Zwanger na one night stand

Discussie in 'Alleen en zwanger' gestart door WeegschaalA, 14 jul 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. WeegschaalA

    17 dec 2006
    68
    0
    0
    Ik denk dat niet 1 situatie te vergelijken is. En het inderdaad zo kan zijn dat een kind van een alleenstaande ouder veel gelukkiger kan zijn dan iemand met twee ouders. Maar andersom ook.

    Maar dit forum lijkt me niet om met elkaar de strijd aan te gaan wel? Maar eerder om elkaar advies en steun te geven.
     
  2. Niet meer actief

    Dat is inderdaad waar Weegschaal!

    En nee geen 1 verhaal is inderdaad gelijk... denk dat mijn kleine ook beter af is met alleen mij als met die kwal erbij die ECHT alleen bezig is met zichzelf! Maar natuurlijk zijn er ook situaties waarin het super is als de vader in the picture zou zijn!
     
  3. bamjolan

    bamjolan VIP lid

    7 mei 2008
    8.138
    0
    36
    Vrouw
    Moeder
    Den Haag
    Veel geluk met je kindje weegschaal!
    Ik ben zelf ook alleen maar heb daar bewust voor gekozen (via donor), dat is idd ieders eigen keus.
    Doe waar jij je het beste bij voelt, dan is je kindje ook zielsgelukkig!
     
  4. WeegschaalA

    17 dec 2006
    68
    0
    0
    Mag ik vragen waarom jij ervoor gekozen hebt om echt bewust alleen moeder te worden?
     
  5. bamjolan

    bamjolan VIP lid

    7 mei 2008
    8.138
    0
    36
    Vrouw
    Moeder
    Den Haag
    Ja hoor :D
    In eerste instantie heb ik zelf een hele rot ervaring met mannen, maar daarbij val ik ook niet op mannen, waardoor het mijn keuze vergemakkelijkt heeft.
    Ben wel blij dat de donor een bekende van mij is, en ik een goed contact met hem heb voor de kinderen :D
     
  6. WeegschaalA

    17 dec 2006
    68
    0
    0
    OK.. Ja ik vind dat wel interessant. Dat sommige vrouwen daarvoor kiezen.. Dan zullen er toch ook wel voordelen aanzitten lijkt mij?
     
  7. klingel

    klingel VIP lid

    15 feb 2008
    16.318
    14
    38
    iets met kunst en michelinsterren..
    import drentherella
    hi weegschaal,

    griebels wat een heftige situatie he. het is niet te filmen: eerst wil je zwanger worden met je vriend, lukt niet, dat gaat uit, en dan word je van een onenightstand wél zwanger!

    ik kan me voorstellen dat het allemaal heel verwarrend en dubbel voor je is.. maar je klinkt inderdaad sterk en moedig en ik weet zeker dat het goed gaat komen met jou en je beebje.

    over de discussie 1/2 ouders: ja, natuurlijk is een liefdevol vredig gezin met 2 ouders het ideaal. tuurlijk.
    maar: als 1 van de ouders weg valt, of niét liefdevol is, dan nog altijd liever 1 ouder dan geen leven!

    hier ben ik heilig van overtuigd.

    jij geeft je kindje een start, niet een valse, hoogstens een afwijkende en wellicht lastigere. maar, er is tijd genoeg ook voor misschien wel een nieuwe man/vaderfiguur in je leven! ;)

    wat ik pas vals zou vinden.. is een kind helemaal niét te laten starten.

    maar dat is mijn onwrikbare mening en daar mogen andere mensen anders over denken natuurlijk.

    ik hoop echt dat het contact met je ex goed blijft, en ik vind zijn reactie echt prijzenswaardig.

    succes en sterkte!

    liefs
    klingel.
     
  8. Niet meer actief

    Supergoed verwoord hierboven.. inderdaad misschien een wat lastigere start, maar dat is beter dan nooit starten :)
     
  9. MamaDeluxe

    MamaDeluxe Fanatiek lid

    4 sep 2007
    4.576
    82
    48
    zowiezo gefeliciteerd...natuurlijk :D

    maar ik snap deze quote van 29 juni (dus amper 2 weken eleden) niet zo goed.
    Hoe lang is je relatie al voorbij dan?

     
  10. klingel

    klingel VIP lid

    15 feb 2008
    16.318
    14
    38
    iets met kunst en michelinsterren..
    import drentherella
    las je het hele verhaal terug leest weet je het vanzelf mamaDL..
     
  11. MamaDeluxe

    MamaDeluxe Fanatiek lid

    4 sep 2007
    4.576
    82
    48
    ohhh ok, ff lezen dan :p
     
  12. WeegschaalA

    17 dec 2006
    68
    0
    0
    De relatie is echt net voorbij.. is allemaal heel erg onverwachts gebeurt..

    zijn was dingen in het spel waardoor dit zo abrubt is geeindigd..
     
