Op welke leeftijd doen jullie de box weer uit de kamer? Xavièr zit er nog regelmatig in hoor, omdat het erg makkelijk is (anders trekt hij alles overhoop in de woonkamer, ook als ik even niet oplet). Maar vroeg het me af. Liefs, Kiss
Hier staat hij ook nog steeds hoor. Jørre vind het er leuk in en zo heeft hij even de rust van zn zus
Hier staat hij ook nog.. Het is gewoon makkelijk als ik even naar het toilet wil/ naar boven ga, of gewoon mijn handen vrij wil. C zit elke dag dus nog een paar keer 10 minuten in de box. En dat vind hij ook prima.
Wij laten hem voorlopig ook nog staan. Lisa zit er elke dag nog wel een paar keer (kort) in. Ze vindt het niet altijd even leuk maar soms is het wel even makkelijk.
wij laten hem ook nog ff staan. Tis het afsluit moment van de dag: nog ff daarin spelen en dan naar bedje toe. Ze vindt het prima zo..... twinny
Hier staat de box ook nog, Ana-Lucia zit er elke ochtend heel even in terwijl ik stofzuig. Ze vindt het prima zo. Is ook handig als ik alleen thuis ben en bvb boodschappen uit de auto moet halen.
Hier ging de box net voor Kyra een jaar werd, we gerbuikte hem alleen nog als opslagplaats voor speelgoed.
Hier ging 'ie met 15 maanden weg,mijn zoontje wilde er zelf niet meer in. Ennuh het werd steeds meer een vergaarbak van troep.... bevalt dus prima.
Wij hebben de box ook nog staan. Ik vind het makkelijk voor als ik even wil stofzuigen of de was uit de wasmachine wil halen o.i.d.
OOk hier staat de box nog gewoon! Ze zit er bijna elke dag wel een half uurtje in, als ze uit bed komt, krijgt ze hier wat drinken en een koekje... Bevalt reuze goed! En idd, om boven te stofzuigen is het ideaal!
Een week voordat ze 1 werd heb ik hem weggehaald. Als ik even naar de wc moet o.i.d. zet ik haar in de kinderstoel, die staat bij de deur dus net zo makkelijk.
Hier is hij weg sinds Sverre 9 maanden is. Hij wilde er echt niet meer in toen hij eenmaal kon kruipen. Ook oefenen met optrekken etc deed hij helemaal niet in de box. Dus weg ermee. Geen moment gemist ook eigenlijk, Sverre lag altijd al veel op de grond.
Hier toen Joris 11 maanden was, dacht ik! Joris zat er echt maar heel zelden in en vond het ook nog niet eens leuk, dus de keuze was snel gemaakt!