volgende week vrijdag weer naar de VK. Fijne avond allemaal nog.
Hoi dames, Ik kom weer even klagen! Ik heb dus al bijna vanaf het begin van mijn zwangerschap heeeeeeeeel erg RUGPIJN/STUITPIJN! Ik zat al op ceaser therapie omdat ik met kleine kinderen werk is mijn houding helemaal niet goed. Ik was al ongeveer voor mijn zwangerschap al een paar keer geweeest (6 keer of zo). En tijdens mijn zwangerschap toen ik erruggggg veel pijn had nog eens 3 keer. Dus in totaal 9 keer. Zoals jullie weten heb ik in het begin heel veel moeten overgeven en daarna kreeg ik hoofdpijn die maar niet wegging. Mijn huisarts verwees me naar de fysio. Voor mijn hoofdpijn. Intussen ben ik zoooo vaak bij de huisarts geweest voor mijn rug en stuitpijn. Hoort er allemaal bij komt door zwangerschap zeiden ze steeds ook mijn verloskundige. Ik wordt daar echt niet goed van! Bij de fysio heb ik aangegeven dat ik wel voor mijn hoofdpijn ben verwezen maar dat ik heel erg rugpijn had. Ben inmiddels voor mijn hoofdpijn 2 keer geweest. En vandaag mocht ik gelukkig bij iemand voor mijn rugpijn langs gaan. Krijg ik te horen dat het in totaal samen met mijn ceaser therapie 11 keer is geweest en dat de VGZ dit niet meer vergoedt! En dat het uit het zelfde potje gaat. Ja hooorrrrrrrr mijn hoofdpijn heb ik nog steeds is nie veel voor gedaan en mijn rugpijn neemt alleen maar toe en NIEMAND MAAR DAN OOK NIEMAND neemt mijn serieus! Ik wordt er echt kwaad om. De fysio heeft me 2 kut oefeningen laten zien die ik thuis moet doen om mijn bek spier te versterken binnen 5 min stond ik weer buiten! Ik weet echt niet meer waar ik heen moet met zo veel pijn. Dames zeg zelf dit is toch niet normaal als je bij het zitten/opstaan/liggen en zelfs met lopen al pijn hebt! Zoveel pijn hoor je toch niet te hebben! Wat kan ik doen! Sorry hoorrrr maar ik moest het echt even van mij afschrijven...
Nou, alles was goed hoor! Alleen moet ik zelf nog een afspraak maken voor de 20weken-echo. Dat gebeurt ergens anders, dus daar ga ik morgen direct voor bellen. Ik moet 25 juli weer voor controlebezoek. Wil je dit toevoegen in de lijst? Alvast bedankt.
@Mamatje: Wat vreselijk! Ze kunnen je toch niet zo laten lopen.....ik zou er toch maar weer bij de huisarts op hameren dat doorlopen met deze pijnen geen optie meer is en dat er echt iets moet gebeuren, als het dan niet met fysiotherapie kan, dan moet het maar op een andere manier. In ieder geval veel sterkte en een knuffel van mij. Ik heb vanavond voor het eerst in 3 maanden weer eens gesport. Ben maar weer begonnen met fitnessen, want lijkt me toch wel goed om een beetje goede conditie te hebben. Weet allen niet zo goed welke krachtoefeningen ik wel en niet kan/mag doen en welke bijvoorbeeld erg handig zijn ivm een zwangerschap. Hebben jullie tips? Was wel weer erg inkomen, 'k heb niet eens zo heel zwaar getraind, maar merk het toch wel best. Waarschijnlijk heb ik morgen vreselijk veel spierpijn, maar dat lezen jullie dan vanzelf wel . Ga zo lekker naar bed...welterusten! Grtjs, Hanneke
heej hanneke ik fitnes ook en ze hebben bij mij in me schema dingen aagepast.. ik doe extra arm spieren en boven/onder benen, rug en schouders dat is allemaal handig voor in en na de zwangerschap. buikspieren durf ik niet meer maar morgen eigelijk wel tot de 5de maand sowieso alleen wel in mindere maten en goed naar je lichaam luisteren. verder de zijkant en binnenkant van je benen raden ze af in verband met je bekken die worder soepeler en die spieren zitten daar aan vast. verder doe ik gewoon cardio maar wel op je hartslag letten dat die niet TE hoog gaat want dan gaat de hartslag van je kleintje ook erg omhoog. hoop dat je hier wat aan hebt,, Liefs Marije
Meiden, ff snel want manlief is net thuis (zit nu te eten). Vandaag dus echo gehad en... Alles prima in orde, alleen blijft hij bij zìjn berekening (10 jan.). Maar ach, normaalgesproken maken een paar daagjes meer of minder toch niet uit... En als eigenwijze geit, houd ikzelf tòch lekker koppig m'n eigen berekening (4 jan.) aan. 8) Ook de meting van vandaag (6,22cm) komt volgens zowel verschillende week-voor-week sites als met vergelijkbare echo's toch ècht overeen met begin week 12 en nìet met begin week 11... Zo, nu gauw naar manlief, kunnen we het gelijk over een meisjesnaam hebben (heb er eindleijk één gevonden en die wilde hij na de echo wel weten, dus... ). Jongensnaam heb ik al jààààren en hub vindt die ook wel ok, dus tegen het einde van de zwangerschap vindt ie hem top (was vorige keer ook zo )
