April 2009 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Lien78, 22 jul 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. vrouw1981

    vrouw1981 Actief lid

    19 jul 2008
    125
    0
    0
    Mag ik mezelf hier ook alvast toevoegen? Ik heb nog geen nieuwe banner, ik heb net een test gedaan waar 2 best wel duidelijke roze streepjes op staan. Maar ik wil nog even een weekje afwachten voor ik te enthousiast wordt...

    Roos.
     
  2. wannaBmum

    wannaBmum Fanatiek lid

    17 okt 2007
    2.957
    0
    0
    Welkom Nathalieke, maar eh... we zijn met z'n tweetjes op 6 april, gezellig!

    Roos: kan me voorstellen dat je nog onzeker bent. heb me vanochtend ook laten overhalen door Msroxy :)
     
  3. Nathalieke

    18 mrt 2007
    64
    0
    0
    Verpleegkundige
    Kieldrecht, Belgiƫ
    ja, lekker knus en dat in dit warme weer \:D/
     
  4. mimi1981

    mimi1981 Fanatiek lid

    10 okt 2007
    3.285
    0
    0
    @Roos, welkom meis. Gefeliciteerd. Ik begrijp het wel hoor. Ik twijfelde ook maar heb hem 3 dagen terug toch maar gewoon erop gezet. :oops:
     
  5. Lien78

    Lien78 Fanatiek lid

    15 feb 2008
    1.890
    0
    0
    (dieren)fysiotherapeute
    regio A'foort
    zo, ben terug van een middagje retail-therapy (shoppen dus ;) ).

    heb bij de H&M een hippe positiebroek gekocht (ja, het is daar nog vroeg voor, maar mijn eigen broeken knellen echt al 's avonds, en da's niet tof met dat hete weer).
    en hee: toen stond ik ineens in de Prénatal. :oops: heb een leuk mutsje en rompertje (maat 56, zo schattig) gekocht en voor mezelf een tube Zwitsal buikcrème (ja, weet wel dat dat niet helpt tegen striae, maar is wel fijn spul zegt zwanger vriendinnetje).

    jullie al aan het shoppen geslagen, of houden jullie je braaf in?

    heb trouwens de VK geprobeerd te bellen, maar kreeg het hele uur lang (ze hebben maar 3xpw een uur tel.spreekuur) het antwoordapparaat. :(
    nu kan ik pas volgende week weer bellen, want de andere momenten zit ik op werk, en ik wil niet dat ze het daar al weten... bluh, had ik net de moed om al zo vroeg te bellen, nemen ze niet op! zou dat betekenen dat ik gewoon geduld moet hebben (heb ik niet, haha)?!? :D
     
  6. justfortoday

    justfortoday Fanatiek lid

    23 okt 2007
    2.312
    0
    0
    hoi meiden, ben terug van mijn weekendje weg, en merkte vandaag dat een zomerbroek die vorige week iets strak zat vandaag besloot om de rits steeds open te laten lopen... Nee, niet nu al! (4wk 5 dagen)
    Welkom nieuwe moeders!
     
  7. mimi1981

    mimi1981 Fanatiek lid

    10 okt 2007
    3.285
    0
    0
    Hahaha, nu al shoppen.

    Hihi vorig jaar heb ik toen al buikcreme en benencreme en (.)(.)creme gekocht. Hahaha van de kruitvat. Het is precies hetzelfde creme alleen zit er in elke tube 1 ander stofje bij. Hmmz. Ik heb het 1 keer gebruikt dus heb het nog.

    De rest wacht ik lekker. Ik vind het leuker dat als ik 3 maanden ben geweest om met mijn dochter van 8 te gaan shoppen :)
     
  8. mimi1981

    mimi1981 Fanatiek lid

    10 okt 2007
    3.285
    0
    0
    Ja dat heb ik ook. Ik heb een broek die de enige was die ik gewoon dicht kreeg en van mijn billen afzakte zit nu strak op mijn buik. Gelukkig warm en geen lange broeken aan. Hihi ga binnenkort kleding van schoonzusje maar lenen. (is oktober uitgerekend)
     
  9. justfortoday

    justfortoday Fanatiek lid

    23 okt 2007
    2.312
    0
    0
    Klopt, met 12/13 weken nestelt het dieper in en kun je ook wat bloed verliezen.

    Ik lees nu dat Patricia al weer afscheid heeft moeten nemen. Wat jammer meid. Hopelijk zien we je over 3 weken weer terug!
     
  10. Lien78

    Lien78 Fanatiek lid

    15 feb 2008
    1.890
    0
    0
    (dieren)fysiotherapeute
    regio A'foort
    poeh, ben stiekem blij dat ik niet de enige ben! hoop dat het niet in dit tempo doorgaat, want dan kiep ik voor oud en nieuw voorover! :confused:

    was je weekeindje leuk? hier was het gewoon vies klef weer, en nu nog eigenlijk. ga zo nog even naar mijn paard, maar rijden vind ik het veel te heet voor nu (en ik ben wat duizelig, dus nu maar even niet, he? ;) ).
     
