hallootjes! Ik wil vragen wleke kinderwagen jullie hebben en wat de voor en nadelen zijn! wij twijfelen tussen een bugaboo en de explore van stokke... wie heeft deze en wat vinden jullie ervan? en misschen andere kinderwagens, die ik ovber het hoofd zie?
Ben nog steeds helemaal weg van mijn Joolz Bloom. Lekker klein op te vouwen (en ook makkelijk op te vouwen). Alles is heel eenvoudig te bedienen, je kunt de stang hoger en lager zetten en de wandelwageninzet kan naar je toe en van je af. Verder rijdt ie ook heel licht en is lekker wendbaar. Heb je al wat wagens geprobeerd? Wij zijn bij babypark in gouda geweest en hebben van alles uit geprobeerd. Zo kom je echt achter dingen waar je normaal van plaatjes niet achter komt. Ik had namelijk eerst een heel andere wagen in gedachten
ik ben helemaal weg van de x-adventure researcher en de kees delta 3 vond ik ook wel leuk maar bij nader inzien liep hij niet zo lekker. ik vond de bugaboo erg laag aangezien mijn vriend lang is en dus erg ver moet bukken om in de wandelwagenbak te komen
De Joolz Bloom ben ik nog nooit tegengekomen in het echie op straat! (en ik zie overal kinderwagens nu ik zwanger ben, dus niets op dat gebied ontgaat me) Het lijkt wel of iedereen een Quinny heeft. En steeds meer Bugaboo's. Maar hééél veel quinny's Op de 9-maandenbeurs wel de joolz gezien en da's mijn lieveling op dit moment, ben je nog lekker hip mee tenminste Maar eerst nog even testen volgende week..
Wij hebben een bugaboo en zijn er erg blij mee! Heb wel een frog, dus het vorige model, maar voor zover ik weet heeft de cameleon (die ze nu verkopen) alleen maar meer voordelen. Eerst hadden we een quinny speedi. Die vonden we met de bak ook fijn, maar als wandelwagen vond ik het drie keer niks. Mijn dochter hing erin en kon ook niet goed rechtop zitten. Die wagen hebben we dus verkocht en toen heb ik via marktplaats een bugaboo gekocht die er echt nog heel goed uitzag. Die gebruiken we nu al anderhalf jaar en ga ik binnenkort ombouwen tot kinderwagen. Ik heb hem tot nu toe dus alleen gebruikt als wandelwagen, want mijn dochter was al een maand of 9 toen we hem kochten. Hij rijdt fijn en klapt makkelijk op. De stokke vind ik zelf ook een mooie wagen, maar lijkt me minder praktisch dan de bugaboo.
Ik heb een Quinny Freestyle 3XL (in me album) Gekozen omdat ie lekker stevig is, stoer uitziet, grote banden en alles past erop.
Wij hebben een urban jungle. Nog niet gebruikt, maar hebben hiervoor gekozen omdat deze veel fijner en soepeler liep dan de bugaboo en wat wij ook een groot voordeel vonden. Bij de bugaboo moet je als je de wagen als buggy gebruikt, met inklappen steeds het zitgedeelte verwijderen. Vonden wij veel gedoe en met de urban jungle hoeft dit niet. Die klap je gewoon in net als een 'gewone' buggy. Ons werd toen verteld dat de bugaboo en de urban jungle het lichtst en het kleinst opklapbaar zijn.
Wij hebben een Bugaboo. Een fijne grote kinderwagenbak waar Eva tot bijna een half jaar makkelijk in paste. Nu in het zit gedeelte kijkt ze naar ons en dat vinden wij erg fijn nu ze nog klein is en als ze straks wat groter is kunnen we het zitgedeelte anders omkeren zodat ze de wereld in kan kijken. En het zitgedeelte kan helemaal plat. Ook fijn nu ze nog regelmatig in slaap valt tijdens het wandelen. Ook wandeld de Bugaboo heel licht. Wij zijn er zeer tevreden over.
Hier staat de Stokke te wachten om gebruikt te worden. Grootste voordeel ten opzichte van de bugaboo vonden wij dat de bak in hoogte verstelbaar is. Ik ben zelf al niet zo groot, maar vind de bugaboo al erg laag. Maar het prettigste is toch om zelf in de winkel wat proefritjes te maken. Wij vonden zelf de Stokke het meest stabiel en toch licht om mee te lopen. succes met je keuze!
ff een vraagje: Kunnen de maxi-cosi's op deze wagens gezet worden? Had hiervoor een kinderwagen en losse maxi-cosi.. nou dat wil ik dus niet meer.. moest ik mijn zoontje elke keer eruit halen om in de wagen te leggen als hij lag te slapen... Ben nu opzoek naar een waar ook maxi-cosi op kan, reiswieg, wandelwagen in één... en die ook nog klein in te klappen is.... xxmona
Op de Stokke kan met behulp van adapters ook de maxicosi worden gebruikt. wat ik zo gehoord heb is dat dat tegenwoordig met de meeste wagens wel kan.