Nou, de afspraak voor de 20weken-echo is ook gemaakt. 11 augustus om 9.15 uur! Trouwens, wat ik gisteren niet meer heb verteld. (Ik was echt moe) Het verhaal van het wc-rolletje klopt NIET! Siem zei tegen de vk dat hij het gehoord had. Nou zegt ze maar dat kan helemaal niet, dan heb je haar hart gehoord! Heeft hij dus mijn hart gehoord ipv die van de baby Alles was prima in orde, alleen mijn bloeddruk is erg laag: 120/55. Maar ja, daar doen ze niks aan.
Ik ken Dianne idd van het werk, maar we zijn eerder vriendinnen dan collega's @Johanna: Wat fijn dat je de afspraak van 20 weken nu al vast hebt staan.....heb je iets om naar uit te kijken. Ik hoop dat wij morgen ook horen bij de vk wanneer wij de 20 weken echo kunnen laten doen....vind dat zo spannend @Mamatje: Net wat vis ook al zegt, ze kunnen je zo toch niet laten lopen...probeer voor jezelf op te komen, en eis min of meer dat er iets aan gedaan gaat worden omdat het zo niet meer gaat! Mijn huisarts zei ook dat hoort bij de zwangerschap ( de rusteloze benen etc) maar hierdoor slaap ik al bijna 2 weken amper...morgen moet ik weer terug naar de huisarts en ik ga ook eisen dat ze me eens serieus gaat nemen ( zeker nu ik het artikel van RLS heb gelezen) Hun weten toch niet hoe jij je voelt, kom voor jezelf op meis, suc6 en heel veel sterkte @Acissej: Thnx voor je tips, de voeteinde heb ik al omhoog staan en het afwisselen met koud en warm water doe ik altijd s'mõrgens als ik ga douchen...maar zal het ook eens proberen als ik naar bed ga....baat 't niet schaad 't niet Las verder ook dat er 'n aantal meiden gisteren 'n echo hebben gehad, fijn om te horen dat bij iedereen alles goed was Toedelssssssssss
hey meiden, we zijn van zaterdag op zondag een nachtje in zeeland geweest was super lekker. langs het strand uitwaaien en ja ik was dus lekker verbrand in me nek maar goed. Vandaag voel ik me echt niet goed het lijkt alsof me rug steeds erger wordt en de mensendieck heeft me oefeningen gegeven voor me bekken hoe kan dat nou helpen tegen mijn rugpijn . Ben er echt sterk aan het denken om me ziek te gaan melden want ik poets en ja je moet vaak bukken en dat gaat dus echt niet soepel voel me net zo'n houten pop dan. Maandag naar de vk voor controle en over 3 weken en 2 daagjes de 20weken echo . We hebben erover gehad voor de 3d echo en die gaan we laten doen als we vakantie hebben in september ben dan zo'n 28 weken en dan is het kindje wat groter... @mamatje ik ken je klachten heb hetzelfde is echt vervelend @iuno fijn dat je echo goed was en je bent 4jan uitgeteld zie ik, dan ben ik jarig Liefs Dimmel
Wil iedereen die aanvullingen, wijzigingen of wat dan ook voor informatie heeft die in de lijst moet die via PB doorgeven aan Peetje08 (tijdelijk afwezig) of aan Wolly, niet aan ons allebei, want anders gaat het nog dubbel De lijst blijft dan netjes en up-to-date. DE MAMA'S VAN DECEMBER 2008 29 november 2008 Smallgirl77 30 jaar, 2e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: nee - bevalling: zh ks - BV/FV: BV Jacoba 25 jaar, 4e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? 01 december2008 Wossie 28 jaar, 2e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Miepje 21 jaar, 1e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: FV Essie23 ... jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? SweetMami .. jaar, .. kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Vis1978 29 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: nee - bevalling: thuis - FV/BV: BV 02 december2008 Chida 27 jaar .. kindje - denkt: ? - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: BV Monique4 20 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: FV - het wordt een: ws jongetje Mamamanuela 25 jaar, 2e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Yonfi .. jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Roxstar 19 jaar, ? kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? 