met welke vaste voeding beginnen?

Discussie in 'Voeding' gestart door Krokus, 5 sep 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. zonnetje08

    zonnetje08 Actief lid

    1 aug 2008
    159
    0
    0
    graag gedaan hoor, dat is de P met dat soort dingen, bij het ene kindje werkt iets perfect en bij een ander kindje totaal niet. Succes met je kleine.
     
  2. roses

    roses Fanatiek lid

    12 jun 2006
    1.946
    1
    38
    Kindicol is voor de ontlasting en cinababy is voor krampjes. Zijn 2 verschillende producten ;)
     
  3. deepfreeze

    deepfreeze VIP lid

    29 nov 2007
    11.895
    42
    48
    Van een bordje. Hij was vooral erg nieuwsgierig naar ons eten, zo met een lepel/vork. Dat wilde hij ook wel. Het was gewoon een klein beetje in het begin, maar het ging er al snel goed in..
    Toen hij met 5,5 maand voor het eerst wortel kreeg kon hij gelijk goed eten..
     
  4. jenteke

    jenteke Lid

    12 sep 2008
    11
    0
    0
    Grafisch medewerker
    Leeuwarden
    Ik ben even in dit onderwerp gedoken, omdat onze Lotte bijna toe is aan een hapje en ik niet zo goed weet hoe ik dit moet doen. Ik heb de lijst met wat ik wel mag nu opgeschreven maar hoe moet ik dit nu klaar maken. Groente koken en met de staafmixer? Enmet een theelepeltje geven?
    Het klinkt misschien wat dom, maar ik ben er gewoon een beetje nerveus van en stel het al dagen uit. haha. Misschien ga ik het vanavond wel proberen.
     
  5. Liza84

    Liza84 Actief lid

    19 aug 2007
    101
    0
    0
    Student
    Joh, gewoon wortel goed koken en dan inderdaad pureren met staafmixer oid.

    Ik had in zo'n blije doos een bakje met plastic lepetje. Dit gebruik ik bij het geven van een hapje. Een theelepeltje lijkt me zo hard... Kijk maar eens bij prenatal of hema..

    Succes, joh! Gewoon doen! Leuk en spannend voor jullie allebei:)!
     
  6. Krokus

    Krokus Fanatiek lid

    5 okt 2007
    3.080
    0
    0
    Grubbenvorst
    ik zou het niet met een theelepeltje geven, in de winkel, zelfs supermarkten zijn er plastic zachte lepeltjes te koop, ik heb zelf die van difrax. en inderdaad fruit en groente eerst koken, dan prakt wat beter
     

Deel Deze Pagina