Februari 2009 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door dayenne, 24 mei 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Married:
    Ik was ook te laat met ophalen hoor, brief kreeg ik tijdens de vakantie en de datum viel ook in de vakantie.
    Maar was geen punt, kreeg de doos zo mee.

    Tja, als je je helemaal op de bugaboo hebt gefocust dan heb je idd pech, hihi.
    Wij gaan voor de Mutsy 4Rider single spoke.
    Maar je kunt wel een maxicosi met korting kopen natuurlijk, dat scheelt ook al.
    En een voedingskussen, die zijn ook heel handig en fijn.
    Badje en toebehoren, genoeg te shoppen hoor buiten de kinderwagen om.

    Enne de positiemode is ook best leuk, en de bh's van Noppies zitten heerlijk!
    Echt een aanrader.

    Ga zo even met een kopje thee in de prenatalcatalogus snuffelen en een lijstje maken wat ik wil kopen.

    Oja, lekker bruin gezond kleurtje, alleen de achterkant wat minder.
    Op de buik liggen zonnen gaat helaas niet meer, haha.
     
  2. vaamrile

    vaamrile Fanatiek lid

    30 mei 2008
    1.355
    0
    0
    @noppie: wat fijn dat je vriend een baan aangeboden heeft gekregen, hopelijk gaat het wat worden. En jij ook lekker geshopt? Me to! en ook honderden euries uitgegeven (wel iets minder dan de 5 van jou :) ).

    @Maatje: gecondoleerd met je Opoe meid. Toch ook wel fijn dat ze blijkbaar nog beseft heeft dat je zwanger was.
    En natuurlijk gefeliciteerd met de verlenging van je contract.

    @Jes1, Mirreii, Kim84 en Chantal1508: gefeliciteerd met jullie mooie 20 weken echo!

    @Tirtilisko: Jij ook gefeliciteerd met je echo, al moet je nog vrijdag op herhaling....zal vast allemaal goed zijn en misschien zie je het ook allemaal een stuk beter + het geslacht ;).

    @Karina: beetje stress wekt echt geen mk op hoor, maar begrijp je angst. Toen mijn man zei te willen scheiden heb ik na een paar dagen ook de vk gebeld om te vragen of deze stress een mk kon veroorzaken, maar dat is absoluut niet zo. Het is wel zo dat als je aanhoudende stress hebt je kindje het wel mee kan nemen. Dus huilbaby of gewoon vervelend doen bijvoorbeeld. Ik hoop dus dat dat in mijn geval niet zo zal zijn, aangezien mijn stress bijhoorlijk lang heeft aangehouden.

    @mieke en marriedgirl: Welkom terug meiden! Fijn dat jullie een leuke vakantie hebben gehad.

    @patriessie: beterschap!
     
  3. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Oh Noppie, lees ik het goed.... heeft je vriend een nieuwe baan gevonden.
    Wat fijn en wat een opluchting.
    Vertel eens, wat en hoe en wanneer kan hij beginnen.

    Vaam, hoe gaat het met jou, je vlam en verder?! ;)
     
  4. Uk80

    Uk80 Fanatiek lid

    hey ladies :D

    Maatje gecondoleerd! Ik hoop voor je dat opoe gelijk heeft, zou idd wel heel speciaal zijn ;)

    Mieke en Marriedgirl welkom terug van vakantie!

    Patriessie beterschap, ik hoop dat je snel weer opknapt.

    Kim, fijn dat je echo goed was! Zou ook wel schrikken, maar zoals ik het lees komt het vaker voor dus geen zorgen. En natuurlijk beterschap, hoop dat je je snel weer beter voelt!

    Tirtilisko, fijn dat het er toch goed uit zag wat ze konden zien. ik hoop dat je vrijdag mooie beelden te zien krijgt en dat alles goed is!

