Jasper wordt over twee maandjes 1 jaar en we zijn aan het bedenken hoe we dat gaan vieren. Doen we het 1 keer en dan met alleen de familie, of twee keer en dan ook voor wat vrienden met kinderen. Aan de ene kant denk ik, misschien wordt het te druk en hem zegt het toch nog niet veel. Aan de andere kant is het misschien ook wel weer leuk. Hoe hebben jullie het gedaan? Met/voor wie hebben jullie het gevierd? Hebben jullie het over meerdere dagen verspreid of gewoon 1 groot feest? En wat hebben jullie gedaan? Hebben jullie zoveel mogelijk het dagelijks ritme van je kind aangehouden of zijn jullie daar van afgeweken? En hoe heeft jullie kindje alles ervaren? Sorry voor zoveel vragen, maar ben gewoon benieuwd en hoor graag jullie ervaringen, want ik ben er gewoon nog niet helemaal uit. En misschien doe ik nog wat leuke ideën op. Alvast bedankt voor jullie reacties.
Ik denk dat wij het in 2 delen doen, mijn zoontje is op zondag jarig dus ik denk en zaterdag en zondag. Zaterdag voor mijn kant, zondag voor mijn man's kant. En dan bijvoorbeeld zaterdagmorgen vrienden van mijn kant, tot een uur of 14:00 en dan van 14:00 tot 20:00 familie van mijn kant en zondag idem dito maar dan zijn vrienden en zijn familie.
Bij ons is het over 2 weken zo ver. Wij doen het alleen voor familie: dat is bij elkaar een man of 20 (incl 4 kinderen). Onze vrienden wonen niet in onze woonplaats (dus zo goed kent onze dochter hen niet) en er zijn er maar een paar met kinderen. Er is natuurlijk ook al een feestje op het kdv(op donderdag). We doen het feestje op een zondag en hebben aangegeven dat mensen 's ochtends voor haar slaapje welkom zijn óf 's middags na haar slaapje. We houden dus rekening met haar normale ritme. Dit lijkt me voor de jarige het leukst (en eerlijk gezegd voor mezelf ook).
wij hebben het op 1 dag gedaan en alleen met familie. we hebben Elyesa zijn middag slaapje laten doen en daarna is iedereen gekomen. we hadden een taart voor hem alleen en dat vond hij echt geweldig lekker knoeien. en dan het papier van de kadotjes scheuren vond hij ook heerlijk en om 20.30 is hij naar bed gegaan op zijn normaal uur dus.
Wij hebben het in 1 dag gedaan. Allen familie en één bevriend stel met 3 kinderen. Dat was druk genoeg ook merkten we al snel. Het dagritme hebben we gewoon aangehouden. Dezelfde tijd slaapje en eten. Lekker groot stuk taart gegeven om mee te knoeien en dat was een groot succes. iedereen kwam verspreid over de dag en bij de laatste visite was ze zo dolenthousiast . Helemaal gillen van plezier. De kaddotjes waren ook super. Met alles werd meteen gespeeld. Aan het einde van de dag was Merel helemaal óp. Ze heeft een uur nodig gehad om alles te verwerken (huilen). En dan waren er dus 8 mensen geweest met 3 kinderen. Klein feestje maar voor Merel echt meer dan genoeg! Als je een prikkel gevoelig kind hebt, zou ik het in 1 dag doen en dan niet teveel mensen. Het is echt heel veel wat er op ze afkomt heb ik bij Merel dus gemerkt. Heel veel plezier alvast!
Bij ons is het over 3 weekjes zover. Wij vieren het enigzins wel een beetje groot. We hebben familie en vrienden met kinderen uitgenodigd. Er zijn 20 uitnodigingen verstuurd maar heb al een paar afmeldingen vanwegen vankantie. Iedereen is de hele dag welkom vanaf 10.30 uur. Dus ik denk dat de meeste s`ochtends wel zullen komen. Ik doe Daniël wel gewoon naar bed s`middags. Ik ben benieuwd hoe het zal lopen. k heb er in ieder geval erg veel zin in. Heb de feestversiering al in huis. Ik maak er een Bumba thema van met hoedjes toeters, ballonnen enz.
Hier duurt het nog ff voor Kyano 1 jaar word, maar ik denk dat ik gewoon de familie van beide kanten laat komen waar we nog goed contact mee hebben (zijn er niet veel). En we halen slingertjes, ballonnen, en een taart
Fleur werd gister 1. Wij hebben het zondag gevierd alleen met familie, dus ouders, oma en broers/zussen, niet de HELE familie. Als ze 2 wordt doen we het wel wat groter met vriendjes en vriendinnetjes of in 2 x. Wij hebben iedereen om 11 uur laten komen (na Fleur's 1ste slaapje) voor koffie en taart en om 13:30 wat broodjes met zalm enzo geserveerd en wat koude soep enzo. Om 15:00 uur gingen de meeste er weer van door dus voor ons prima zo. Fleur kreeg een kleine stukje taart en later gewoon haar boterham en is om 13:30 lekker gaan slapen. Konden wij verder nakletsen en opruimen. Groetjes, M
Wij hebben vorige week Marleen haar eerste verjaardag gevierd. Ik heb de mensen pas 's middags uitgenodigd. Ze had dus gewoon haar 2 slaapjes gehad en daarna taart en kadootjes. Vervolgens heeft ze bijna heel de nacht gehuild en was heel onrustig. Ze kan er dus echt niet tegen. Nou ja, leer voor de volgende keer. Andere dag vrij nemen en niks plannen. Kijk gewoon naar je kindje wat hij/zij aankan.
