Jong, en zwanger willen worden!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door prinses, 31 mei 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sterretje08

    Sterretje08 Fanatiek lid

    18 mei 2008
    3.850
    0
    0
    @suusje balen dat je nu toch al ongi bent geworden, wel gelijk zeker waar de drupjes vna waren!
    Nou ja alleen maar fijn dat je cyclus nu zo krot is kun je daar van uit gaan de volgende ronde, beter dan 43 toch!

    @sammie, ik denk dat je ei misschien gister is geweest, als je morgen weer een stijging hebt dan is het nog meer zeker!

    @dreamer, ga je morgen testen las ik?
    Gewoon doen hoor meis, ik voel me dan ook veel rustiger als ik getest hebt, ookal is tie dan nega
    Als ik wil testen dan moet ik dat ook echt doen, dus ja dan doen we dat hihi
     
  2. lynn1986

    lynn1986 VIP lid

    7 jan 2008
    5.901
    56
    48
    Vrouw
    ja ik ben 12 weken....ik voel me goed hoor geen kwaaltjes...heb denkn ik mazzel...maar hoop me zo te voelen tijdens heel mijn zwangerschap...ik heb ook het gevoel dat ik me beter voel als voor de zwangerschap...heb wel soms last van hoofpijn of puisten maar niets waar ik voor thuis hoefd te blijven!
     
  3. Meisje87

    Meisje87 Bekend lid

    27 jun 2008
    960
    0
    0
    nee hoor dreamer nog steeds maar 2 :)
     
  4. bos

    bos VIP lid

    23 aug 2008
    8.268
    0
    0
    zuid holland
    hoi meiden

    hoe is het hier.

    2x ongi zag ik. balen zeg. *knuffel*

    ik ben nog niet zo lang uit bed. ben erg lui vandaag geloof ik
    buurtbbq was erg gezellig gisteravond
     
  5. Laurhen

    Laurhen Bekend lid

    30 jul 2008
    612
    0
    0
    Ja? Ow mooi! :D hihi! Vooral omdat je er tegenop zag (een beetje)
     
  6. bos

    bos VIP lid

    23 aug 2008
    8.268
    0
    0
    zuid holland
    ja omdat ik misselijk was maar dat was na het eten weer over. en ik heb vriendjes gemaakt met een kindje van 2 uit de straat.
    ze stond gelijk aan mijn been en wilde met me naar de maan kijken. haar ouders stonden perplex dat ze gelijk met me mee ging. dat deed ze anders nooit. vond het zo lief.
     
  7. Laurhen

    Laurhen Bekend lid

    30 jul 2008
    612
    0
    0
    aaaw gossie wat een schatje! :D :D
     
  8. bos

    bos VIP lid

    23 aug 2008
    8.268
    0
    0
    zuid holland
    ja vond ik ook. was gelijk verkocht. ik kreeg ook elke keer haar beker drinken en haar knuffel (oh ja en haar restje frikandel hahah)
     
  9. Laurhen

    Laurhen Bekend lid

    30 jul 2008
    612
    0
    0
    hahahahahhaa
     
  10. bos

    bos VIP lid

    23 aug 2008
    8.268
    0
    0
    zuid holland
    hoe is het met jou
     
  11. Laurhen

    Laurhen Bekend lid

    30 jul 2008
    612
    0
    0
    Joah wel goed, mijn temp ging vanmorgen weer naar beneden dus blijkbaar toch geen ei gehad :( argh wel frustrerend hoor. Nouja ik wacht af!

    En met jou? :D
     
  12. bos

    bos VIP lid

    23 aug 2008
    8.268
    0
    0
    zuid holland
    helemaal nog geen ei gehad dan?

    ik heb nog steeds best wel last van afscheiding. het is beetje wit/doorzichtig maar wel heel dun. aan het eind van de dag word het erger heb ik het idee.
     
  13. Laurhen

    Laurhen Bekend lid

    30 jul 2008
    612
    0
    0
    Nee aan mijn temp gezien niet, maar aan mijn afscheiding waarschijnlijk wel... raar hoor. Ik heb al eggwhite gehad. Maar blijkbaar ben ik scheel ofzo :p

    Raar dat het erger wordt... :S denk je dat het raak is ? :D
     
  14. bos

    bos VIP lid

    23 aug 2008
    8.268
    0
    0
    zuid holland
    mijn gevoel zegt heel sterk van wel maar ben ZO bang dat ik mezelf alleen maar hoop geef en gek loopt te maken.

    alle verschijnselen die ik heb kunnen ook gewoon toeval zijn denk ik.......
     