Wij hebben de Koelstra Flexxo staan. Wij lopen veel in het bos met de honden en wouden een degelijke wagen met goed onderstel en goede banden en die ook goed wendbaar is met goede vering. Ook is het handvat in hoogte verstelbaar, zodat met één knop zowel mijn hoogte als die van mijn man ideaal is. We hadden ook het idee dat de kinderwagenbak groter was dan de andere merken en waar de kleine dus straks langer in kan liggen (mijn neefje was met een paar maand al uit de Quiny gegroeid ). Tja je moet gewoon zelf in de winkel een blokje gaan rijden en natuurlijk kijken wat makkelijk mee te nemen is.
heb een link gevonden misschien wel handig http://www.kieskeurig.nl/productvergeli ... rwagen.htm kun je makkelijk vergelijken... xxmona
Bij de Joolz kan de maxi cosi er met behulp van adapters heel makkelijk op. Gebruik het best vaak als ik even naar de winkel moet oid.
Voor ons vielen ivm rijcomfort meteen de meeste wagens af. Bij veel wagens zit er speling in het onderstel of in het duwgedeelte. Verder vindt ik luchtbanden ook niet zo heel praktisch, ga niet als ik wegga een bandenplaksetje en pompje meenemen, volgens mij is er al genoeg mee te slepen. De keuze was bij ons tussen de bugaboo en de stokke. Bij de bugaboo vind ik de wieg echter heel laag staan, en de wieg zelf vind ik ook niet mooi. Wij zijn allebei 1,80, de opa en oma die gaan oppassen ook, om iedere keer zo laag te moeten bukken om kindje eruit te halen lijkt me niets. De stokke is niet goedkoop (bugaboo overigens ook niet), maar ziet er ook degelijk uit, en op verschillende fora heb ik gehoord dat de service goed is. Verder is er ook aan de duwstang een niet-stokke verzorgingstas te bevestigen (was voor mij ook belangrijk want de stokke tas vind ik niets) dus wij zijn er uit. Maxi-cosi cabrio past (na aanschaf van extra beugels) op alle gangbare merken wagens. Joolz Bloom vond ik ook een leuke wagen, ik werd alleen bij verschillende verkopers gewaarschuwd dat de levertijd erg lang is, en mijn vriend vond het geen mooie wagen.
Op de urban jungle kan je ook gewoon de maxi cosi zetten mbv een adapter. Maar volgens mij kan dat tegenwoordig bij alle wagens hoor?!
Hier de bugaboo cameleon. Ben er super tevreden mee. Wij zijn allebei lang en de verstelbare duwstang werkt super. Absoluut geen last van de lage bak gehad. Is juist erg handig als je ergens wat gaan drinken/eten je kijkt zo de bak in ! De stokke vind ik persoonlijk erg lelijk, net een wandelende kinderstoel.
Bij mij wel. Ik heb de maxi cosi cabriofix. Een autostoeltje die je ook op je wage kan zetten en waaraa een hengsel zit om hem te dragen. Ook is het een reiswieg en een wandelwagen in 1 en hij past achter in een Peugeot 206 met gemak. Je klapt hem in met 1 knop indrukken. Fotos van hoe alles eruit ziet staat in mn album
Ik heb de Stokke en ben er superblij mee, voor mij is deze wagen ideaal. Met name de hoogte, zowel van de wagen zelf als van de wieg en de inzet. Daarnaast is ie gewoon enorm flexibel, op meerdere manieren in te stellen (zitting in 5 standen, zithoogte in meerdere standen, duwstand in meerdere standen en zelfs hoe het stuurtje staat in meerdere standen ) Hou er wel rekening mee dat de Stokke vooral een stadswagen is. Over keien of kinderkoppies lopen enzo, dat is niet leuk voor je kleine, want dat schokt teveel. En het onderstel is vrij zwaar, dus als je op een flat woont en het altijd mee naar boven moet sjouwen is het ook niet ideaal. Voor ons zijn die punten echter niet van belang, en zijn er eigenlijk alleen maar voordelen.