BAM - Bewust Alleenstaande Moeders

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door loopy, 10 dec 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Desert

    Desert Fanatiek lid

    18 jul 2008
    3.216
    0
    0
    Hoi Sjors,

    ja was zeker een moeilijke nare tijd, maar Godzijdank was ik er op tijd bij, heb verder ook geen gevolgen er aan over gehouden..ja dat het me wakker geschud heeft..

    Ik vind dit allemaal zo spannend joh....

    Hadden jullie dat niet? Is toch een megagrote stap in je leven....

    liefs
     
  2. bamjolan

    bamjolan VIP lid

    7 mei 2008
    8.138
    0
    36
    Vrouw
    Moeder
    Den Haag
    Hoi Dessert,
    Welkom!
    Ook op bam-moeders.nl kun je diverse info vinden over BAM.
    Ik heb zelf een bekende donor, die ik heb gevonden via toendertijd kidkids.
     
  3. loopy

    loopy Fanatiek lid

    23 apr 2007
    3.564
    0
    0
    kantoor
    gouda
    hallo dames, ik heb vandaag een pyjama-dag :)

    @desert, welkom! ik heb je een mail gestuurd
     
  4. Desert

    Desert Fanatiek lid

    18 jul 2008
    3.216
    0
    0
    Ik doe dan ook gezellig mee met de pyama dag....hhahaha lekker hoor!

    Heb je mailtje ontvangen, wat een handige links, super!
     
  5. Gusam

    Gusam Niet meer actief

    hey desert welkom bij de club, ik doe het met een nu bekende donor.
    over klinieken enzo weet ik zelf al niets van, dus dat kan ik je niet uitleggen.
    ik dacht dat ik een moeilijke tijd had gehad, maar jij hebt een nog moeilijkere tijd gehad, ik ben blij dat het nu wat beter met je gaat.

    Deze maand geen donatie mijn donor kan niet, die zit midden in een verhuizing. balen. maar ja dan kan mijn cyclus weer eff op orde komen.

    XXX Gusam

    XXX Gusam
     
  6. Desert

    Desert Fanatiek lid

    18 jul 2008
    3.216
    0
    0
    Hai Gusam,

    Op zich valt het wel mee hoor, achteraf is het alleen maar beter geweest dat dat gebeurt is...anders had ik nu nog steeds elke dag in de kroeg gehangen, met veel drank en drugs enzo...en dat doe ik zowiezo al 3 jaar niet meer!

    Een bekende donor zal geen optie zijn, meer om de mannen die ik ken, bezet zijn....dus het word waarschijnlijk toch een donor via een kliniek of via internet(al vind ik dat wel heel eng hoor)

    Misschien stomme vraag, maar wisten jullie familie het dat het met een donor zou gebeuren?

    Trouwens, wat een f*** weer he?
     
  7. luckie

    luckie Actief lid

    Hey Desert,

    Ik denk dat de meesten onder ons niet echt een bekende donor hebben in de zin van dat ze hem al kenden voor ze aan de inseminaties begonnen. Eerder dat ze weten wie het is, en dus geen anonieme donor gebruiken ;)

    Mijn familie en dichte vrienden zijn op de hoogte dat ik een kindje wil krijgen van een donor. Over't algemeen heb ik enkel maar positieve reacties ontvangen.. enkele mensen die het persoonlijk niet zo'n goed plan vinden, maar me wel door dik en dun zullen steunen en daar draait het om he?

    Ikzelf heb de beslissing om een bekende donor te zoeken en niet via een kliniek te gaan, nog niet zolang geleden gemaakt. Wat voor mij de doorslag heeft gegeven, is dat ik mijn kindje later wil kunnen vertellen over de biologische papa. Het is voor mij belangrijk dat ik weet wie het kind verwekt heeft.. ik zou me anders gewoon blijven afvragen hoe de 'papa' eruit zou zien, misschien zou ik wel onbewust op straat op zoek gaan naar overeenkomsten :rolleyes: :)

    De beslissing, het zoeken,.. alles is eigenlijk vrij vanzelf gegaan. Precies of de weg die ik moest volgen was reeds uitgestippeld en ik moest hem enkel nog betreden 8)
     
  8. loopy

    loopy Fanatiek lid

    23 apr 2007
    3.564
    0
    0
    kantoor
    gouda
    het is echt boutweer! zelfs de tv stoort

    ik heb een bekende donor maar was ook al met 2 mogelijke onbekende donoren in overleg. ik was van plan met ze af te spreken voor koffie en ook mijn moeder mee te nemen. om te kijken of het klikt. die mannen hadden sowieso aangegeven dat ze al hun test-uitslagen en ID zouden meenemen. Dus als dat allemaal in orde is en je buikgevoel is goed, ga er dan gewoon voor!

    als je een donor hebt die al in mailtje 2 vraagt of je lekker nat bent en of hij het ook op de natuurlijke weg mag doen, dan weet je dat hij geen serieuze donor is.
     
  9. Desert

    Desert Fanatiek lid

    18 jul 2008
    3.216
    0
    0
    Ooh hahah lekker suf...ik dacht dus dat met een bekende donor, een vriend of een kennis ofzo bedoeld werd hahaha

    Maar net wat je zegt, ik zou me ook vreselijk gaan afvragen wie of wat..Ben nu een beetje op internet aan het rondkijken en zie daar best wat advertenties..Mja je weet dan natuurlijk ook niet of diegene oprecht is of andere bedoelingen heeft ofzo(ik heb undercover in Nederland gezien met die donoren :) )

    Wat een warm welkom trouwens, leuk!
     
