Alwin is nu 9 maanden geweest en kan (al een hele tijd) goed zitten. Morgen willen we voor het eerst met hem een eindje fietsen, maar hoe lang kan het de eerste keer?
ik ging het eerste stukje met Teun een half uurtje... het hobbelt toch flink en ze "moeten" alle spiertjes aanspannen voor goed te blijven zitten. na het half uurtje waren we bij me ouders en op de terug weg ging hij in de fietskar...maar je kan ook evt een uurtje rust in plannen lekker op d egrond of ergens ff slapen en dan weer fietsen wel een jas aan trekken hoor...ze zitten stil.... veel fiets plezier
ik heb me daar eigenlijk helemaal niet druk over gemaakt. Oké de eerste keer was een blokkie om, omdat ik toen nog geen windscherm had. maar verder heb ik gewoon zo lang gefietst met dr totdat ik eht zelf zat was..