Hoi, ik ben nu 6 weken zwanger, en mag me totntoe bij de gelukkigen prijzen die nog niet misselijk zijn! Van mij hoeft het enerzijds er echt niet bij te komen, maar anderzijds denk ik: zou het nu toch niet stilaan tijd worden voor dat symptoom? Het enige waar ik sinds een paar dagen 's morgens wel bijna van moet kokhalzen, is van de geur van paté die ik op de boterham van mijn vriend zat te smeren. Ik leef heel erg mee met de meiden die nu wel supermisselijk zijn, die zouden waarschijnlijk liever in mijn schoenen staan, maar ben toch benieuwd om te horen of er een bepaalde "termijn" op staat waarbij het niet meer te vermijden is, hihi! Kwestie van voorbereid ten strijde te trekken!
pfff ben al ruim een week misselijk en aan de zetpillen om eten en drinken binnen te houden, dus misschien heb je gewoon mazzel en ontkom je eraan!
hey, ik heb nu 3 kindjes en druk bezig voor nr 4.. hihi ik ben alleen bij mn zoontje misselijk geweest en bij mn meisjes helemaal NIX te bekennen qua misselijkheid... dus alles kan liefs X C.
Hoi, zo te zien kan het dus nog alle kanten op. Lijkt me wel vreselijk als je al vanaf het begin zo ziek bent dat je al aan de zetpillen moet, ocharme! We zullen dus idd maar hopen dat ik ervan gespaard blijf, want heb een echte hekel aan dat rotgevoel van misselijk zijn en overgeven, brrrr! Lijkt me trouwens dan ook niet optimaal om mee te gaan werken Ik zou het liefst nog een tijdje willen stilhouden, maar dat lijkt me niet zo evident als je midden in een vergadering naar het toilet moet rennen! Groetjes, Sunnyke
Ik ben nu misselijk sinds een 2 dagen, alles blijft er nog in, maar met moeite..... Verder ben ik erg moe. Hebben jullie daar ook last van?
Hoi hoi, Ik ben ook erg veel misselijk, en niet alleen s'ochtends maar gewoon de gehele dag door. Moet veel plassen en ben erg moe. Maar hoort er allemaal bij. En de een heeft er wel last van en de ander niet. Maar ik zou er niet op gaan zitten "wachten' hoor de misselijkheid. Misschien ben je een van de gelukkige die er geen last van heeft. Liefs Jes
Ik ben nu 9 weken en heb tot nog toe nog nergens last van, wat betreft misselijkheid dan. Wel merk ik dat ik bijvoorbeeld de geur en smaak van koffie minder kan verdragen, het ruikt niet lekker en het smaakt me gewoon niet.... dus lekker aan de thee
Klopt maar heb het er op gegooid dat ik buikgriep heb, maar de vraag is hoelang ik dat vol kan houden....
Ik ben nu 7 weken en nu begint de misselijkheid te komen. Bij mijn eerste zwangerschap begon het ook rond die tijd en hield het aan tot aan de 16de week! Hopelijk ben ik er nu wat sneller vanaf want het is echt geen pretje kan ik je vertellen dus wees maar blij dat je nergens last van hebt en hopelijk voor jou blijft dat ook zo! Liefs Millie
Een kwart van de vrouwen is nooit misselijk! Sunnyke misschien hoor jij tot de gelukkigen die er geen last van gaat krijgen. Dat is weer mooi meegenomen toch?
Teruggerekend begon bij mij de misselijkheid bij 4,5 week. Dacht toen dat ik al een week verder was, omdat ik een ovulatietest gehdaan had en twee weken later een positieve zwangerschapstest. De misselijkheid bouwde die week langzaam op. En met 5,5 week was ik opeens echt kotsmisselijk, dat ik echt niets meer kon, alleen liggen. Tot 11,5 week, toen werd het wat dragelijker. Nu, met 18 weken, gaat het redelijk, maar nog steeds niet de oude. Meestal is de misselijkheid op zijn top met 9-10 weken, dus als je dan nog niet misselijk bent, zal het waarschijnlijk ook niet meer komen. Hoop het echt voor je, want ik vond het echt verschrikkelijk!
Vraag aan de zwangeren: Kun je al misselijk zijn voordat je weet dat je zwanger bent? Ik zit nu ongeveer een dag of 5 voor mijn NOD en was vorige week (woensdag) al een nachtje misselijk dat ik heb staan overgeven, overdag ook een zware maag, daarna 2 dagen geen last van gehad, sinds zaterdag wel weer dat ik snachts uit bed moet van de misselijkheid en moet overgeven, zo ook overdag erge misselijkheid maar het eten kan ik wel binnenhouden. Vandaag weer in mindere mate. Last van mijn darmen heb ik niet..dus een buikgriep lijkt me uitgesloten, en misselijk ben ik ook NOOIT dus vandaar deze vraag...
Hey Ellen, Ik ben ook erg nieuwsgierig, ik ben namelijk al ander halve week misselijk, ondertussen wel na een cyclus van 80 dagen maar een klein beetje ongi geweest 2.5 dag. ben dus maar opnieuw gaan tellen, maar misschien toch...?
Ja echt heel irritant he die onzekerheid...anders moet je gewoon even een testje doen als je het niet vertrouwd... Ik wacht rustig af, naja rustig...probeer hier zoveel mogelijk weg te blijven, al die symptomen, het lijkt of ik ze allemaal heb, maar ik hou mezelf gewoon voor dat ik ongesteld wordt dit weekend.
Hier ook iemand die helemaal nergens (meer) last van heeft.....behalve stemmingswisselingen (arme vriend )
Hier vanaf vandaag verschikkelijk misselijk. Heb al 2x over moeten geven, zelfs mijn kopje thee kwam eruit.
nou, ben nu precies 19 weken maar ik ben ook totaal niet misselijk geweest! er waren wel een paar dingen waarvan ik echt moest kokhalzen, bepaalde geuren, kan ze al niet eens meer herinneren want ik kan nu echt alles verdragen... ooh ik weet het alweer! ik had het alleen 'sochtends bij het tandenpoetsen, iets waar ik niet goed tegen kon hahaha echt een beetje vreemd maar het was echt waar! nu is het echter geen probleem meer.. (het is natuurlijk niet zo dat ik tijdens die dagen geen tanden heb gepoetst hoor! gewoon kokhalzend door gegaan hahahaha, niet dat mensen rare ideeen van me krijgen)