Lastig he met al die namen! Ik heb er ook al over na zitten denken hoe het moet bij ons... lekker veel opa's en oma's. Waarschijnlijk wordt het oma (voornaam) en opa (voornaam) voor alle opa's en oma's en oma (achternaam) voor de overgrootoma's. In totaal hebben we er negen hahaha
Als baby maar is gezond Binna! Naat, knap snel op joh, snap eigenlijk niet waarom ze baby niet eruit halen terwijl je nu zo ziek bent? En vlooien, ja vies he, haha! Ik heb eerder Mijten gehad bij ratten, dat vond ik zelfs ook vies! Maarrree Passiepaard, 6 katten, hoe doe je allemaal dan? Poeh! Vervelen in huis, heb ik ook weleens hoor, ik ben nu even blij dat me vriend nu aan het werk is hoor..... En ga zo naar mondhygieniste. Bah! Maar gaat op goede kant op met tandvlees door nieuwe tandpasta en elektrische borstel!
@duha ja dat hebben wij ook. we hebben allebie onse ouders en ik heb nog 2 oma's en 1 opa en me man heeft nog een opa en oma maar die zijn gescheiden en opa heeft een nieuw vriendin. maar die noemen wij ook bij naam dus dat mag de kleine dan ook. maar wij hebben alebei een broertje wat oom's worden maar we gaan ook met al mijn oom's en tante's om dus dat worden dan ook oom's en tante's tis gewoon maar hoe het loopt
Haha Linka; Hoe ik dat doe? heel hard werken, elke dag weer. Nu door alle veranderingen in huis piesen ze ook nog wel eens elders dan op de kattenbak. Ben ze soms ook spuugbeu maar ja wat doe je eraan. Heb het asiel gebeld, die zitten stampvol en geven mij de schuld, want ik ben zwanger en dus veranderd en ik moet in ELK vertrek een kattenbak hebben met in elke bak andere kattegrit. Zie je het al gebeuren? Ik heb 4 bakken staan op 6 katten, en ze kunnen dag en nacht naar buiten. Die honden kan ik bijna niet meer uitlaten, gaat heel langzaam en doet best pijn. Maar ik laat ze zelf wel 2x per dag een half uur uit. Rene doet de rest. Nee makkelijk is het allemaal niet maar ik heb ze nu eenmaal. Succes bij de mondhygieniste,.. Binna: Lastig parket zit je, heb je al iets besloten?
Wij hebben nog een taal issuetje... Mum & Dad --> Pap(a) & Mam(a) (absoluut geen voornamen!) Gran(ma) & Grandad --> Opa & Oma aan US kant (geen voornamen!) Oma (+ achternaam) of Bommie --> Oma in NL Omi --> overgrootmoeder 1 in NL Ouwe oma --> overgrootmoeder 2 in NL Aunt & Uncle + voornaam --> ooms / tantes in US Oom & Tante + voornaam --> ooms / tantes in NL Vrienden mogen bij de voornaam genoemd worden (GEEN oom of tante) en vrienden van bijvoorbeeld mijn moeder of bij de voornaam of meneer X en mevrouw X (afhankelijk van wie ze zijn). We zijn nogal old fashioned. Je ziet het... ik ben erg verwend.. heb zelf nog twee oma's (90 en 92). Bommie komt van bonne mère een Franse aanduiding... deze ene oma is onwijs chic / bekakt maar ZOOO lief! De ander is juist heel gewoontjes en wordt nu al ouwe oma genoemd door mijn neefje. Chris is nu alles aan het leren.. echt grappig hoe hij het oppakt (ondanks zijn achterstand in het NLs) (Oude) oma's en opa worden niet getutoyeerd! pfff... wat een verhaal
binna, ik heb parodontax, fijne tandpasta ook voor je tandvlees. naat, sterkte in het zh. jeetje uitgedroogd.. ik ga nog maar wat te drinken pakken. duster, het kwaad is al geschied. ik heb al 2x de laatste weken druppels bij de kat in de nek gedaan (en daarna heel goed mijn handen gewassen). en mijn vriend heeft een keer 's avonds de woonkamer gesprayed. deuren naar de gang dicht en naar buiten open. ik ben toen tot 's ochtends niet in de kamer geweest. net gelunched met mijn collega's en die zeiden dat de baby iig geen vlooien heeft! maar serieus, ik word echt een beetje droevig ervan. wat kan ik er nog meer aan doen behalve stofzuigen stofzuigen stofzuigen? vind het zó goor! heb al een paar keer een vlo op me gehad. echt te vies! extra fijn in combi met nesteldrang. als iemand nog iets weet tegen vlooien?! passiepaard, in huis piesen is ook echt niet fijn! die geur is ook moeilijk te verwijderen he? ik dacht dat onze kat het wel gezellig zou vinden dat ik verlof heb, maar die zie ik echt de hele dag niet. zelfs niet met deze regen..
Hoi dames, Ik heb zelf 2 katten. En ik gebruik pipetjes van frontline. Ik haal ze bij de dierenarts. Superspul. Ik heb nog geen vlo gezien, nu lopen die van mij wel in de tuin. Maar alleen als ik ook buiten zit. Misschien hebben jullie er iets aan. Groetjes.