03 december2008 Riddle 29 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Ranjeewha18 20 jaar, 2e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Juut 27 jaar, 2e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: nee - bevalling: zh - FV/BV: BV 04 december2008 Dimmel 22 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: nee - bevalling: thuis - FV/BV: BV Thirsa 24 jaar, 2e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Starry 23 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Popje 28 jaar, 2e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: BV Marientje 26 jaar, 2e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: BV - het wordt een: ws jongetje 05 december2008 Acissej 28 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: nee - bevalling: thuis - FV/BV: BV Mamatje 26 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? - het wordt een: jongetje 06 december2008 OemMujahid 22jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: ZH - FV/BV: BV Sheri 37 jaar, 4e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Mama05 30 jaar, 2e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: BV Dagdromer 26 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: nee - bevalling: thuis - FV/BV: BV Pebbles23 23 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: ? 07 december2008 Tweety123 39 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Geja1981 27 jaar, 2e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Rv1 26 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Marijee 20 jaar, 1e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: BV 08 december2008 Wolly 29 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: BV Consider 23 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Gwendo76 31 jaar, 2e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: BV Mir5555 24 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Peetje08 33 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - keizersnede - FV/BV: FV Marrie 28 jaar, 2e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: zh - FV/BV: ? 09 december2008 Sylvia79 28 jaar, 2e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: BV Odette11 26 jaar, 2e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: FV 10 december2008 11 december2008 Matje 22 jaar, .. kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Aussie73 35 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: BV - het wordt een: jongetje 12 december2008 Marlieke10 32 jaar, 2e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? 2deKleine 25 jaar, 2de kindje - denkt: ? - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: BV Cindy80 27 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Jannegie 27 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: nee - bevalling: zh - FV/BV: BV Chanty 24 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: FV HertogJan 33 jaar, 3de kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: BV 13 december2008 Joss81 26 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: BV 14 december2008 Marit80 27 jaar, 2e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: BV kitty1982 26 jaar, 1e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: nee - bevalling: zh - FV/BV: BV Mootjen 25 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: nee - bevalling: thuis - FV/BV: BV 15 december2008 Marleen4683 24 jaar, 1e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: nee - bevalling: thuis - FV/BV: BV Dora2003 .. jaar, 2e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? ZonYvon .. jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Parel1988 20 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? 16 december2008 Wardi 28 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: BV 17 december2008 Maria04 .. jaar, .. kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Mijnimeel 33 jaar, 2e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: nee - bevalling: zh? - FV/BV: BV Tinker 33 jaar, 4e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: FV 18 december2008 Girl81 26 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: nee - bevalling: ? - FV/BV: BV 19 december2008 Willemien .. jaar, 2e kindje - denkt ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Kweenie 30 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ja - bevalling: ? FV/BV: ? 