Zwangere dames van het PCO - clubje.

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by Milla, Nov 6, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Makkie

    Makkie Niet meer actief

    Jaaa gevonden :)

    Syb, goed nieuws dat de gyn zo tevreden was. Wel jammer dat het allemaal weer niet zo soepel moet gaan en dat je verkeerd bent voorgelicht. Hopelijk slaap je beter met die pilletjes.

    Lot, hoe is het met de pijn rondom je navel?

    Krisstel, hier ook geen duidelijk gevoel van geslacht. We zien het wel! Het lijkt nu wel of het niet lang meer gaat duren bij je. Heel veel succes en sterkte met de voorween!

    Milla, wat balen van je mannetje en je ei! Hopelijk knapt hij snel weer op... wat een pech zo voor de vakantie zeg...

    Mariska, heerlijk meisje en supergave kamer!

    Sas, balen van jullie reisje....

    Meisje, goed aan de klus nog maar een keer!

    Cira, succes met de eerste dag zonder je man! Gaat helemaal goed komen natuurlijk! Wat goed dat hij zo goed slaapt zeg... hoop ook dat dat zo blijft voor jullie!

    Hier nog lekker een weekje vrij. Straks naar het KDV, ideetjes opdoen voor geboortekaartjes en naar de Prenatal voor de babydoos op te halen. Leuke dag dus! De kleine is de laatste dagen echt ontzettend druk! Hele dag door! Heerlijk! Vooral met slapen om mijn linkerzij, dan is het echt party in mijn buik! Nu ook, zie steeds mijn buik bewegen en bobbels verschijnen! Wat een verschil met de kracht ineens dan een week geleden.... geniet er zo van! Mannetje heeft ook al een paar keer een flinke trap tegen zijn wang/oor gehad! hahahahaha
     
  2. Krisstel

    Krisstel Niet meer actief

    @Makkie, leuk hé...hier bewoog mijn buik ook alle kanten op na de 25 weken..zo grappig!
    De blije doos is echt leuk, veel plezier vandaag.

    @Taliaa, jaaa en daarna ben jij of Monique aan de beurt :D
     
  3. Thamara00

    Thamara00 Fanatiek lid

    Sep 30, 2007
    1,171
    0
    0
    Thuis moeder
    Gelderland
    @ Milla wat balen zeg.
    Hopelijk voelt je man zich snel weer beter.

    @ Mariska wat heb je een mooie meid :)

    @ Pooh je lees dit niet meer (mss vanuit je vakantie)
    Heel veel plezier.

    @ Makkie leuk dat getrappel he, ik kan niet wachten dat ik het ook eindelijk weer mag voelen.

    @ All hier al gelukkig paar dagen geen bloed meer gezien.
    Misselijk is gelukkig ook minder, maar moet er dan wel aan denken dat ik om de 1,5 a 2 uur iets eet (anders word ik toch nog misselijk)
    Nog 3 nachten en dan eindelijk weer beebje kijken, heb er al heel erg veel zin in.

    Fijne dag allemaal.
    Liefs Thamara
     
  4. lot23

    lot23 VIP lid

    Aug 13, 2006
    6,130
    0
    0
    gelderland
    Zo dat was een zoektocht kwam erachter waar het heen was door sas haar gesloten topic.

    Milla al nieuws van je man?

    Meisje wat een super ei staat vast en zeker op springen!

    Krisstel de voorweeen mogen weleens doorzetten of niet succes!

    Makkie heb die pijn alleen zaterdagavond gehad en daarna niet meer gelukkig. Geniet van je lekkere dagje.

    Thamara gelukkig geen bloed meer en dan maar goed je eten verdelen als dat helpt.

    Sybje dat is wel slecht dat je eigenlijk de verkeerde uitslag heb gehad. Wel fijn dat de gyn tevreden was.
     
  5. Sas7

    Sas7 Fanatiek lid

    May 23, 2007
    2,092
    0
    0
    pfff gelukig het topic weer gevonden. Ik begon al helemaal aan mezelf te twijfelen. Ik was al weer bang dat ik iets heel briljants gedaan had. Op mn werk verdwijnen ook wel eens hele programma's omdat ik zo handig ben. Ik had net wat gepost en kon daarna het topic niet meer vinden. Afijn dat is nu opgelost.
    @Lot ik heb die pijn rond mn navel ook wel vaak gehad in mn zwangerschap. Het ging vanzelf weer over. Het zal wel met oprekken te maken hebben.
    @taliaa je vroeg me laatst hoe het nu gaat met de bi. Nou daar had ik na mn kraambed geen last meer van. Ik heb nu zo af en toe nog een knal als ik me omdraai in bed. Dat was de laatste weken van de zwangerschap ook zo. Toen was de pijn al heel erg minder omdat de baby ingedaald was, waardoor de druk anders was. Ik kan nu weer lekker goed wandelen. Dus goed naar je lichaam luisteren dan is snel over na de bevalling.
    Hoe gaat het met de nieuwe mama's al helemaal gewend aan de kleine.
     
