dan kies jij ook net weer die overheerlijke repen! HEERLIJK! ik ga er vandoor, ga even de stad in en proberen een reisje te boeken: of een romantisch weekendje naar Parijs of gewoon een heerlijke herfstvakantie naar het buitenland. Jullie horen van mij. fijne dag allemaal !
ohh lekker ik wil ook op vakantie mja dan moet ik toch even wachten hihi september pas weer en dan nog op kosten van mn schoonouders ook 8) lang leve 30 jaar huwelijk
Goedemorgen allemaal! Ik las iets over striae...ik heb het van mijn enkels tot aan mijn armen...schaam me er heel erg voor. Ben er voor naar de dokter geweest en bij mij komt het van jaren medicijnen gebruik tegen mijn astma.. Die hebben bepaalde stoffen die de huid doen uitrekken...
ja meiden ik ga dr ook weer ff vandoor pandabeer suc6 eh! alle meiden trouwens haha kga ff badjasje kopen ga morgen lekker beautydagje doen met mn vriendinn groetjesss
@ Sannehai, Bij de Action zijn deze week hele mooie badjassen in de aanbieding geloof 7.95... alle kleuren en stoffen.
Ik heb geen straie. Mn man wel Op zn lovehandles Maar dan wel witte, geen rooie gelukkig. Ik hoop ook echt dat ik geen straie krijg tijdens de zwangerschap. Vind dat zo jammer als een vrouw een mooie buik heeft, maar dat er van die donkerrode bliksemschichten overheen zitten. Kan je niks aan doen natuurlijk.
ff kan nie wachten tot ik kan testen echt waar hoelang doen jullie al mee hoeveel rondes? dit is voor mij de 2e serieuze groetjes naatje
Mijn man heeft bruine Maar ik denk dat ik het zowiezo ga krijgen, maar ja... Je kan er niks aan doen he
ik weet wel dat er cremes zijn die er tegen zouden helpen maar of dat waar is @ panda: dat is echt al lang ja nouja ik probeer al vanaf me 19e zo ongeveer maar nu pas echt serieus begonnen.
Ik ga sowieso mn buik smeren en masseren om te huid zoveel mogelijk soepel te houden. Of het echt helpt weet ik niet, maar dan heb ik er iig alles aan gedaan om straie te voorkomen. Ik zit in de 4e ronde inmiddels.
heb ff snel gekeken dit is een van de cremes: http://www.beautynieuws.nl/nieuws/713/Voorkom-striae-door-smeren-met-anti-striae-creme
Effe iets anders... Verlies nu wit vloeistof uit mijn tepels, het druppelt er gewoon uit... Spierwit, dus niet doorzichtig... Hebben meerdere dit gehad na het stoppen van de pil?
ik niet maar ik heb toen wel erge buikkrampen gehad de eerste weken. @ panda: ik weet het jammer genoeg ben ik te laat voor mijn straie lang leve de groei van borsten. als ik daar tegen iets wil doen nog moet ik operatie ondergaan.
Sammie ik kan je niet helpen.. Dames, ik ga er even vandoor.. Mijn vader komt even langs.. Tot vanmiddag!