@yule ja idd ik hoop dat de meeste kilo's idd de vocht zijn! Heb de homeop. spul vanavond voor het eerst gehad.. denk dat ik het een paar dagen eerst moet aankijken. @jikke mssn een keer eerder? je weet het nooit @krisstel oooh wat lief! idd de toekomstige relatie begint zo wel rooskleurig eruit te zien! @lola maar ik denk dat die druppels dan net zoals die plaspillen zijn hoor! ze doen hetzelfde werking zorgen dat je meer plast en de bijsluiter zei dat het mocht tijdens bv en zw... Zo hier ff lekker The Devil wears Prada gekeken met hubbie! Erg leuke film, wel duf geworden van dat bankhangen.. hij heeft ook nog ff mijn voetjes gemasseerd *smelt *zwijmel so in love ook Heb hem ook kunnen overhalen om morgen wat snoei werk bij mij te proberen
Charissa> Meid ik hoop voor je dat alles snel allemaal doorzet en je snel je kindje in je armen zal hebben Dit is zo ook niks inderdaad en je manheeft gelijk! Jekkia> Lief kamertje ziet er heel leuk uit! Moppipoppie> Heerlijk zeg dat je scriptie af is! Rust maar lekker uit! Hier niet veel bijzonders meer drukkend gevoel op mijn vagina, maar denk dat onze jonge dame is ingedaald. verder de laatste dagen wat meer last van misselijkheid voel mij niet helemaal top, maar zal er ook wel bijhoren Meiden die al lekker gaan slapen Welterusten!
elise, volgens mijn theorie ben jij de volgende dus wie weet he? wat is jullie buikomtrek nu eigenlijk dames? ben wel benieuwd... auwiiiii de kleine is weer eens zooo actief. net nu ik wil gaan slapen
mijn omtrek was de laatste keer 121 geloof ik, mar inmiddels hangt mijn buik ongeveer op de knieën, dus zal de omtrek ook wel anders zijn nu! welterusten nogmaals, maar nu echt!
Goedemorgen Weer een nacht voorbij...pfffffffffff Ben steeds elke 2 uur wakker. Ga dan maar weer plassen of ga beneden iets eten/drinken of draai me voor de miljoenste keer nog eens om (alsof dat helpt). Word er echt beetje gek van. Het is maar goed dat ik verlof heb, want met zulke nachten zou werken zowieso onmogelijk zijn. Ik kan me dit ook niet herinneren van mijn vorige zwangerschappen... Net bakje cornflakes gegeten en dan ga ik zo maar weer terug naar bed. Mijn buikomtrek is 109 cm. Ben nu 6 kg aangekomen (maar was in de eerste 3 maanden 6 kg afgevallen dus in totaal 12 kg aangekomen). Vandaag gaan we een maxi cosi kopen. Ik zou er eentje van een vriendin lenen, maar haar dochtertje is nog zo klein voor haar leeftijd dat ze er nog wel een paar maanden in kan zitten. Ik heb er nu op eentje geboden via marktplaats en die gaan we straks ophalen. Succes met alle rommelende buiken Esje
hoi ladies... weer even een egoberichtje....heb geslapen van 22;30 tot half 3, ga zo vlak voor 9 uur even bellen of ze nog tips hebben in het ziekenhuis of dat ze me mischien kunnen helpen bevallen....hou het niet meer vol, wallen hangen ongeveer onder mijn kin
Wat een nacht. verschrikkelijk geslapen de hele nacht pijn in buik en rug gehad en rond 6 uur vannochtend was het ineens rustig. weer verschrikkelijke tintelingen in mijn linker arm gehad echt dat ik een kwartier heb lopen masseren tot ik weer een beetje gevoel had. en ik lag er niet eens op. hoop dat de fysio (mijn eigen fysio is dan weer terug) er wat aan kan doen. @pisum wat is jouw theorie dan? heb ik iets gemist mijn buik omtrek is 114 cm. ik woog toen ik net zwanger was 92,5 en nu zo rond de 93 kilo dus ik heb niks te klagen. ben eerst veel afgevallen dus ben ook ongeveer 6 kilo aangekomen. @mamameike succes meid vandaag dikke knfuf heb je al gebeld?