  6. Milla

    Milla Niet meer actief

    Hoi,

    Even kort..
    Mijn mannetje moet vanmiddag met spoed geopereerd worden.
    Het was toch zijn blinde darm die ontstoken is, dus die gaan ze zo meteen verwijderen.

    Omdat hij vanmorgen nog op de uitslagen moest wachten ben zelf ik nog naar het andere ziekenhuis geweest voor de fm.
    (Mijn man ligt in Venlo en ik ben onder behandeling in Veldhoven, 50- 60 km bij elkaar vandaan, dat is wel lastig)

    Ik had nu rechts een follikel die 17mm was (dus maar 1mm per dag gegroeid) en links een follikel van 13 mm.
    Ik mag het zetten van Pregnyl tot woensdag uitstellen, zo laat mogelijk, zodat er misschien toch een kans is op bevruchting.
    Als alles goed gaat mag mijn man woensdag naar huis, en hij wil persé vrijdag op vakantie, dus we zien wel, of er iets van klussen terecht komt, denk ik niet, maar we zien wel.. anders zijn er misschien nog andere manieren ;) Al is de antibiotica ook niet bevorderend voor het zaad.
    Het belangrijkste is nu dat hij snel van de pijn af is en beter wordt, daarna zien we wel verder!
     
  7. meisje0123

    meisje0123 Fanatiek lid

    Aug 24, 2007
    3,343
    0
    0
    Noord Brabant
    Jee Milla, wat een gedoe zeg!
    Nu maar hopen dat hij op tijd herstelt en deze ronde niet verloren gaat!
    En anders (tja, hoe wanhopig kun je zijn...) kan hij misschien zelf zaad in een potje doen, en kun jij het met een spuitje bij jezelf insemineren?
    Tja, komt wel heel wanhopig over he, maar goed een kans verloren laten gaan is ook zo zonde!
    Nou, hou je taai allebei en houd ons op de hoogte!
     
  8. meisje0123

    meisje0123 Fanatiek lid

    Aug 24, 2007
    3,343
    0
    0
    Noord Brabant
    Hey dames,
    Even ter info: ik lees net in het PCO-topic dat Kim1984 (nu ruim 7 weken zwanger) te horen heeft gekregen dat ze zwanger is van een tweeling!
    X
     
  9. Milla

    Milla Niet meer actief

    Nou ik weet niet eens of dat zo wanhopig is..
    Het is niet de voorkeur, en verre van een romantisch ontstaan, maar ik ga het zeker overwegen.. Is toch zonde als we sowieso geen kans meer zouden hebben deze cyclus. Er zijn trouwens zoveel vrouwen/stellen die via zaaddonor deze manier bezig zijn. Dus het is mogelijk! ;)
     
  10. Milla

    Milla Niet meer actief

    @ Meisje, veel klusplezier vandaag!
     
  11. 1ekindje

    1ekindje Bekend lid

    Jun 4, 2006
    506
    0
    0
    milla dat is balen van jouw man. maar probeer deze periode nog met succes af te sluiten ook al is het dan niet romantisch, dan moet dat maar volgende maand weer goed gemaakt worden.
     
  12. Linda

    Linda VIP lid

    Sep 24, 2006
    7,819
    0
    36
    Gelderland
    jeetje wat een verhalen hier, milla ik wil je even heel erg veel sterkte wensen, alles komt echt tegelijk niet!
     
  13. Makkie

    Makkie Niet meer actief

    Wauw, wat cool voor Kim en haar mannetje, een tweeling! :)
    Volgens mij van ons groepje de eerste pco tweeling! Van harte Kim!

    Milla, tja zelfinseminatie kan prima, maar dan moet je man ook wel zin hebben of het zelf te doen.... kan me voorstellen dat je daar ook niet echt zin in hebt of dat het pijn doet na een blindedarm operatie! Maar dat kan hij zelf het beste oordelen natuurlijk :) Hoop voor je dat het geen verloren ronde is! Veel succes en beterschap voor hem!

    Sas, fijn dat het zo goed gaat met de BI! En dat je lekker kunt wandelen zonder (al te veel) pijn. Het wordt weer lekker weer (zeggen ze tenminste) dus dan kun je er lekker op uit!