20 december2008 Sarodo 30 jaar, 4e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: FV Lola1982 25 jaar, 1e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: BV Sarai 27 jaar, 2e kindje - denkt: jongetje - bevalling: thuis - FV/BV: BV 21 december2008 Goglezzz (Wieteke) 33 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: FV 22 december2008 1ekindje 28 jaar, 1e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: BV 23 december2008 Anita86 .. jaar, .. kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? 24 december2008 Nala 29 jaar, 2e kindje - denkt: ? - geslacht weten: nee - bevalling: twijfel nog - FV/BV: BV Heathcliff .. jaar, .. kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Guusje2001 25 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: BV Susanbenjamins 23 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ? - bevalling: thuis - FV/BV: ? Johanna1 25 jaar, 1e kindje - denkt: meisje geslacht weten: nee - bevalling: thuis - FV/BV: BV 25 december2008 Natascha78 30 jaar, 1e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: FV Marijke84 24 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: ? - FV/BV: BV Manny82 25 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: nee - bevalling: zh - FV/BV: ? 26 december2008 27 december2008 Lizzy50 .. jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? 28 december2008 Lorelei77 31 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: Ja - bevalling: zh - FV/BV: ? 29 december2008 Victoria 28 jaar, 2e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: ? - bevalling: zh - FV/BV: BV Ramonamvjejo .. jaar, 3e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: zh - FV/BV: ? 30 december2008 31 december2008 Marylous 28 jaar, 2e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: FV Een mooie dag in december 2008 Kimkivits 23 jaar, 2e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ja - bevalling: zh med.ind - FV/BV: bv Bianc 28 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: FV Queenie 26 jaar, 1e kindje - denkt: meisje- geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: ? Mach86 21 jaar, .. kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Een mooie dag in januari 2009 04 januari 2009 (vermoed dat het eind dec gaat worden) Iuno 28 jaar, 2e kindje - denkt: een klein mensje - geslacht weten: nee - bevalling: zh - FV/BV: BV 86 Zwangere meiden in December Voor deze dames heeft het helaas niet zo mogen zijn We denken aan jullie! Kitty1982, mama van Tessa, Rian, Coco1972, Sim80, Ginny, Poppy Agenda Juni 25: Aussie73 volgende afspr 26: Natascha78 vk vervolgafspraak 26: Goglezzz vk 26: 1ekindje vk 27: Sylvia79 3e echo gyn 30: Tinker vk intake 30: Dimmel vk 30: Maryloes volgende afspr Juli 01: Manny82 vk 01: Monique vk 02: Smallgirl77 20-weken echo 07: Sarai vk 14: Mamatje 20-weken echo 15: Monique4 20-weken echo 15: Kweenie vk/hartje luisteren/info over de 20-weken echo 15: marleen vk 15: pebbles 20-weken echo + evt geslachtsbepaling + afspr gyn 16: Peetje08 20-weken echo 16: Marijee controle vk 17: Wolly 5e echo gyn + geslachtsbepaling 17: marientje vervolg afspr 18: Smallgirl vk 18: Dimmel 20-weken echo 18: Lola contole gyn 18: Joss vk 18: Ranjeewha vk 21: OemMujahid 20-weken echo 22: OemMujahid vk 23: Vis1978 20 weken echo 24: Chanty 20-weken echo 25: 2deKleine 20-weken echo 25: Ranjeewha 20-weken echo 25: Johanna controle 30: Joss 20-weken echo Aug 05: marleen Naar het zh voor guo (ws in combi met de 20-weken echo) 05: Lola 20-weken echo 06: Manny 20-weken echo 06: 1ekindje 20-weken echo 11: Johanna 20-weken echo 30: Monique 3d/4d pretecho Sept 24: Marleen pretecho @Johanna: Ik heb je afspraken erbij gezet. @Dimmel: Die pijn in de rug....auwww ik weet hoe het voelt ik heb er zelf ook zo'n last van, s'ochtends kan ik bijna niet uit bed komen ik lijk wel een oud w*f Ik hoop dat het snel beter gaat met je. @Mamatje: Ik zou net zo lang blijven zeuren dat ze een keer gaan luisteren en miss een keertje flink duidelkijk maken dat je het meent en dat je je niet serieus genomen voelt. Sterkte. @Iuno: Fijn dat alles goed was met de echo. Van de metingen moet je niet veel aantrekken hoor. Op internet staan allemaal de standaard maten. En als ze het kindje gaan meten met de echo en ze zetten het kruisje er neer, en het hoeft maar iets te schelen en dan krijg je gelijk een andere uitslag. Dus niet te veel zorgen maken.
