baby beweegt veel zo vroeg

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door doron, 12 aug 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. doron

    doron Actief lid

    11 aug 2008
    100
    0
    0
    Trainings actrice
    Goes
    Meiden ik heb even een vraagje, ik ben pas 18 wken zwanger en ik voel de baby al flink bewegen ik kan het bijna met met mijn eigenhand voelen zo hard is het . ik hoor van iedereen om me heen dat dit wel erg vroeg is. Heeft iemand hier misschien een idee wat het kan zijn. Ik weet 100 procent zeker dat het de kleine is maar ik maak me een klein beetje zorgen, ik voel het iedere dag als ik even rustig ga zitten (ik werk heel veel en doe best zwaar fysiek werk) dan komt ie in beweging. Is dit niet een beetje vreemd?



    [​IMG]
     
  2. Moontje80

    Moontje80 Lid

    26 mei 2008
    91
    0
    0
    Ik ben ook 18 weken zwanger en voel die kleine ook al aardig schoppen moet ik zeggen! Begon ook te twijfelen of het de baby was, maar me darmen kunnen het niet zijn.
    Geniet ervan, heerlijk dat je de kleine al kan voelen.

    groetjes monique
     
  3. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Hoi Doron,

    ik zou me niet druk maken hoor. Ook ik voel de kleine vanaf week 18 dagelijks bewegen en het is vanaf die tijd ook te zien en te voelen aan de buitenkant...
    Bij mij komt het omdat ik een klein buikje heb en altijd al erg slank was op m'n buik. Daarbij is de kleine gewoon veel aan het bewegen: aartje naar haar vaartje, zullen we maar zeggen: mijn man kan ook nooit stilzitten.
    Het is vroeg, maar het kan wel. En dat je de kleine voelt als jij stil gaat zitten, is wel logisch: enerzijds speelt dan mee dat jij in de rust komt en doordat je niet meer afgeleid wordt door allerlei dingen, dan pas je bewust wordt van de bewegingen, anderzijds wordt de baby door het bewegen vaak in slaap gewiegd.

    Zolang je niet vaker dan een paar keer per uur (en dan een paar uur achter elkaar) harde, pijnlijke buiken hebt, (dan trekt je baarmoeder samen als bij een wee: dat is op zich tijdens de hele zwangerschap een normaal verschijnsel, behalve als het dus vaak achter elkaar komt en pijnlijk is), hoef je je nergens druk om te maken...
     
  4. ladyrabbit

    ladyrabbit Bekend lid

    13 apr 2008
    704
    1
    0
    Begeleider psychiatrie
    Noord-Limburg
    Ik voelde de kleine al vanaf 15 weken en de placenta ligt nog aan de voorkant ook, een echte druktemaakster! Rond de 18 weken ging het bij mij ook al heel hard, bij 20 weken kon mijn man het zelfs al goed voelen! En nog steeds is het een enorm woelwatertje! Geniet er maar lekker van, mooi hoor!
     
  5. bleu

    bleu Actief lid

    2 apr 2008
    455
    0
    0
    Heerlijk toch !
    Ik zou zeggen geniet ervan..
     
  6. Foxter

    Foxter Niet meer actief

    Ik voelde de kleine vanaf 14 weken, en ja, dit is mijn eerste :) Vanaf 18 weken elke dag wel, en sinds een paar dagen voelt mijn man hem ook aan de buitenkant.
    Dus ik denk dat het normaal is :)
     
  7. Mikki77

    Mikki77 VIP lid

    17 nov 2007
    5.698
    0
    36
    Noord-Holland
    Ik ben nu 16 weken en heb hem/haar gisteren de hele dag gevoeld, van 's ochtends tot 's avonds. Prachtig toch :D
    Ik vind het altijd een beetje raar dat mensen dan gaan zeggen 'dat dat wel vroeg is'. Net als dat ze zeggen dat 'je wel al heel dik bent zo vroeg in de zwangerschap'. Net alsof er iets aan je mankeert of zo. Ik word daar altijd best wel onzeker van, dat soort opmerkingen.
    Volgens mij is het juist goed om je beebje zo vaak te voelen, dat geeft je toch telkens de bevestiging dat hij/zij leeft en dat alles goed gaat met 'm, ja toch?
     
  8. doron

    doron Actief lid

    11 aug 2008
    100
    0
    0
    Trainings actrice
    Goes
    dank je meiden dat lucht een beetje po :D
     
  9. novmama

    novmama Fanatiek lid

    6 mei 2008
    1.801
    0
    0
    gelderland
    Die kleine van mij ligt ook amper stil :) .. En met 18 weken reageerde hij/zij al heel goed op mijn hand en schopte ie er tegen aan :D ..

    Geniet er lekker van
     
  10. Makkie

    Makkie Niet meer actief

    Hier ook met 18 weken voelbaar aan de buitenkant hoor! Papa kon het voelen nog voor de 18 weken, dus het kan zo vroeg hoor! Geniet er maar lekker van!
     
  11. Dora2003

    Dora2003 Lid

    13 feb 2008
    64
    0
    0
    Maak je geen zorgen!
    Juist fijn dat je hem/haar al zo vroeg voelt.
    Bij mijn eerste kindje voelde ik pas wat met 23 weken (placenta aan de voorkant) en nu al vanaf 15 weken.

    Geniet ervan!

    Gr. Dora
     
  12. Magdalena6

    Magdalena6 Fanatiek lid

    5 mrt 2008
    1.492
    0
    0
    dat kan best hoor ! ik voelde de kleine ook al schoppen rond de 18 de week.. ! meid geniet ervan .. het bewegen wordt met de weken beter voelbaar.. !
    weet niet of je de placenta voor of achter de baarmoeder hebt zitten , als het achter de baarmoeder zit , kan je het nu al voelen en als het er voor ligt , zo'n rond de 20 ste week..
     
  13. Vlerkje

    Vlerkje Actief lid

    14 jun 2008
    419
    0
    0
    Receptioniste/Studente
    Ik voel de kleine al vanaf 10/11 weken zwangerschap, aan de buitenkant voelen doe ik het al vanaf 14/15 weken en mijn vriend voelt het sinds mijn 17de zwangerschapsweek. Alleen maar mooi toch :)
     
  14. Lara80

    Lara80 Actief lid

    20 sep 2007
    114
    1
    0
    Utrecht
    Gewoon lekker van genieten meid! Je hebt gewoon een klein druktemakertje in je buik; wel zo geruststellend als je hem vaak voelt ;)
     
  15. sem ilse

    sem ilse Lid

    17 mrt 2008
    37
    0
    0
    Ik voel de baby al vanaf 16 weken elke dag en het word steeds erger en leuker. Mijn vriend kon het vanaf 17 week ook voelen. En het is ook nog onze eerste kindje.

    Gr.Anne
     

Deel Deze Pagina