Ben er maar vast uit gegaan. De hond is al naar buiten geweest en heeft al gegeten, en heeft ook nog een tijdje in de regen met een andere hond gespeeld. Heb gw maar ff laten liggen, die is er elke ochtend zo vroeg uit. EN de kans dat hij dat de komende tijd ook is is heel erg groot hihi... Ik ben veel te zenuwachtig om in bed te liggen. Vanavond of morgen gaat Diesel naar mn ouders toe, waar hij dan blijft tot de dag dat ik weer naar huis mag. Anders is het voor gw zoveel. hij zal wel in het zh willen zijn zoveel mogelijk. Gisteren hebben we lekker de gordijnen dichtgedaan, kaarsjes aangestoken, en hebben stokbrood met allerlei lekkere dingetjes gegeten. Ik een glaasje cola erbij, en GW cola en een of ander drankje (met veel alcohol). Hij heeft niet heel veel gedronken hoor, 2 borrelglaasjes. Vind het zo'n gek idee, morgen stappen we met zn 2en de deur uit en ik kom pas terug als ik mama ben. Heel raar! Mamameike, en weet je al meer?
@funny me spannend hoor. ik snap wel dat je niet rustig kan liggen. nou veel succes he en geniet ervan. morgen zijn jullie niet meer 2en raar gevoel he.
Goedemorgen meiden. Hier weer een rotnacht gehad, steeds wakker om te plassen of pijn. kan alleen op rechter heup liggen,maar op de een of andere manier loopt mijn doorbloeding op een gegeven moment niet goed door dus moet dan gaan lopen door de slaapkamer.. Wanneer zullen we weer eens een nacht normaal door kunnen slapen?¿?¿ Krisstel, misschien wordt de band wel beter nu jij haar getuige wordt en er een baby op komst is.Toch lief dat ze jou vraagd. Elise hier ook die lage rugpijn. soms met en soms zonder harde buik. zal toch allemaal voorrommelen zijn denk mamameike, knuff hoop dat ze je in het ziekenhuis een handje willen helpen Zit nu op 11 kg en buikomvang is 122 cm FunnyMe, spannend meid. lekker nog even zo'n avondje met zijn tweeen. Ik spring even met mannetje onder de douche, heerlijk zo'n zondagochtend dat niets moet. Moet trouwens zeggen dat de douche wel wonderen doet voor mijn bekken en rug klachten,maar ja helaas van korte duur.
Goedemorgen dames, Hier weer een teken van leven van ons, de beeb leek gisteravond terug van weggeweest en ook vannacht en vanmorgen alweer aanwezig, dat stelt wel gerrust. Ik snap ook wel dat de beeb minder ruimte heeft maar dat het van de ene op de andere dag stopt maakte me zo ongerust. Gelukkig hier dus weer een teken van leven. FunnyMe, heel veel succes en hopelijk verloopt de bevalling voorspoedig, gek hoor dat je al ongeveer een datum weet waarop je mama en papa gaat worden. MamaMeike: Ik hoop dat ze je willen helpen, want dit schiet ook niet op.. Charissa: Hoe is het met jou meis?
goedemorgen @funnyme lijkt me ook een gek idee te weten wat julie morgen met z'n 2e vertrekken en later met z'n 4 tjes weer thuis komen. hoe voel je je nu rommelt het nog steeds zo erg? @mamameike meis hoe is het nu wat zeiden ze in het zh? @moppiepoppie jij ben toch ook een hele slanke den geloof ik. hier een rot nacht gehad veel last van maagzuur. heb zelfs zitten geslapen hihi. ik ging ff rechter op liggen toen zakte het wel wat maar ben inslaap gevallen is niet prettig wakker orden dan hoor. nu lekker croissantjes in de oven staan. straks ff naar me ouders en vanmiddag vistie blee geen zin in heb nog zoveel te doen hier maar ja. morgen is manlief ook vrij dus kunnen we samen nog het een en ander doen. ik ga nu ff lekker eten tot later meiden fijne zondag.
heb om 9.00 gebeld, moet over een uurtje ongeveer weer bellen want alle verloskamers lagen vol, dus een onderzoek doen ging lastig, als er echt haast bij was....maar dat is het ook niet. Ga zo naar mijn ouders, dan ben ik in elk geval vast in de buurt van het ziekenhuis en is de kleine meid vast ergens anders funny als ik je niet weer "spreek"heel veel succes morgen! hoop dat je snel twee prachtige meiden in je armen hebt