  15. Laurhen

    Laurhen Bekend lid

    30 jul 2008
    612
    0
    0
    argh ja kan ik me voorstellen. Ik heb ook van ooee zou nu op dit moment al stiekem zwanger zijn zonder dat ik het weet? Dat mijn ei wel geweest is, maar gewoon heeel stiekem zonder dat ik het heb gemerkt? En dat ik gewoon iemand ben die geen kwaaltjes heb ?
    haha
     
  16. bos

    bos VIP lid

    23 aug 2008
    8.268
    0
    0
    zuid holland
    ja dat soort dingen gaan dan door je hoofd heen he.
    ik heb zo'n engel en duivel op mijn schouder die roepen nu: niet testen, wel testen, niet testen, wel testen wie zou het gaan winnen...
     
  17. moeke321

    moeke321 Bekend lid

    17 aug 2008
    723
    0
    0
    @ lynn: gefeliciteerd! mooi dat je je goed voelt, houd ons op de hoogte he

    @ meiden die ong zijn geworden, balen maar houd moed!

    @dreamer: heb hem meteen besteld!

    verder ben ik vandaag ontzettend emo, mijn man kreeg het vanochtend al met me te stellen. Weet niet wat het is maar sinds hij heeft gezegd dat ik nu al mag stoppen ben ik hartstikke zenuwachtig... stom he! ik wacht nu op mijn laatste pilongesteldheid en ben erg benieuwd of mijn cyclus op gang komt en hoe dat verloopt.
    Ik ben op mijn 13e aan de pil gegaan vanwege een onregelmatige cyclus, dus vrees dat het wel lastig word. Ben toch nog steeds van plan gewoon te vrijen wanneer we zin hebben en het vooral in het begin nog niet te plannen, dat kan altijd nog

    hoe doen jullie dat?
     
  18. bos

    bos VIP lid

    23 aug 2008
    8.268
    0
    0
    zuid holland
    hey ik was 16 toen ik aan de pil ging en gestop in januari dit jaar. cyclus gelijk 28 dagen. dus het kan wel gewoon he (jij slikt hem wel wat langer maar toch)
    wij deden het in het begin ook gewoon wanneer we zin hadden. nou nu gaat het wel ff anders hoor. wij beginnen met klussen in de tweede week van mijn cyclus en doen het dan om de dag en dat zo'n anderhalf of twee weken lang. tussendoor wel gewoon als we zin hebben natuurlijk
     
  19. anomiem111

    anomiem111 Actief lid

    20 sep 2008
    330
    0
    0
    Hoi Allemaal,

    Ik ben hier nieuw :D en zal me even voorstellen.

    Ik ben 22 jaar en wil jong zwanger worden dus deze club leek me wel een gezellige club. Begin augustus ben ik gestopt met de Nuvaring en zit nu in tweede ronde en ik vind het allemaal heel erg spannend :D

    Heb nu wel bij de 2e ronde wat aparts meegemaakt, ik heb altijd een normale cyclus van 28 dagen dus dat is heel erg fijn, maar ik had volgens de calculator rond de 13e mijn eisprong en een week later zou de "mogelijke" innesteling plaatsvinden. Een week later (gister dus) krijg ik last van bruine afscheiding (IEHL) en vandaag is het al weer veeel minder geworden, bijna niet meer. Dus ik weet niet echt wat ik hiervan moet denken.... Innesteling? of helemaal niks....

    :) Ik kan niet wachten tot mijn NOD...want dan pas zal ik het waarschijnlijk weten of het een innesteling was...

    xxx
     
  20. moeke321

    moeke321 Bekend lid

    17 aug 2008
    723
    0
    0
    hoi anoniem, welkom hier! ik heb nog niet zoveel ervaring wat zwanger worden betreft maar er zijn hier genoeg meiden die dat wel hebben of althans meer weten ;)
    succes met zwanger worden
     

Deel Deze Pagina