Goedemiddag, Ik ben echt gaar! Komt denk ik ook een beetje van het sporten van gisteren, maar de spierpijn valt gelukkig erg mee, voel alleen een beetje mijn armen. Kan nu al niet wachten tot het half 6 is, heerlijk naar huis en vanavond lekker op de bank hangen. Zo...dat wilde ik effe kwijt Grtjs, Hanneke
Wil iedereen die aanvullingen, wijzigingen of wat dan ook voor informatie heeft die in de lijst moet die via PB doorgeven aan Wolly. De lijst blijft dan netjes en up-to-date. DE MAMA'S VAN DECEMBER 2008 29 november 2008 Smallgirl77 30 jaar, 2e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: nee - bevalling: zh ks - BV/FV: BV Jacoba 25 jaar, 4e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? 01 december2008 Wossie 28 jaar, 2e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Miepje 21 jaar, 1e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: FV Essie23 ... jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? SweetMami .. jaar, .. kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Vis1978 29 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: nee - bevalling: thuis - FV/BV: BV 02 december2008 Chida 27 jaar .. kindje - denkt: ? - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: BV Monique4 20 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: FV - het wordt een: ws jongetje Mamamanuela 25 jaar, 2e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Yonfi .. jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Roxstar 19 jaar, ? kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? 03 december2008 Riddle 29 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Ranjeewha18 20 jaar, 2e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Juut 27 jaar, 2e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: nee - bevalling: zh - FV/BV: BV 04 december2008 Dimmel 22 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: nee - bevalling: thuis - FV/BV: BV Thirsa 24 jaar, 2e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Starry 23 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Popje 28 jaar, 2e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: BV Marientje 26 jaar, 2e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: BV - het wordt een: ws jongetje 05 december2008 Acissej 28 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: nee - bevalling: thuis - FV/BV: BV Mamatje 26 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? - het wordt een: jongetje 06 december2008 OemMujahid 22jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: ZH - FV/BV: BV Sheri 37 jaar, 4e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Mama05 30 jaar, 2e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: BV Dagdromer 26 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: nee - bevalling: thuis - FV/BV: BV Pebbles23 23 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: ? 07 december2008 Tweety123 39 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Geja1981 27 jaar, 2e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Rv1 26 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Marijee 20 jaar, 1e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: BV 08 december2008 Wolly 29 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: BV Consider 23 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Gwendo76 31 jaar, 2e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: BV Mir5555 24 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Peetje08 33 jaar, 1e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: mag, maar hoeft niet - keizersnede - FV/BV: FV Marrie 28 jaar, 2e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: zh - FV/BV: ? 09 december2008 Sylvia79 28 jaar, 2e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: BV Odette11 26 jaar, 2e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: FV 10 december2008 11 december2008 Matje 22 jaar, .. kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Aussie73 35 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: BV - het wordt een: jongetje 12 december2008 Marlieke10 32 jaar, 2e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? 