    Noppie, wat goed dat je vent waarschijnlijk weer een baan heeft! Is toch een hele geruststelling he?



    ik heb vandaag voor het eerst de baby aan de buitenkant gevoeld :D was helemaal leuk, ook voor mijn collega, want die mocht ook ff voelen :)
    Tis wel een druktemakertje hoor, soms voel ik het echt heel vaak :D

    Wat hebben jullie de bon vroeg van de Etos Kadoos! Ik dacht dat dat bij 7 maanden pas zou komen? Wanneer hebben jullie hem aangevraagd?
     
  5. Karina82

    Karina82 Bekend lid

    9 feb 2008
    590
    146
    43
    Vrouw
    Noord Brabant
    Hey meiden!

    De maandag is weer voorbij! YIEHAAA

    @Maka: Heel veel succes vanavond met je 20 weken echo, spannend hoor!

    @Maatje: Gecondoleerd meid...:(

    @Mieke8: Welkom terug! Hoop dat je het leuk hebt gehad

    @Patriessi: Beterschap meid! Hier ook niet helemaal fit. Vriendlief was 2 weken geleden ziek, dus nu ben ik aan de beurt.

    @Marriedgirl: Welkom terug meid! En je buik is om trots op te zijn hoor!

    @Kim84: Gefeliciteerd met je mooie echo! En als ze zeggen dat alles goed komt, dan zal dat wel zo zijn, toch?

    @tirtilisko: Gefleiciteerd met je mooie echo!

    @Golfola: Welkom terug! Heb je het leuk gehad?

    @Vaam: Het is gelukkig helemaal goed gemaakt en we hebben gisteren toch een heerlijke zondag gehad. Lekker geluierd en van de kleine genoten. Dus dat zit wel weer goed. En bij jou zit het ook vast goed, je hebt nu weer iemand met wie je lekker kunt ontspannen en lol kunt hebben. En dat heft die ongelukkige periode vast wel weer op.

    Uk80: Wel bijzonderdat je je baby al aan de buitenkant voelt. Ik twijfel soms nog steeds of hetgeen dat ik voel wel de baby is...hihi. Voel het namelijk nog niet in regelmaat.

    Aankomen: Ik ben nu in totaal 2,5 kilo aangekomen. Dat was goed volgens de verloskundige. Ik heb een beroep waarin ik nogal veel moet lopen (grote school), dus ik blijf lekker fit

    Moedergevoelens: Ik heb zo nog niet echt, maar als ik de baby voel, dan komt er toch een glimlach op mijn gezicht.

    Cursus: 28 oktober begin ik met de zwangerschapsyoga. Zijn jullie er al uit wat jullie gaan doen? Of überhaupt iets gaan doen?
     
  6. noppie

    noppie Fanatiek lid

    7 mrt 2008
    2.026
    0
    0
    utrecht
    @ Karina: ik heb soms last van een gespannen gevoel door mijn hele buik, soms echt een bal onderin mijn buik (volgens mij is dat een harde buik) en meestal nergens last van.

    @ Maatje: sterkte met het verlies van je opoe. Die van mij is 90 en als ze komt te overlijden, wat ze overigens graag wil, zal ik haar ook vreselijk missen ;) ;) .

    @ Mieke: welcom back! Fijn dat je een leuke vakantie hebt gehad, jammer van de wisselende weersomstandigheden.... Maar ja, dat is nu eenmaal ook zeilen :) . Enne: als ik het zo hoor, moet je maar aan die Griekse salades blijven zitten voor je darmen :) . Ik heb een foto van 1 van mijn katjes in mijn album by the way. Mooie foto's van je buik zeg!

    @ Patriessie en Kimmie: aaaah, beterschap meissies!

    @ Married: ook welkom terug. ik heb ook 2 foto's in mijn album! Ga zo die van jou bekijken! Enne: neem voor mij effe een zwarte legging en panty maat L mee van de Prenatal :) !

    @ Golfola: welkom terug!

    @ Anne: duimduimduim voor een goede bloeduitslag!