Wij hebben het in 1 keer gevierd met vrienden en familie. Ik geloof dat er een stuk of 20 volwassenen waren en 10 kinderen. We hebben een poging gedaan om Jelles dagritme aan te houden, alleen vond Jelle dat niet nodig.. Hij heeft een paar kleine slaapjes gedaan in plaats van 1 lange ruk... Maar goed, hij heeft er geen last van gehad, dat is het belangrijkste... Ook niet onbelangrijk was dat het stralens weer was, niet te warm, zonnetje erbij... Als al die mensen binnen hadden gemoeten had ik niet geweten hoe ik het had moeten doen... O ja, dat had ik ook gedaan. Iedereen vanaf 3 uur uitgenodigd. Dan is het wel in 1 keer heel druk, maar zit je er ook niet de hele dag mee. Met degene die er nog waren rond etenstijd hebben we chinees gehaald. De laatste waren om 10 uur weg, maar dat waren alleen mijn schoonouders dus dat is niet erg...
pfff, wat knap van jou, ik word al moe als ik er aan denk... Ik zit er ook mee, ik wil familie van 2 kanten uitnodigen en ook vrienden (+ kids), maar ik ben bang dat iedereen uiteindelijk doodop is (vooral Lize dan) en ik wil het liefst iets relaxt, zodat het ook nog leuk (!) is... Waarschijnlijk wordt het toch alleen maar familie. (13 volwassenen en 9 kinderen, drukke kinderen welteverstaan... Hmmm) uiteindelijk wil ik vooral dat het voor Lize geen slopende dag is. wel leuk om alvast op zoek te gaan naar DE taart Amber
wij doen het bij beide kids altijd in twee delen maar wel op 1 dag en dan met familie met kids en beste vrienden met kids toen thijmen 1 werd hebben we smorgens gedaan na zijn slaapje en smiddags na zijn slaapje ging prima zo
mijn zoontje is over 2 maanden jarig. ik ga een feestje geven met als thema winnie the pooh. ik heb winnie the pooh versiering gekocht, ik heb een wtp taart besteld, wth pinata, en de kinderen krijgen als ze naar huis gaan een wtp presentje mee met snoep. ook komt er een clown er komen in totaal zo'n 25 mensen inclusief kinderen. het feestje is van 3-6
Wij hebben het op de dag zelf gevierd voor wederzijdse ouders (opa en oma dus) en voor mijn zus, broer en schoonzus met kinderen. Vanaf vier uur. Milou is gewoon om 20.00uur naar bed gegaan. Wij hebben nog even de bbq aangemaakt Afgelopen zaterdag hebben we het voor goede vrienden met hun kinderen gevierd. Het feestje was vanaf 15.00uur tot ongeveer 19.00uur We hebben Milou gewoon in haar eigen ritme gehouden. Het bezoek was er op beide dagen al, en de dame sliep nog. Veel plezier met de voorbereidingen en uiteraard op de dag(en) zelf
Bedankt voor al jullie reactie's. We zijn er nog niet helemaal uit wat we gaan doen, maar dat komt wel goed. We kijken in elk geval wel erg uit naar zijn 1ste verjaardag en ik ben erg benieuwd wat hij zal doen met de taart die ik voor hem ga (of laat) maken...vast een mooi camera moment
Wij hebben het afgelopen zaterdag gevierd met familie en een paar goede vrienden, al met al zo'n 25 personen. Ik had uitnodigingen bij de boekhandel gekocht en die naar iedereen verstuurd, daarop kun je ook een begin en eindtijd vermelden, wij hebben het van 14.00 - 18.00 gevierd. Louise had dus haar ochtendslaapje en middageten al achter haar kiezen en we hadden afgesproken dat we zouden kijken hoe ze het zou doen. Nou de middag was super! Ze heeft de hele middag lekker bij iedereen op schoot zitten kletsen en cadeautjes uitgepakt. Ik heb een taart voor haar besteld bij www.kinderfeesttaart.nl, bij de fotogalerij staat de winnie en teigetje taart voor Louise. Nou dat was smullen hoor! Een heerlijke taart! We hadden ook een "knoeitaartje" van de Hema voor haar maar daar moest ze niks van weten. Madam had wat slagroom aan haar vinger en hield haar handje zo ver mogelijk uit haar buurt en ondertussen keek ze me toch vies! Ze wilde niet eens een stukje proeven, draaide steeds haar hoofd weg enzo. Savonds had ze het wel moeilijk want ze moest natuurlijk alle indrukken verwerken maar al met al was het een topverjaardag!