2deKleine 25 jaar, 2de kindje - denkt: ? - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: BV Cindy80 27 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Jannegie 27 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: nee - bevalling: zh - FV/BV: BV Chanty 24 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: FV HertogJan 33 jaar, 3de kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: BV 13 december2008 Joss81 26 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: BV 14 december2008 Marit80 27 jaar, 2e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: BV kitty1982 26 jaar, 1e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: nee - bevalling: zh - FV/BV: BV Mootjen 25 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: nee - bevalling: thuis - FV/BV: BV 15 december2008 Marleen4683 24 jaar, 1e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: nee - bevalling: thuis - FV/BV: BV Dora2003 .. jaar, 2e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? ZonYvon .. jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Parel1988 20 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? 16 december2008 Wardi 28 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: BV 17 december2008 Maria04 .. jaar, .. kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Mijnimeel 33 jaar, 2e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: nee - bevalling: zh? - FV/BV: BV Tinker 33 jaar, 4e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: FV 18 december2008 Girl81 26 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: nee - bevalling: ? - FV/BV: BV 19 december2008 Willemien .. jaar, 2e kindje - denkt ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Kweenie 30 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ja - bevalling: ? FV/BV: ? 20 december2008 Sarodo 30 jaar, 4e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: FV Lola1982 25 jaar, 1e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: BV Sarai 27 jaar, 2e kindje - denkt: jongetje - bevalling: thuis - FV/BV: BV 21 december2008 Goglezzz (Wieteke) 33 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: FV 22 december2008 1ekindje 28 jaar, 1e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: BV 23 december2008 Anita86 .. jaar, .. kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? 24 december2008 Nala 29 jaar, 2e kindje - denkt: ? - geslacht weten: nee - bevalling: twijfel nog - FV/BV: BV Heathcliff .. jaar, .. kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Guusje2001 25 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: BV Susanbenjamins 23 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ? - bevalling: thuis - FV/BV: ? Johanna1 25 jaar, 1e kindje - denkt: meisje geslacht weten: nee - bevalling: thuis - FV/BV: BV 25 december2008 Natascha78 30 jaar, 1e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: FV Marijke84 24 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: ? - FV/BV: BV Manny82 25 jaar, 1e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: nee - bevalling: zh - FV/BV: ? 26 december2008 27 december2008 Lizzy50 .. jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? 28 december2008 Lorelei77 31 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: Ja - bevalling: zh - FV/BV: ? 29 december2008 Victoria 28 jaar, 2e kindje - denkt: meisje - geslacht weten: ? - bevalling: zh - FV/BV: BV Ramonamvjejo .. jaar, 3e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: zh - FV/BV: ? 