    @ Vaam en Mieke: thanx. Hij heeft een baan als senior software architect in Vianen aangeboden gekregen. Ze moeten nog een arbeidsvoorwaarden gesprek doen, dus de details zijn nog niet duidelijk. Als het aan mijn lief ligt begint ie 01 november: we gaan namelijk nog op vakantie in oktober en hij wil de baby-kamer verbouwen voordat ie begint. Even onderhandelen dus nog, als het goed is eind deze week. Hij heeft deze week ook nog een paar andere gesprekken, maar hij vond dit bedrijf wel heel leuk dus.... Het ziet er goed uit nu!
     
  7. noppie

    noppie Fanatiek lid

    7 mrt 2008
    2.026
    0
    0
    utrecht
    @ Karina: ik heb me ingeschreven voor de Fit-zwangercursus in Utrecht. De cursus bestaat deels uit oefeningen om fit te blijven, maar ook om te ontspannen tijdens bevalling, ook deels info over bevalling en 1x partner mee. Begint ongeveer 2 maanden voor de bevalling. Heb in elk geval een plekje! Verder ben ik wel van plan om te gaan zwemmen, maar doet het steeds niet 8) .
     
  8. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Noppie, mooi buikie.
    Jullie kat lijkt op de onze. Ook zo zwart als roet ;)
    Is dit Okkie?

    Ik heb me opgegeven voor een cursus bij Carita Salome in Amsterdam, start 28 nov. 7 ochtenden a 2 uur.
    Lijkt me een fijne cursus omdat het veel op houding etc gericht is en ik chronische schouder- en nekklachten heb. Zij is mensendieck therapeute.

    De cursus is to the point, praktisch, intensief en informatief.
    Aan de orde komen:
    houding en bewegingen in het dagelijks leven
    oefeningen voor de spieren en gewrichten die veranderingen ondergaan, zoals bekkenbodem-, bil-, buik-, heup-, adem-, borst- en rugspieren en bekkenverbindingen
    oefeningen ter voorkoming en/of aangepast aan eventuele zwangerschapsklachten
    theorie over zwangerschap, bevalling en de eerste tijd na de bevalling
    adem-, ontspannings- en concentratieoefeningen, het persen en ervaren van verschillende pershoudingen ter voorbereiding op de bevalling
    oefeningen voor ná de bevalling, tips en manieren van dragen en tillen van de baby
    aangrenzende onderwerpen zoals borstvoeding, kraamzorg, werken en kinderopvang.

    Iedere les van 2 uur vóór de bevalling bestaat uit 4 delen:
    beginoefeningen, waarbij het hele lichaam aan bod komt. Dit is gericht op de houding. Al oefenend wordt kort ingegaan op hoe het met je gaat en op aangrenzende onderwerpen
    oefeningen voor een specifieke spiergroep en gewrichten
    oefeningen, ademhaling en ontspanning gericht op de bevalling
    A(lgemeen) D(agelijks) L(even) tips
     
  9. KanjerB

    KanjerB VIP lid

    24 apr 2007
    5.097
    0
    36
    De etos zwangerschapsdoos heb ik al binnen :D er zit een pakje zwitsal sensitive billendoekjes en zo een zwitsal doos ervoor om het er in te doen. Een klein flesje shampoo of nee douchegel, 2 luiertjes :D een speentje met mama papa mama papa steeds erop :D die vond ik echt lief een lime kleurige is het en tijdschriften ja volgens mij was dat het
     
  10. KanjerB

    KanjerB VIP lid

    24 apr 2007
    5.097
    0
    36
    Ow ja trouwens meiden ik heb me nog steeds niet ingeschreven in het zh om te bevallen en voor kraamzorg. Hebben jullie dat allemaal al geregeld?
     
  11. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Nog even voor de nieuwe zwangere meiden die zich bij ons cluppie hebben aangesloten...
    Gefeliciteerd een welkom.
     
  12. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Ik weet eigenlijk niet of je je van te voren al moet aanmelden bij het ziekenhuis voor de bevalling.
    Kraamzorg heb ik al redelijk snel geregeld.
    Kun je nu zeker al doen hoor.
     
