Amon, Je werd al gemist. Ik keek net nog of je nog online was geweest. Hii je laatste berichtje was namenlijk1 september. Hoe is het met je meis
Zo, ik moet 30 blz bijlezen! Ben effe een weekendje weg! Maar alles gaat nog goed hier, ga morgen wel bijlezen...
didi veel sterkte ! survivor en mop veel succes met de echo ! hier is moet een matrasje minstens 9-10cm dik zijn
hallo dames ik heb net de echo gehad en daarin was een zwart vlekje te zien maar er zat niks meer in en daarna heb ik de miskram gehad en ben 4 stolsels verloren .
bedankt en jij heel veel plezier morgen ! zal voor je duimen. ik heb het ook gezien het vruchtje het is echt heel mooi ingepakt in een zakje wa songeveer 2 cm groot was heel moeilijk om dat te zien
Heel veel sterkte voor de meiden, die slecht nieuws gekregen hebben. Een dikke knuffel voor allebei! Heb mijn strijd om te kinderwagen verloren Vond mijn bod nogal hoog van 85 euro, maar de vrager wil er minstens 150 euro voor. En dat snap ik best, tis ook een mooie wagen. Maar dan kan ik net zo goed een nieuwe kopen . Naah jah genoeg nog te vinden op MP Ik ben vandaag de hele dag weg, moet even bloed prikken (nogal van vorige week ), en dan vertoef ik gezellig bij mijn zus vandaag. lieve groet voor iedereeen!
Didi en survivor neeeeeee, wat vreselijk allemaal, heel veel sterkte! Vanavond mag ik voor het eerst een kijkje nemen, de termijn echo, na al die verhalen ben ik toch wat bangig...
Ach Survivor, wat vreselijk.... Ik kan met voorstellen dat het ontzettend moeilijk is om naar het vruchtje te kijken. Heel veel sterkte
Didi en Survivor, wat erg zeg sterkte en een dikke knuffel! Tjonge wat ben ik onzeker, heb ook niet het idee dat mijn buik groeit, terwijl dit mijn 5e zwangerschap is, 3e kindje, dan zou het allemaal wat sneller moeten groeien. Mijn schoonzusje die der 1e kindje verwacht is 1 week verder en heeft zelfs een dikkere buik. Heb daarom gister een angelsound gekocht, dus hoop dat ie vandaag snel bezorgd wordt en ik een hartje vind! Meiden met een echo vandaag, veel succes! Geen nare berichten meer hoor!
minius, ik heb ook meer last van eczeem dan wanneer ik niet zwanger ben. Dat had ik ook bij de eerste zwangerschap. Maar niet zo erg als jij beschrijft hoor, en alleen op mijn vingers en haargrens. Wel heel irritant, ik mag nu geen medicijnen gebruiken, jij wel?
Ik heb gelukkig al heel lang geen eczeem meer gehad, maar eens in de zoveel tijd had ik een uitbraak in mijn gezicht, heel mijn gezicht, helemaal dik en rood, zag er niet uit...en jeuken, om gek van te worden.