    Thamara, nog een paar nachtjes en dan zie je jullie beeb weer! Alweer bijna 11 wekeb zeg... wat gaat dat snel! Dan zal het ook vast snel gaan dat je dat heerlijke getrappel weer kunt voelen! Wanneer voelde je je zoontje tijdens de zwangerschap?

    Taliaa of Monique, na Krisstel is een van jullie aan de beurt! Spannend hoor! (wat is het allemaal snel gegaan he? pffffff niet normaal toch!)

    Hier vanmiddag geboortekaartjes ideen opgedaan, maar ben er niet echt kapot van... wordt nog een hele klus. Anders gaan we ze zelf maar ontwerpen, alleen is dat echt ontzettend duur zeg! De doos van de Prenatal is super leuk! Mijn vriend stond er van te kijken: krijg je dat allemaal voor niets!? Hahaha hij vond het geweldig.
     
  14. lot23

    lot23 VIP lid

    Aug 13, 2006
    6,130
    0
    0
    gelderland
    Milla hopelijk is de operatie voor je man een beetje meegevallen en is hij snel van de pijn af, hopelijk houd je ei even rekening met jullie :)

    Kletst kim hier niet mee eigelijk, leuk een tweeling gefeliciteerd!

    Thamara nog een paar nachtjes en dan weer naar de kleine kijken.

    Linda hoe is het met jouw?
     
  15. mariska1982

    mariska1982 Fanatiek lid

    Mar 10, 2007
    1,015
    0
    0
    arbeidster
    west-vlaanderen
    Bloemetje@ Van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochtertje...

    Deze morgen naar de huisarts geweest en alles was in orde met ons meisje... Ze woog 2kg 695 deze morgen en meet 48 cm ( bij de geboorte 49cm? blijkbaar zullen ze iets te ruim gemeten hebben ;) )
    Ze hoorde geen ruisje meer aan haar hartje, normaal moesten we aan 3 maanden voor een echo gaan maar de dokter wou dat we sneller gingen. Ze wil 100% zeker zijn dat de bloedvaten toegegroeit zijn, dus mogen we vrijdagavond om 18u30 voor zo'n echo gaan...
    Vandaag weer eens gaan shoppen voor ons meisje, kan het niet laten om kleertjes en speelgoed te kopen... Bij de oma en opa is het juist hetzelfde :) tzal een verwend nestje worden hoor ;)
    Ons meisje slaapt nog niet door, we hebben het vorige week vrijdag een geprobeerd en ze slaapt door tot 5uur ipv 4 uur. Maar de dokter heeft graag dat we haar nog steeds wakker maken om een voeding s'nachts totdat ze 3 kg weegt en dan nog eens proberen. We geven voorlopig nu 7 flesjes van 75ml en we mogen opbouwen naar 7 van 90ml...
     
  16. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    Feb 12, 2007
    9,547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    @milla, wat een reken werkje zo he...erg naar voor je man zo'n blinedarm ontsteking..brrr

    "all, geen bloed meer gezien. Wel veel last van mn liezen als ik lang zit (auto, vliegen etc). Hou me verder vrij rustig.
    Groetjes uit Zweden!

    (ps, moest wel effe zoeken om jullie te vinden hoor, ben je zomaar lid van "de club"hihi!)
     
  17. Makkie

    Makkie Niet meer actief

    Mariska, wat heerlijk dat de ha geen ruisje meer hoorde! Wat fijn! En ook top dat jullie eerder voor een echo mogen komen. Goed bezig :thumup: . En lekker hoor dat kopen en verwennen voor jullie meisje! Weet zeker dat ik dat ook ga doen en ben bang dat ook de opa's en oma's heeeeel veel zullen gaan kopen. Geniet er maar lekker van!
     
  18. lot23

    lot23 VIP lid

    Aug 13, 2006
    6,130
    0
    0
    gelderland
    Mariska wat fijn dat het ruisje niet meer te horen was, geniet van je meisje!

    Pooh gelukkig geen bloed meer doe rustig aan daar en probeer te genieten!
     
  19. Sas7

    Sas7 Fanatiek lid

    May 23, 2007
    2,092
    0
    0
    tip voor als je echt super leuke kleertjes wilt kopen, dan moet je eens een lief winkel binnen lopen. Dit is heeeeeeel slecht voor je portemonee, maar super leuke kleertjes en super kwaliteit. Gelukkig krijg ik binnen kort me kortingspas.
     
  20. DebJes

    DebJes Fanatiek lid

    Jul 19, 2008
    3,421
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Scheveningen
    Mariska super dat er geen ruisje meer was te horen!

    Sas heb lief ook een site? Zou niet weten waar die hier in Den haag moet zitten.

    Hier net Jesse lekker in tummie tube gedaan en dan over uurtje zijn laatste voeding en dan lekker slapen!
     

Share This Page