wannabee: ik kan er ook niet altijd even makkelijk mee omgaan het is net want je zegt het zou jammer zijn als je een ronde misloopt. ik zit nu in ronde twaalf en ik denk dat we maar 7of 8 rondes geklust hebben waarvan 3 rondes 2x 3rondes maar 1x en deze keer 3 keer wel allemaal in de vruchtbare dagen. erg moeilijk en veel gemiste kansen dus. sterkte hopelijk kan de arts jullie helpen. mieke: ik denk dat als ik zwanger mocht raken hier helemaal niet meer wordt gevreen dan valt er denk ik een hele zware last van zjn schouder. ik ga dan in de toekomts wel hulp zoeken hoop ik. pooh: dikke knuff helpt het paracetamolletje? ik wist niet dat je dat mocht innemen als je zwanger bent. bowen: succes volgende maand dat hij maar snel raak mag schieten. sophia: even een smilie hartje succes vanmiddag en sterkte. maine": leuk dat je er weer een keer bent gefeliciteerd met je nichtje/ neefje. onze tijd komt er ook aan! mini mi:spannend ik zal voor je duimen dat je toch nog een positieve test in je handen krijgt. milkt: ieder zijn verhaal maar een half jaar is ook lang elke ronde dat het niet raak is is toch weer een teleurstelling. zico:is het verschil in nederland en belgie om een kindje te adopteren zo groot? hier in nederland is het ook niet zo makkelijk volgens mij? gelukkig is het niet nodig en ben je nu zelf in blijde verwachting ja het begint nu af te tellen. meen: hoe gaat het met je? sjors: fijn dat je de zon hebt opgestuurd naar ons want het word vanaf morgen goed weer hier eindelijk! hoe voel je je? de kermis gisteren was erg gezellig ik heb om en om gedronken malibu cola licht en dan een spa blauw een beetje rekening gehouden euh niet heel erg veel want het ging best snel. ik ga voor aug volgens een van de pendels. groetjes
Bowen, is toch alleen maar leuk als je er (nog) zo ontspannend mee bezig kan zijn en er zo over denkt. Zo hebben wij het thuis ook ondervonden, ondanks dat het niet altijd bij mannetje luktje. En ik daardoor wel eens gefrustreerd raakte hoor. Goed te weten dat je cyclus lekker op gang komt toch?! Op naar volgende week.
hey mieke: heb je genoeg werk met je bedrijfje of zou je nog wat kunnen gebruiken? ik heb connecties bij jou in de buurt die e.vt wel wat werk van je wil zien en dan bij klanten kan aanbevelen!
vanmorgen besloten (na toch nog een testje gedaan te hebben) dat ik het bloedverlies van vorige week als een vroege menstruatie beschouw. Dat houd wel weer in dat we deze week mogen klussen voor de derde ronde Ik ben bezig met het boeken van een weekje vakantie in september en dat lijd wel aardig af. ben de laatste dagen zo ontzettend moe blehh er komt niets uit mn handen. hihihi eraan toegeven maar denk ik Moet zeggen dat deze site al aardig verslavend werkt kan er uren opzitten puck1234: ben je al aan het aftellen voor je test bowen: ik hoop dat je snel zwanger raakt doe je best hartje1: bah wat verevelend allemaal voor je milkhd: welkom bij de dertigers wannaBmum: sterkte meid hou vol hoor! poohbear: gefeliciteerd en geniet ervan! maine: hihi dat zelf houden van de kleertjes ken ik wel ik kan me nog inhouden sorry als ik iemand vergeten ben maar probeer het allemaal een beetje te volgen.
Ja dat verslavende ken ik. Telkens kijken of er al weer nieuwe berichtjes zijn. Ergggggggg. En ook gewoon zoveeeeel lezen, zal allemaal nog wel beetje nieuwigheid zijn.
He wat leuk zeg, altijd welkom. Stuur ze maar even mijn website door dan kunnen ze daar eens een kijkje nemen in wat ik maak en daar staan ook de contact gegevens op. Op hyves vind je de url en anders stuur ik je even een pb.
Mini me, probeer bij het boeken van jullie vakantie rekening te houden met je eventuele vruchtbare dagen, dat heb ik ook in mei gedaan en het was raak!