  11. justfortoday

    justfortoday Fanatiek lid

    23 okt 2007
    2.312
    0
    0
    Ja het weekend was heerlijk, heb foto's gemaakt van workshops bij de stal waar mijn paard staat. Jammer dat we 2x met 7 of 8 mensen hebben moeten vegen omdat de dakgoten het inmense noodweer niet aankonden. Heb aan mijn vrienden die eigenaar van die stal zijn nog niets verteld, dus heb stoer doorgeveegd, met als resultaat 2 open blaren op de zijkanten van mijn duimen ;)
     
  12. Ellenk

    Ellenk VIP lid

    mama Patricia, jammer meis, sterkte en wie weet toch nog tot later ;)

    Ik zit nu ook al wat strak in mijn broek.

    De vorige keer heb ik met 6 wk de vk gebeld, kon ik met 8 wk een intake en met 12 de termijnecho.

    Nu mag ik met 7 en 14 weken bij de gyn extra echo's bij de gyn. (de termijnecho is gewoon bij de vk als met 7 wk alles ok is)

    Zal woensdag eens naar het zh bellen voor een afspraak.
     
  13. Leeuw89

    Leeuw89 Niet meer actief

    kan iemand mij mishcien toevoegen haha heb ik nog niet gedaan!
    ben 6 april uitgerekend, en heb 20 aug eerste afspraak bij vk
    x
     
  14. Amom22

    Amom22 Niet meer actief

    Hoi nieuwe Aprilmama's!
    Gefeliciteerd met de zwangerschap!

    Ik ben niet aan t shoppen geweest maar ik kijk wel telkens! Zo lief allemaal, maar ik heb nog zoveel kleertjes liggen van mijn zoontje.
    Ik draag ook een zwangerschapsrok, ben meteen aangekomen, maar dat heeft meer met de gigantische vreetbuien te maken die ik heb sinds de positieve test. Heb nu een klein buikje maar dat zijn natuurlijk alleen maar organen die omhoog geschven worden
     
  15. elise love

    19 mei 2008
    92
    0
    6
    gehandicaptenzorg(ass. begeleidster)
    zwijndrecht
    ik mag er ook nu bij wij zijn zooo blij :D
     
  16. justfortoday

    justfortoday Fanatiek lid

    23 okt 2007
    2.312
    0
    0
    Amom22, ik heb juist bijna geen trek, en verschrikkelijke dorst.
    Welkom Elise Love.
     
  17. wannaBmum

    wannaBmum Fanatiek lid

    17 okt 2007
    2.957
    0
    0
    @Lien: hihi, retail-therapy :) Zo klinkt shoppen als een medische noodzaak! Echt wat voor mij :) Ik hou me nog braaf in (ook gezien eerdere ervaring) maar na 12 weken ga ik helemaal los en haal ik je makkelijk in :)
    Heb vorige keer ook vanaf mijn werk de VK gebeld (met mijn mobiel op de wc, haha, want ik wou ook niet dat iemand het al wist)

    @Mimi: jij houdt je ook nog even in met shoppen zie ik. helpt die creme nou echt?


    @mollyvg: jij ook al aan het uitdijen ;) Waat moet dat heen met ons! ik zie dat jij en lien allebei aan paardrijden doen, wat heerlijk zeg! Hebben jullie allebei een eigen paard?

    2ellenk: fijn dat je nu vroeger voor een echo mag. Ik hoop dat wij ook wat eerder mogen!

    2Leeuw; gezellig, nog iemand op 6 april!

    @Amam; haha, nu al vreetbuien, dat wordt nog wat!

    @Elise: welkom bij de club meid!

    Hier alles zo zijn gangetje. Heb gister eind van de dag veel last van ongi-krampen gehad, maakt me een beetje zenuwachtig. (Kan het gewoon nog niet geloven) Hielp gisteravond wel toen ik rustig ging liggen. Vanochtend dus weer getest :)oops:) Moet er nog aan wennen, maar er staat toch echt binnen no-time een tweede streepje!
    Vandaag een lange drukke dag op het werk, maar wordt vanzelf 6 uur.

    Werk-ze ladies!
     
  18. Ellenk

    Ellenk VIP lid

    Ja het is wel fijn zo'n vroege echo maar het is allemaal niet meer zo onbevangen als vorig jaar helaas. Zelfs mannetje (uberoptimist) houd 6 slagen om de arm.....
     
  19. Amom22

    Amom22 Niet meer actief

    Bij de vorige zwangerschap ben ik ook 20 kilo aangekomen! Ik gaf lekker toe aan de vreetbuien en doe ik nu weer :p Ik kreeg het er namelijk weer makkelijk allemaal af. Als het maar gezond blijft :D

    @mollyvg Idd de dorst is vreselijk, moet maar blijven drinken en dan steeds naar de wc rennen :p
     
  20. Lichtje

    Lichtje Actief lid

    12 jan 2008
    342
    0
    0
    Hoi meiden, mag ik bij jullie meekletsen?
    We hebben vannacht en vanmorgen getest, maar kunnen het echt nog niet geloven!
    Voel me ook echt anders, nu al enorme(.)(.) hahaha en een zwaar gevoel in mijn buik en af en toe zulke misselijkheidsvlagen.

    Maar we zijn zooo superblij! Dit was de 9e ronde voor ons.

    Nou tot later! Ik wens jullie allemaal een fijne zwangerschap!
     

Deel Deze Pagina