@queenbee ben net terug van de vk de kleine is nu echt helemaal ingedaald, zit heel laag en dat geeft ook die pijnen, steken en zo, en een zwaar gevoel op je schaambot ("help, ik breek in 2-en"). alles was verder helemaal ok, ook niks mis met mn urine. ze schat in dat het geen week meer duurt, komende dagen kan het zomaar beginnen. lekker bezig blijven zei ze, volg de eettips op en blijf lekker klussen (eerst moet je klussen om die beeb erin te krijgen, dan om de kleine eruit te krijgen... hahaha)
@Debbie, hopelijk werkt het bij jou. Maar jij bent dan ook wel 2 weken verder. Wij zijn nu al 3 dagen achterelkaar aan het klussen en ik heb zelfs nog geen krampje 's nachts. Terwijl dat rond de 32 weken wel het geval was. Ach al werkt het niet, lekker is het wel.
hoi nou gister naar de verloskindige geweest ze hebben bij mijn op 25-7 gedraait omdat mevrouw ik stuit lag ze heeft 2 weken goed gelegen nu had ik afgelopen zaterdag echt buikpijn dacht dat ik begonnen was maar het zetten niet door wat blijkt nu mevrouw ligt gewoon weer in een stuit dus gister meteen door gestuurd naar de gyl daar weer een echo gemaakt en ja ze lag met haar hoofdje weer naar boven maar ik ben ondertussen al 39 weken en 4 dagen dus snel bespreken wat er gedaan kon worden nu moet ik morgen om half 9 komen dan eers een ctg daarna gaan ze met 2 gyl draaien en als ze goed ligt meteen mijn vliezen beken in de hoop dat ze in mijn bekken gaat dan afwachten tot ik weeen krijg en anders met opwekkers dus als alles mee zit ben ik morgen bevallen raar iedee vind het allemaal super eng maar laat het maar over mijn heen komen iedereen nog sterkte met de laaste loodjes groetjes mariekje
Binna, ik gebruik nu Parondatax, fijne spul idd, maar goor! Haha! Sinds ik die heb gaat veel beter en tussen de tanden met borsteltje, na zwangerschap, dus over 3 maanden moet ik terug komen en gaan wij kijken of er verandering is na zwangerschap of niet. Succes Mariekje! Debbie, fijn dat is ingedaald. Die pijn heb ik ook hoor, vreselijk he! ElleNY: Tjeetje wat een gedoe, maar denk na, kinderen leren sneller dan wij, sneller ontwikkeling, zo zie ik ook bij Myrna, ze is helemaal gewend sinds ze 1,5 jaar oud was dat ze heen en weer hier en bij vader gaat en dat ze overal kan uit logeren, ze is zo gewend, ja heb ik ook express gedaan, ik kon haar naar overal meenemen toen ze jong was.
Mijn complimenten zeg! Toen ik zwanger was van Myrna zorgde ik ook veel voor ratten die ik fokte, vond ik al zwaar, dat wist ik nog! Gelukkig hoef ik kattenbak niet meer zien! Vind ik al zo goor, ze plassen en poepen nu buiten en hebben wij kattenbak niet meer nodig, maar toen wij nog in flat woonde, poeh! Dat vond ik verschrikkelijk, maar tsja, wij houden toch van dieren?
Je moet om te beginnen, ALLE deuren dicht doen als je sprayd. Nu heb je voor de buitenlucht gesprayd, die beesten moeten stikken in de lucht (mag hopen dat je geen aquarium hebt die kunnen niet tegen die lucht!) 1 vlo in het zicht betekend 99 uit het zicht, om het probleem maar even wat erger te maken. Dat stofzuigen is wel nuttig, maar dan zulje de zak ook moeten voorzien van een pipet, of elke dag een andere zak pakken, want vooral in die harenzooi in de zak komen vlooien eitjes weer uit, lekker warm! Ik heb nog 100 tips, mail maar indien nodig,.. By the way: maar dat geld voor iedereen op het forum, wormeieren maken je baby doodziek he? Dus op tijd ontwormen de beesten die je in huis hebt. Ook al zie je geen wormen in de kattenbak. Preventief ontwormen gaat helaas niet. Dus net als vaccineren kun je niet nu onwormen dat bijv. 3 maanden werkt. Je dood nu de aanwezige wormen(eieren) en over 10 dagen kunnen er weer nieuwe zijn. Heel erg belangrijk dus! Wat ik adviseer is Stronghold, dit is een pipet tegen vlooien, oormijt en wormen, daarnaast werkt het enkele dagen tegen teken. Danheb je alles in een keer behandeld, werkt overigens niet tegen lintwomen maar deze zie je wel als rijstkorrels in de poep van je dier. Lijkt net of het reclame praatje van mij is, maar ik heb nog een swat onafgemaakte diergeneeskunde gestudeerd. Mariekje: Dat is echt heel erg balen zeg, heel veel sterkte! Debbie: Jij hebt goed nieuws, beeb zal zich snel aandienen, joehoeee Mijn beeb zit even heel hoog, wordt er naar van. Lag even op bed, maar dan heb ik het idee dat ik nog keelweeen krijg. Dus hup dr weer en zakken met dat kindje,
@nair sterkte meid stom he, die aambeien en dan die (oefen)weeen, helpt ook niet echt... heb er ook last van, niet zoals jij denk ik, maar om nu de zeggen dat het met de creme minder wordt... door de druk blijft het gewoon en de bevalling zal ook niet veel goed gaan doen. nou ja, voor later zorg...
hallo, Even ego, want ik kan niet lang zitten ivm weeën. Ben net bij de vk geweest en heb 3 cm ontsluiting (Heeft Batman toch nog geholpen! ) Ze heeft ook nog even gestript (voelde ik niks van) Dus als het vandaag niet doorzet, dan gaan ze zeker m'n vliezen breken morgen, want ik heb meer dan 2 cm. Dus het wordt zeker vandaag of morgen. Ben zo blij! liefs Philly