Poohbear, Kijk DAAR word ik nou vrolijk van! Wat een goed nieuws is dat. Er is dus hoop! Inderdaad, helemaal niet leuk die reactie van je ma. Zelf lekker genieten van je zwangerschap! Heerlijk voor jullie dat het gelukt is. Van spuiten word ik over het algemeen niet heel erg vrolijk, maar als je zegt dat het een eitje is dan geloof ik dat graag meteen! Puck: ik heb ook zo vaak gedacht dat ik een enorme stresskip was maar het is eigenlijk een hele natuurlijke reactie denk ik. Ik heb ook TOTAAL geen geduld, de grap is alleen dat je hier dus ëcht weinig invloed op heeft. Dat maakt het soms ook stressvol, je wordt echt met jezelf geconfronteerd. En daarom zijn die positieve verhalen zo lekker!
meiden...goed nieuws! We hebben ons smurfje gezien! Het was nog te vroeg voor een hartje (5weken en 3 dagen), maar de gyn was diep onder de indruk van wat hij al zag. Een vruchtzakje en een eierdooier.. Ben helemaal blij!
Welkom Bowen! Ook ik zal me even voorstellen. Ik ben Meen (Marleen) 34 jaar en 3 jaar getrouwd met Angelo. Na ons trouwen ben ik gestopt met de pil. Heb een heftige tijd gehad na het overlijden van mijn vader en dus een tijd geen behoefte gehad om aan een kindje te werken. Het afgelopen jaar zijn we serieus aan de gang gegaan om zwanger te worden, maar tot op heden dus zonder succes. De Huisarts heeft ons nu doorverwezen voor een onderzoek.
Pooh wat geweldig, gefeliciteerd! Meen bedankt voor je welkom, kan me voorstellen dat je na het overlijden van je vader even geen zin in had, en jammer dat het nu nog niet gelukt is. Maar gelukkig zijn jullie doorgestuurd.
sorry sorry meiden, was jullie niet vergeten hoor. Maar die behandelingen bij die arts zijn behoorlijk pijnlijk, dus kon hier even nog niet zijn. Maar.... GOED NIEUWS! Gister was dus eindelijk de laatste keer, ik hoefde niet meer terug te komen, alleen als het weer begon te rommelen. Heb wel twee keer nagevraagd, omdat ik het maar niet wilde geloven! Was dus erg blij! Nu ga ik weer met de fysio verder, hij was al met een behandeling begonnen die erg goed helpt. Ik kan mezelf nu weer aan en uitkleden zonder dat ik veel pijn heb en dat is ook veel waard! Pooh zie dat je ook goed nieuws hebt, gefeliciteerd hoor, altijd fijn zo'n bericht! Alle nieuwe mensen: wees welkom, gezellig dat jullie er ook zijn. Ik ben er alleen niet zo vaak, maar je zult me af en toe wel tegenkomen hier.
Goedemorgen meiden! Pooh, wat een goed nieuws, gefeliciteerd! Macy, ik vind het spuiten van Puregon ook niet zo erg hoor (ik ben net weer begonnen met IVF), de naald is héél dun alleen de vloeistof vind ik wel wat branden. Succes meis! Hartje, gelukkig is er toch wat verbetering te merken, ook al gaat het niet snel. Ik hoop wel dat je over niet al te lange tijd weer de oude bent zeg, het duurt maar en het duurt maar! Veel sterkte en succes! Meen, ik wens jou ook alle succes van de wereld! Puck, lief zeg dat je aan Mieke denkt! Testing testing! Liefs, Daantje
Hartje wat een goed nieuws om te lezen zeg. Kan me voorstellen dat het voor jou ook als een opluchting maar ook als een positieve stap voorwaards voelt. Daantje, al een paar dagen aan het spuiten nu. Mooi zo!
Goedemorgen meiden, Pfft weer vroeg opstaan om te gaan werken gaat me niet in de koude kleren zitten, lig al twee dagen om half negen op bed Dus sorry dat het weer even duurde maar nu zit ik even alleen op de kamer dus kan wel even ZP-en Pooh wat goed zeg! blijf je onder controle bij de gyn of ga je over naar een verloskundige? Puck hoe voel je je nu? en hoe is het met de nieuwe collega nu ze er iets langer is? Ik zal me ook nog even voorstellen voor de nieuwe meiden. Ik noem me hier simi omdat maar heel weinig mensen weten dat we proberen een kindje te krijgen en je weet maar nooit wie je tegenkomt Ik ben al lang samen met mijn man (nu ruim een jaar getrouwd) en we hebben voorheen altijd de boot afgehouden wat kinderen betreft. Studeren, beginnen met werken, je eerste huis verbouwen etc. En in de familie niet de beste voorbeelden vonden wij Maar nu met vrienden zien we ook dat het anders kan en is mijn man met name vorig jaar zomer ook overstag gegaan, ik wilde een jaartje eerder al wel dus nu bezig in ronde 10 We hadden wel gehoopt dat het iets sneller zou gaan. Zo nu wordt het weer druk hier, tot later! Simi