30 december2008 31 december2008 Marylous 28 jaar, 2e kindje - denkt: jongetje - geslacht weten: ja - bevalling: zh - FV/BV: FV Een mooie dag in december 2008 Kimkivits 23 jaar, 2e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ja - bevalling: zh med.ind - FV/BV: bv Bianc 28 jaar, 1e kindje - denkt: ? - geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: FV Queenie 26 jaar, 1e kindje - denkt: meisje- geslacht weten: ja - bevalling: thuis - FV/BV: ? Mach86 21 jaar, .. kindje - denkt: ? - geslacht weten: ? - bevalling: ? - FV/BV: ? Een mooie dag in januari 2009 04 januari 2009 (vermoed dat het eind dec gaat worden) Iuno 28 jaar, 2e kindje - denkt: een klein mensje - geslacht weten: nee - bevalling: zh - FV/BV: BV 86 Zwangere meiden in December Voor deze dames heeft het helaas niet zo mogen zijn We denken aan jullie! Kitty1982, mama van Tessa, Rian, Coco1972, Sim80, Ginny, Poppy Agenda Juni 25: Aussie73 volgende afspr 26: Natascha78 vk vervolgafspraak 26: Goglezzz vk 26: 1ekindje vk 27: Sylvia79 3e echo gyn 30: Tinker vk intake 30: Dimmel vk 30: Maryloes volgende afspr Juli 01: Manny82 vk 01: Monique vk 02: Smallgirl77 20-weken echo 07: Sarai vk 14: Mamatje 20-weken echo 15: Monique4 20-weken echo 15: Kweenie vk/hartje luisteren/info over de 20-weken echo 15: marleen vk 15: pebbles 20-weken echo + evt geslachtsbepaling + afspr gyn 16: Peetje08 20-weken echo 16: Marijee controle vk 17: Wolly 5e echo gyn + geslachtsbepaling 17: marientje vervolg afspr 18: Smallgirl vk 18: Dimmel 20-weken echo 18: Lola contole gyn 18: Joss vk 18: Ranjeewha vk 21: OemMujahid 20-weken echo 22: OemMujahid vk 22: Peetje gyn 23: Vis1978 20 weken echo 24: Chanty 20-weken echo 25: 2deKleine 20-weken echo 25: Ranjeewha 20-weken echo 25: Johanna controle 30: Joss 20-weken echo Aug 05: marleen Naar het zh voor guo (ws in combi met de 20-weken echo) 05: Lola 20-weken echo 06: Manny 20-weken echo 06: 1ekindje 20-weken echo 11: Johanna 20-weken echo 30: Monique 3d/4d pretecho Sept 24: Marleen pretecho Lieve decembermama's, Ik heb besloten de lijst niet meer bij te gaan houden. Mijn moeder heeft niet zo lang meer te leven (uitgezaaide kanker) en heb even al mijn energie voor mijzelf en mijn moeder nodig. Met mij gaat het nog redelijk en met ukkie gelukkig goed. Ik had gisteren weer een afspraak bij de gyn. Omdat zij het hartje niet kon vinden (placenta ligt aan de voorkant) heb ik weer een korte echo gehad (No. 4 alweer). Nou, ukkie was lekker aan het bewegen en alles zag er goed uit. Ukkie had zich wel in een hoekje van mijn baarmoeder genesteld, dus het leek net of ukkie weinig ruimte had. Vast een veilig plekje. Ik mag me van de gyn geen zorgen maken om de stress die ik nu heb. Ze heeft het wel in mijn dossier gezet, zodat ook andere artsen het weten mocht ik tussendoor moeten bellen. Ik heb gelukkig ook geen blaasontsteking, maar wel fikse bandenpijn, maar dat kan niet zoveel kwaad. Ik moet wel oppassen met de harde buiken die ik af en toe heb. Komt ook door de stress. Ik moet dus als ik thuis ben lekker op de bank gaan zitten en wat leuks doen. Nu moet manlief het huishouden doen . Verder heb ik groen licht gekregen van de anesthesist en de keizersnede staat gepland. Dus als ik niet eerder weeen krijg, weet ik al wanneer Ukkie geboren wordt (en dat blijft lekker een geheimpje). Ik weet het nog niet of Ukkie een jongetje of een meisje is, maar dat maakt mij niet uit. Ik wil natuurlijk het liefst een gezond kindje. Mijn gevoel zegt wel steeds meer dat Ukkie een meisje is. En dat zou gelijk wat meer balans geven aan deze jongens maand. Een meisjesnaam hadden we al vrij snel, maar een jongensnaam vind ik nog wel moeilijk. Liefs, Peetje
@Peetje: Ik had je al een pbtje gestuurd maar doe het hier nog een keer. Heel veel sterkte de komende tijd en probeer goed voor je zelf te zorgen. Wel goed nieuws dat het met Ukkie goed gaat. Hele dikke knuffel wolly
Peetje, Fijn om te lezen dat het met Ukkie goed gaat, maar wat een vreselijk nieuws over je moeder. Heel erg veel sterkte de komende tijd. Doe rustig aan! Knuffel, Hanneke