  13. vaamrile

    vaamrile Fanatiek lid

    30 mei 2008
    1.355
    0
    0
    Hey dames,

    het is me eindelijk gelukt om foto's te verkleinen en te uploaden. Dus de buikfoto staat erin (lijkt op foto kleiner dan hij is vind ik zelf? Erg raar om zo te zien hihi)
     
  14. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Super mooi buikie hoor.
    En de echo foto's zijn ook prachtig, had ik nog niet gezien! :thumup:
     
  15. Axioma

    Axioma Fanatiek lid

    13 jun 2008
    1.127
    0
    0
    Gouda
    is dat ook niet degene die in dat programma van bridget maasland voorbij kwam?! Hoe wordt ik mama in amsterdam zuid [vreselijk overdreven typetje zet ze trouwens neer in de serie]

    @tirtilisko, kraamzorg zou ik niet zo lang meer mee wachten, van de vk hoorde ik dat t gebruikelijk is dit zo rond de 3 maanden te regelen. Gewoon ff je verzekering bellen!
    Aanmelden bij t ziekenhuis weet ik niets van, ik moet op medische indicatie in t ziekenhuis bevallen, dus ik wacht t wel af..
     
  16. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Klopt, daar had ze het over. Iedereen in Amsterdam gaat naar haar toe, tenminste zo werd het zeg maar voorgedaan!
    Vond het wel grappig dat dit aan de orde kwam in haar programma, had me al best lang geleden al ingeschreven voor deze cursus.
     
  17. liesski

    liesski Actief lid

    14 dec 2007
    137
    0
    0
    verpleegkundige i.o
    arnhem
    Ik heb online alles geregeld bij de ziektekostenverzekering. Toen vroegen ze of je in het zkh wil bevallen. Zkh komen wel kosten bij kijken, poliklinisch ook, behalve als het een medische indicatie is. Oja dan zie je ook welke kraamzorg aangesloten is bij jouw verzekering, ook erg belangrijk!

    Je moet je aanmelden dan heb je ook recht op het kraampakket.

    Groetjes Liesbeth

    p.s: Gecondoleerd Maatje!
     
  18. liesski

    liesski Actief lid

    14 dec 2007
    137
    0
    0
    verpleegkundige i.o
    arnhem
    Oja ik zit op zwangerschapszwemmen! Is zo lekker! En erg gezellig ;)
     
  19. Karina82

    Karina82 Bekend lid

    9 feb 2008
    590
    146
    43
    Vrouw
    Noord Brabant
    Vaam: Mooi buikkie hoor! Mooi rond!

    Zwangerschapszwemmen lijkt mij ook wel wat. Zal eens kijken of dat hier ook ergens in de buurt is..
     
  20. Arevinol

    Arevinol VIP lid

    7 okt 2007
    7.759
    3
    0
    mama!
    Vaam, mooi buikje al hoor!

    Carita Salome, ja die zag ik bij Bridget's programma! Idd wel een heftig typje :)

    Ik heb me opgegeven voor 'gewone' zwangerschapsgym, een cursus hier in t dorp. Kreeg een bevestigingsbrief, maar daar stond wel in, dat de cursus alleen doorgaat als er genoeg inschrijvingen zijn. Dus hoop dat als dat niet zo is, ik in een andere plaats kan aansluiten. De cursussen in een aantal plaatsen in de buurt worden vanuit een punt geregeld, dus hopelijk sta ik strax niet met lege handen!
    Wil ook wel graag gaan zwemmen, maar voel me er nog niet fit genoeg voor. Zeker 's avonds heb ik echt 0 energie en meestal erg last van mn maag.

    Moet je je aanmelden in het ziekenhuis dan? Ik heb bij mijn verloskundigenpraktijk aangegeven dat ik in het ziekenhuis wil bevallen, dat lijkt me toch genoeg?

    Nou, over een uurtje gaan we voor de echo, eindelijk! Laat jullie vanavond denk ik de uitslag nog wel ff weten.

    Morgen wordt de as van mijn opa verstrooid, die is in mei overleden (net rond de periode dat ik zwanger werd).
    Zien we ook meteen de hele familie weer, dus hopelijk kan ik goed nieuws brengen dan..
     

Deel Deze Pagina