  10. loopy

    loopy Fanatiek lid

    23 apr 2007
    3.564
    0
    0
    kantoor
    gouda
    trouwens, ik heb mijn donor een vruchtbaarheidstest gegeven. mochten zijn zwemmers niet goed genoeg zijn dan kan ik alsnog overwegen om een andere donor te nemen (of iemand uit de kroeg te plukken voor een nachtje honkeponken hahaha). We hebben die tests niet van te voren gedaan omdat ik zo blij was dat hij zichzelf had aangeboden en ook zonder problemen met mijn contract etc in zee wilde
     
  11. loopy

    loopy Fanatiek lid

    23 apr 2007
    3.564
    0
    0
    kantoor
    gouda
    @desert, mijn donor is inderdaad een goede vriend. we hebben het er over gehad om het normaal te doen, maar ik wilde aan de ene kant onze vriendschap niet in gevaar brengen en aan de andere kant wilde ik gewoon graag een donor ipv van een verwekker ivm de juridische kant. en ik ben tot op heden heel blij dat ik deze keuze heb gemaakt. al is het erg plastisch om het spuitje naar binnen te frummelen...
     
  12. Sens

    Sens Bekend lid

    24 jun 2008
    771
    0
    0
    Brabant
    Ik heb het overwogen desert een vriend donor te laten zijn. Ik heb hier vanaf gezien omdat ik twijfelde aan het feit hoe hij ermee om zou gaan als het kind er was. Hij loopt nog te klungelen met een ex van hem...als zij in beeld is...dan mag het kind hem niet kennen...als zij niet in beeld is wil ie wel het kind zien..enfin geen basis dus!
    Voor mij was het JUIST reden om het via een "anonieme" donor te doen om juist niet teveel te gaan zoeken naar de karakteristieken van de vader. En de donor is altijd nog na te gaan doordat zaken geregistreerd worden....
     
  13. luckie

    luckie Actief lid

    Ik ben van Belgie en hier bestaat niet zoiets als een donorcontract. Je kan het wel opstellen, maar het heeft totaal geen waarde, in tegenstelling tot in Nederland. Er is hier ook geen verschil tussen een donor en een verwekker.. voor mij persoonlijk wel natuurlijk, ik hou het maar op een donor en inderdaad, heel romantisch is het insemineren met een spuitje niet, maar dat hoeft het voor mij ook niet te zijn ;)
     
  14. Desert

    Desert Fanatiek lid

    18 jul 2008
    3.216
    0
    0
    @ Sens, daar heb je helemaal gelijk in..het is natuurlijk niet af en toe wel contact en dan weer niet..

    @lucky, hahaha nee zeker niet romantisch..ik zie me al liggen he, kaarsjes, lekkere toastjes en een spuit hahahaha Mja het is even niet anders.... :)
     
  15. loopy

    loopy Fanatiek lid

    23 apr 2007
    3.564
    0
    0
    kantoor
    gouda
    volgens mij heeft een contract hier ook alleen echt waarde als je het laat registreren bij een notaris ofzo. maar goed, het geeft wel aan dat wij er goed over nagedacht hebben.

    mijn donor had één voorwaarde: naast mijn gezin (zussen, ouders) wil hij dat ik niet aan anderen vertel wie hij is. en als mijn kind straks enorm op hem lijkt, dan vraag ik me af hoe hij er mee om zal gaan. hij zal niet als vader in mijn leven zijn, maar wel als de goede vriend zoals hij de afgelopen 10 jaar al is. we hebben de leeftijd waarop we aan het kind vertellen wie de donor is verlaagd van 18 naar 16, en indien het problemen geeft (in overleg) eerder.
     
  16. Gusam

    Gusam Niet meer actief

    hey dames,

    ik heb toch een donatie gehad een dag na mijn eisprong dus nu is het voor mij ook afwachten.
    denken jullie dat ik kans heb om zwanger te zijn?

    XXXX Gusam
     
  17. Desert

    Desert Fanatiek lid

    18 jul 2008
    3.216
    0
    0
    Ik ben natuurlijk net nieuw, dus zou t eigenlijk niet weten :) Maar ik duim mijn vingers blauw voor je hoor!
     
  18. luckie

    luckie Actief lid

    Hey Gusam,

    Volgens mij zal het er een beetje van afhangen hoeveel tijd er tussen de eisprong en de inseminatie heeft gezeten. 'In theorie' is een eicel 10 tot 12h na de sprong vruchtbaar. In praktijk zal dat volgens mij wel iets langer zijn .. ik zou dus zeggen van ja! 8)

    Ik heb even getwijfeld of ik een ronde zou overslaan, heb vandaag beslist toch maar door te zetten :p Mijn eisprong zou overmorgen moeten komen, maar door de twijfel heb ik geen ovulatietesten gedaan. Ben normaal gezien heel stipt, dus denk niet dat ik hem al gemist heb. Morgen komt donor :)
     
  19. bamjolan

    bamjolan VIP lid

    7 mei 2008
    8.138
    0
    36
    Vrouw
    Moeder
    Den Haag
    Ligt er idd aan wanneer die is gesprongen.
    Spannend Gusam!
     
  20. Sens

    Sens Bekend lid

    24 jun 2008
    771
    0
    0
    Brabant
    Ik sluit me bij bamjolan aan Gusam. Duimen dus nu!
     

Deel Deze Pagina