  13. MamaDeluxe

    MamaDeluxe Fanatiek lid

    4 sep 2007
    4.576
    82
    48
    Ja maar ze heeft het erover dat ze "geklust" heeft op 29 juni! dus 2 week geleden, dus in haar vruchtbare periode. dus met wie heeft ze geklust dan? Haar ex vriend of haar one night stand, want die one night stand is aan haar banner te zien ook rond die tijd geweest...

    sorry I'm confused....
     
  14. WeegschaalA

    17 dec 2006
    68
    0
    0
    vanzelfsprekend heb ik het daar gewoon over mn ex vriend.. na die one night stand ben ik niet meer gezien hier op het forum..

    het was ook een twijfel over wie de vader was..
    Toen zijn we naar het ziekenhuis gegaan ik en mijn ex.
    omdat het met mijn ex om redenen niet gelukt is weet ik zeker dat het van die one night stand is..
     
  15. angela80

    angela80 Fanatiek lid

    8 jan 2006
    1.488
    0
    0
    in ieder geval hartstikke goed dat je er voor gaat.
    gefeliciteerd!.
    de ideale situatie is er 1 met beide ouders,maar ik vind dat een kind net zo goed kan opgroeien met 1 ouder.liever 1 ouder die goed voor zn kind zorgt,dan 2 die elke keer ruzie maken.
    maar is je vriend onvruchtbaar dan?omdat jullie naar het ziekenhuis zijn gegaan?
    zou denk ik wel een vaderschapstest aanvragen,want de kans bestaat dat het wel van je vriend is(ook al is die misschien erg klein)
     
  16. WeegschaalA

    17 dec 2006
    68
    0
    0
    Mijn vriend heeft een drugs verleden. Tenminste dat dacht ik.
    Dit is ook de reden dat het zo plotseling over is. Omdat ik er achter ben gekomen dat hij al een hele tijd achter mijn rug om weer aan het gebruiken is. Ik vermoede al wel iets omdat geld verdween en hij laatste tijd erg vluchtig en vaak weg was. Maar hij ontkende alles en ik wilde hem toch vertrouwen.
    Deze drugs heeft zn naslepen nagelaten waardoor inderdaad zijn zaad niet goed meer is. Dit zou wel kunnen herstellen.
    Maar hij is alweer een hele tijd erg slecht bezig. Wat voor mij genoeg reden was om direct bij hem weg te gaan. Of beter gezegd hem uit huis te zetten.

    Ik had het hier erg moeilijk mee en ben zo een poging gaan doen om weer wat meer mijn eigen leven op te bouwen. En zo ben ik de jongen tegengekomen van de one night stand.
     
  17. MamaDeluxe

    MamaDeluxe Fanatiek lid

    4 sep 2007
    4.576
    82
    48
    Oh ok, ik snap het al, jeetje...wat een toestand, maarre gefeliciteerd!

    Je hebt pb trouwens
     
  18. Sens

    Sens Bekend lid

    24 jun 2008
    771
    0
    0
    Brabant
    Jeetje weegschaal wat een verhaal. Ik zou zeggen neem even de rust voor jezelf je hebt al genoeg achter de rug....

    Veel succes en sterkte...en ik denk dat je keus ook al wel een beetje vaststaat ;). Iig je hebt ook de tijd nog...
     
  19. WeegschaalA

    17 dec 2006
    68
    0
    0
    Ja mijn keus begint steeds zekerder te worden..

    Het word voorlopig ik en mijn kindje.. En de rest even laten voor wat het is!

    Heel erg bedankt voor al jullie steun!
     
  20. Merijn

    Merijn Niet meer actief

    Ik zeg helemaal niet dat jouw thuissituatie niet stabiel is, daar twijfelde ik ook helemaal niet aan. En natuurlijk is een rot vent van een vader een hele slechte keuze, maar een fijne vader is altijd beter dan geen vader. DAT was mijn punt. En dat leek me ook behoorlijk duidelijk. Ik kreeg het idee alsof je heel sterk ontkende dat een vader geen meerwaarde heeft, terwijl dat echt onzin is. Maar ik ben het er mee eens dat een kwal van een vent geen juiste toevoeging is (let wel, dan bedoel ik een kwal van een vent voor je dochter, niet voor jou)!

    En ik heb er zelf in gestaan, dus dat argument gaat niet op. Ik had het ook meer dan goed met mijn moeder toen we alleen waren, maar mijn vader had echt wel een meerwaarde. En ja, ik vind dus dat jouw dochter wat te kort komt, namelijk een vaderfiguur in haar leven. Dat is niet jouw schuld, dat bedoel ik niet :) En echt, ik geloof echt wel dat je een goede moeder bent en dat jij en je dochter het goed hebben!
     

Deel Deze Pagina